Šta je novo?

Boxee Box

djale

Slavan
Učlanjen(a)
10.09.2005
Poruke
38
Poena
309
Posto vidim da se pisalo o izlazenju ovog modela a sad trenutno ne vidim ni jednu temu .Da li ga je neko mozda kupio i kakve su impresije o ovom uredjaju? na amazonu je trenutno 197$ spustili cenu za 229$.
 
Možeš uvek da skineš Boxee softver i instaliraš ga, čisto da vidiš kako to otprilike izgleda što se softvera tiče.
Hardver je ok. Zapravo je to mali računar, spakovan u interesantno kućište. Nema tu šta da ne valja :)
 
evo upravo sam skunuo softver i probao ga .mogu reci da lepo izgleda , nije loshe.
 
Treba da probas i XBMC.
Meni se boxee box ne svidja jer si vezan za taj software i to sto on nudi.
Za te pare bolje neki HTPC pa imas izbor sta i kako sa njim.
 
Boxee softver je i baziran na XBMC (piše u credits). Ideja Boxee, pored toga što služi za gledanje lokalnih sadržaja sa hard diska, je i jednostavan način kupovine sadržaja za prepaid kanale i onlajn sadržaje jednim klikom (slično kao Apple TV). Prema tome, ko se zadovoljava navedenim to je to. Kome treba nešto više i voli da čačka, podešava i sl. onda HTPC.
 
Vidi ja imam WD HD Media Player gen 2. i ja sam zadovoljan sa njim ali me interesuje nesto sa cim bih jos mogao youtube i radio preko neta da pustam. ako imate neku preporuku za neki od media player-a .......
 
pozdrav, za mesec dana treba da mi stigne boxee iz amerike, sta treba da narucim zbog struje, pretpostavljam samo neki adapter?
 
Najbolje je da proveriš originalni ispravljač na kojoj voltaži radi. Ako je 110 - 230V onda samo plastični adapter za šuko (naše utičnice). Ako nije za 230V onda bilo koji univerzalni ispravljač sa odgovarajućim naponom, polarizacijom i minimalnom snagom (to piše sve na originalnom) koja je navedena (može i veće snage).
 
boxee stigao, spravica je ekstra, internet na tv-u radi savrseno, daljinac je vrh, kad pusta film sa lokala ima opciju da skine direktno prevod sa neta, e jedino sto to nece da radi kad pustam film sa mreze, tj. nece uopste da pusti prevod (iako je u istom folderu, ako pokusam rucno da izaberem, zakuca se :wall: )
cackacu malo, mora da moze da se to omoguci
 
Nazad
Vrh Dno