Šta je novo?

Borderlands 2

^ Da, i meni se slično desilo. Posle sam uvek prvo isprobao da vidim kakva je puska, pa tek onda birao koju ću ostaviti.
 
elem, odes kod markusa i probas gun na "zivoj meti" :)

inace, imam dva SMG-a ljubicasta... dobio sam ih iz sanduka u Sanctuary...

oba su za lvl 19, ali mi rade posao i na lvl 28.

DMG po metku preko 150, visoka preciznost, scope, jedan ima fire dmg 150 per sec i visok chance to ignite, umesto reloada bacam ga kao granatu, a drugi ima vrlo slicna - corossive svojstva, samo sto mu se preciznost povecava sto duze pucam u rafalu...
I najbitnija fora je sto imaju oko 60 metaka u okviru,...
 
Auuu bre smorste me skroz, meni je sa Assasinom(svi poeni su na snip poboljsanjima) na prvom prelasku naj jaci snip koji sam naso 1100+coroziv dmg a 32gi sam nivo, jedino sto sam dobro naso je je pasuljara sa 229*15 sa exploziv dmg ,teodre, 3 metka consume i 17 sarzer, ovo ostalo propast, na drugom prelasku mi je skoro nemoguce da igram, kad snipom prsnem head critical obicnom psihu na prvom nivou pre sancutuary-ja skinem mu mozda 1/4 stita, skoro da sam odustao kod onog patuljka sto jase onog cetvoronoznog skakavca, morao sam 2 puta da pazarim municiju....
 
Nemam pojma da li je vec pomenuto u topicu, imate u sanctuary lika kome je sansa da se pojavi 10% i uvek daje odlican item za trenutni lvl (95% plavi, 4,5 purple, 0,5% orange), svaki put kad sam u gradu da predam ili pokupim misiju okrenem jedan krug da ga nadjem, inace lik je radjen po fanu borderlandsa koji je umro od raka, Michael Mamaril

[youtube]KuroFpcFq-c[/youtube]

Jos jedan nacin da nadjes dobar item je da se kockas u baru, ako bas imas srece moze da ti ispadne orange item ako ubodes sva tri znaka bl2.
 
Ortak i ja nabili 100h sa jednim likom, sad samo grindujemo bosove, legendary loot je prava stvar

Sledece nedelje izlazi prvi DLC, Captain Scarlet and Her Pirate's Booty, bice kao sto je Randy najavio, vozila inspirisana Star Wars-om, kao i nova valuta kojom ce se kupovati ultra retka oruzja
 
Jel zna neko dali moze da se promeni character u toku igre, tipa krenuao sam sa asasinom i zelim da se promenim u sirenu, jel to moguce i drugo pitanje, je kako ili gde da nadjem ljuc za kovceg u sanctuary kod teleporta u istoj hali?
 
Jel zna neko dali moze da se promeni character u toku igre, tipa krenuao sam sa asasinom i zelim da se promenim u sirenu, jel to moguce i drugo pitanje, je kako ili gde da nadjem ljuc za kovceg u sanctuary kod teleporta u istoj hali?

1. nemoguce je, mozes samo da promenis lika i nastavis(sa svakim igras odvojeno kampanju).
2. mozes da se registrujes kod njih i napravis drugog lika(tako dobijas drugi kljuc), ili, ako nisi apdejtovao igru, da iskoristis bag, promenis nesto u jednom cfg fajlu i dobijes neku ogromnu masu kljuceva(varanje)...

@zmay: gde je taj lik? ja ga ne skontah do sada...
ja se kockao bruku... ali ne dobih nikad preko plavog. jesam bruku eridiuma dobio doduse, na playthrough 1 sam sve kupio.
 
Poslednja izmena:
Mozes i da pratis njihov tweeter nalog, prosle nedelje su podelili 3 zlatna kljuca

Evo lokacija gde se nalazi Mamaril ako se spawnuje

Imgur-ykNAV.jpg
 
Imate u bari plavi smg (crna strelica na slici)

Lascaux_Map.jpg
 
^ Mislis na oruzje sto govori? Ono se dobija po okoncanju neke misije, ne secam se koje. Mozda si ga slucajno bacio jer nije nista posebno.
 
Misija je cursed weapon, kod onog baje sa dredovima
 
mnogo se sporo kreces sa njim, move spid je fazon 1
 
Znam ali je nekako bolesno gotivno :D
Zar nema vise tih oruzija? Ja sam na videima zapazio SMG a drugar iz ekipe je nasao snajper koji ti iritantnim zenskim glasom sve vreme ke*a zasto trosis municijU :D
 
Jel probao neko DLC Mechromancer?
 
Znam ali je nekako bolesno gotivno :D
Zar nema vise tih oruzija? Ja sam na videima zapazio SMG a drugar iz ekipe je nasao snajper koji ti iritantnim zenskim glasom sve vreme ke*a zasto trosis municijU :D

Ako me secanje dobro sluzi, prvo se dobija sniper koji govori. A posle taj Bane SMG. To su rewardi iz misija.

Ne znam koliko ih ima. Ja sam ta dva nasao u prvom playthrough-u.
 
Ja sam našao pričajući snajper na pt1, ništa spec nije bio, a tripovao me je. Nisam odmah skapirao ko mi govori "if you were a better shot, you wouldn't have to reload, nja, nj, nja" :D
 
^ E, a zamisli kada igraš u društvu sa još dvoje ili troje i svi nosite takav sniper u isto vreme. :D
 
Ja sam nabacio sa preorderom. Nije losa, ima interesantne skilove, moze da se stimuje za razlicite playstyle-ove.

Inace veceras sam roknuo Warrior-a i odmah mi je bacio Impaler shield (to je mislim 3 ili 4 leg koji sam nasao).
 
Ja sam našao pričajući snajper na pt1, ništa spec nije bio, a tripovao me je. Nisam odmah skapirao ko mi govori "if you were a better shot, you wouldn't have to reload, nja, nj, nja" :D



Ili "You know there are children on Promethea who can't afford ammo" :D

Promethea se nekoliko puta spominjala u igri, mozda ce se na njoj odvijati B3
 
Poslednja izmena:
losa stvar... limit nivoa je 50(verovatno ce opet podizati sa dlc-ovima).
malopre dobih 50-ti nivo, u lynchwood-u sam. i izgubio sam volju za igranjem.
i JOS JEDNA LOSA STVAR. ne moze da se vrati u playthrough 1... i sad zalim sto ne mogu da se vratim tamo da se borim sa onim crvom. FUUUUUU!

Sigurno ce dizati nivoe sa DLC.
Mozes da se vratis u playtrough 1.
 
Da, samo sa istim likom. Kad prekines igru i pocnes ponovo sa likom koji je zavrsio playtrough 1, igra te pita svaki put da li hoces da igras normal ili TVHM.
 
Nazad
Vrh Dno