Šta je novo?

Brothers In Arms 3 : Hell Highway

slazem se samo sa ovim delom :p

Da, nekima je BIAHH teški treš, ali im je zato Resistance revolucionaran i inovativan... Da ne idem u dalju digresiju i pomenem one koji se lože na Devil May Cry :D
 
Brothers in Arms - Hells Highway VGA performance review

imageview.php
 
ala ih je oprao ATI :p
 
Hm, OK mi igra skroz...doduse pucanje/nisanjenje je bilo bolje odradjeno u prethodna dva dela.
Vidim i da podrzava PhysX, bas me zanima da li stvarno koristi.Vidim da se ograda rasparcava tamo gde pogodim metkom, tkanine mrdaju (padobrani) i tako te sitnice, mozda koristi GPU akceleraciju?
Grafika nije padanje na dupe, al nije ni losa...
 
Presao...igra je dosta laksa od keca i dvojke.Prica se moze svideti nekome ili ne (a da je patos- jeste), ali su se posteno potrudili da je ispricaju kroz sinematike.
Nivo u bolnici bas lici na F.E.A.R :D LoL Sgt Baker prolazi kroz tripove, mracna tajna koju cuva...:p Nije lose, cisto da ne bude sterilna ww2 prica.
Voznja tenka...hehe bas me znima sta Stormwatch misli o ovoj igri :d
 
zavisi da li zapinje o grm ili ne :)
 
zavisi da li zapinje o grm ili ne :)

LoL, da vidis samo o sta sve Sherman ovde zapinje i na sta sve moze da se bezizlazno nasuce...mislim, jeste to bila kesa od tenka, ali je ipak tenAk :D
Ocajno su odradili taj deo...
 
Sada sam igrao malo igru. Nije losa, texture su odlicne, za desetku, ali pokreti lica dok prichaju su katastrofalni. Takodje ne svidja mi se, recimo dok pucas chuje se kao da petarde pucaju, a ne pushka, mitraljez ili sta vec.

Takodje mi se svidja sto mozes svoj squad da kontrolises, tako da imas barem neke "cake" u igri, a ne samo "nisani i pucaj".... ali moram reci da igra izgleda nekako klinachki. Trudili su se da izgleda realnije (tipa liku puca lobanja kad ga pogodi metak), ali sve je okolo nekako... plasticno. Call of duty mi je i dalje daleko bolji.


Moja ocena je ... 79%
 
Evo nadam se da ce sada biti jasno :d
BIA.JPG



zato sto licno gledam sve igre preko 80% kao "dosta dobre" igre (Crysis, half life 2, COD2-4 itd...). 80% je kao prelazna ocena za "odlicnu igru". A ova je tik iza toga.

Imas par gresaka u proracunu, kalkulator u shake i probaj ponovooo! :D

 
Pa to ti i kaže, 79% je tačno :D
 
A jel probao neko na " authentic " rezimu ;) bogami mislim da bi se " prelazenje " oduzilo
 
Igrao sam ja...nema mnogo razlike u odnosu na Veteran (ili kako se zvase), i inace sam prvi put presao sa iskljucenim pomagalima (crosshair, ikonice i dzidzbidze koje otkrivaju polozaj neprijatelja).Opet mi deluje lakse od ranijih delova, istrcavanje pred mitraljez je bilo instant smrt, zakloni nisu puno trajali...
 
posle 1. i 2. dela koji su bili cist prosek ovo je bas pravo osvezenje. potpuno se slazem sa byMax-om koji je izneo ovde svoje misljenje:
ovde
jos uvek igram, ali u odnosu na prosle delove mnogo je bolji dizajn nivoa, nisanjenje, grafika je vrlo dobra, destruktivni zakloni su zanimljivi, da se ne ponavljam. posle ovog dela cu rado cekati 4. deo, sto se za ovaj 3. nije moglo reci...
edit: bruka igra. posebno onaj deo sa onom jezivom bolnicom. jos kada mi se pojavila slika onog palog saborca...onoga se ni FEAR ne bi postideo. ubedljivo najbolji deo u serijalu!
btw. gde vam se resetovao komp u misiji "Black Friday" sa 4800 serijom? ja sam dosao do njega, ucitao ga i sve je radilo normalno. sutra cu ga preci a danas sam stavio cat 8.11.
 
Poslednja izmena:
Sa 8.11 radi "Black Friday", sa 8.10 jok...bar je kod mene tako...tik nakon sto posce nivo, i kako se priblizim kamionu igra zvizne...e sad, to je me izludjivalo zato sto mi je delovalo jako lepo uradjeno, sve to sa kisom, ali sad kad sam odigrao taj nivo, nadam se da kise vise nema :D. Kao da su se svi nauljili zejtinom bzvz bas...
 
posle 1. i 2. dela koji su bili cist prosek ovo je bas pravo osvezenje.
u odnosu na prosle delove mnogo je bolji dizajn nivoa, nisanjenje,

1 i 2 deo su po meni 5 puta bolji od trojke...
a nishanjenje je katastrofa tj izbacili su njihov chuveni "weapon sway" dok nishanish, a sad mogu da skinem novcic sa 200m sto je bas nerealno..
 
postoji weapon sway ali samo prvih par sekundi dok Baker ne umiri oruzje. sto se tice kvaliteta igre, to je stvar ukusa. meni su ovde mnogo bolji nivoi, grafika, gameplay, sve...mada verujem da su nekome bolja i prva 2 dela (iz nekog razloga)...

@ovi van:
dakle, dobro je da sam instalirao 8.11? fino, fino...
 
Nazad
Vrh Dno