Šta je novo?

Blood Omen 2

stefan2

Čuven
Učlanjen(a)
20.03.2002
Poruke
446
Poena
620
Stigao sam do Sarafana i ne mogu da ga ubijem.Koje je caka???
Pozdrav!:wave;
 
stefan2 je napisao(la):
Stigao sam do Sarafana i ne mogu da ga ubijem.Koje je caka???
Pozdrav!:wave;

igru sam zavrsio pre jedno 3-4 meseca pa cu pokusati da ti nekako objasnim.Izbegavaj (ne znam sta ono bese) sto on baca na tebe, pa onda brzo koristi skill za pomeranje predmeta na njemu ,to ce ga malo zaustaviti onda brzo iskoristi skill za skok-udarac.On onda padne dole,zatim ide animacija...Zatim koristi blok u borbi sa njim i kad vidis da ce da te rasturi ti skoci recimo unazad (tako sam ja radio) kad ti se napuni dovoljno za "rage" ( cini mi se da se tako zvase) ti mu zavali samarcinu i tako do sledece animacije. Onda koristi dole na platformi "soul reaver" tako sto ga pustis da te napada a ti se normalno branis,opet skocis kad vidis da ce da te opali ,pa kad te on tako promasi brzo ga zavali "soul reaverom" .Ali ne preteruj ,malo po malo...
 
zar to nije

zar to sa Sarafanom nije Soulreaver 2?
 
a bio sam ubedjen

smeo sam da se kladim da je to to
a da li je isto izvodjenje kao u Soul reaveru?
 
a bio sam ubedjen!

smeo sam da se kladim da je to to
a da li je isto izvodjenje kao u Soul reaveru?
 
Re: a bio sam ubedjen!

mikac79 je napisao(la):
smeo sam da se kladim da je to to
a da li je isto izvodjenje kao u Soul reaveru?
slicno...ali ovde kao sto znas vodis Keina , a dok to radis prosto uzivas u njegovom izivljavanju na protivnicima...FX
 
izvodjenje

jer izvodjenje isto kao u soul reaveru ?
 
Re: izvodjenje

mikac79 je napisao(la):
jer izvodjenje isto kao u soul reaveru ?
slicno, slicno. Znaci pogled iz treceg lica.Ja sam recimo igrao prvo BO 2 pa tek onda SR 2 tako da mi je malo delovalo teze da se naviknem na SR 2 jer npr. u BO 2 tacno sam mogao da kontrolisem udarce (iz razloga sto ti tu dosta sam kompjuter pomaze) dok u SR 2 mlatis Reaverom dok ne unisti protivnika. Mislim da je prica u SR 2 lepsa (sto ne znaci da je u BO 2 losa) ali su u BO 2 udarci socniji. Obe igre te uvlace svojom atmosferom u njihov svet.(Nazgoth)
 
oktobar

cim prodje oktobar moj je
 
ma

pomalo se bavim tim sportom onako kulerski
 
Nazad
Vrh Dno