Šta je novo?

[Blizzard] HearthStone: Heroes of Warcraft

Legendary is prvog winga je definitivno novi Loatheb... Ubacicu ga u sve midrange-control deckove.
 
koji je to leg?

meni se najvise svidja nova hunter, quick shot, jos jedan finisher [emoji2]
bash je to nedostajalo face hunteru [emoji2]
 
Poslednja izmena:
Imam čudan problem. Igra mi ne daje mogućnost da pazarim prvo krilo Blackrock Mountain-a za zlato već mi samo prikazuje opcuju kupovine cele avanture za prave pare. Nisam imao ovakav problem sa Naxx-om koji sam ceo pazario za gold.
Da li neko ima sličan problem, ili možda zna šta je u pitanju?
 
ne kupuje se u shopu, idi na solo adventures --> blackrock mountain
 
Pa ovaj Emperor Thaurissian tj Russian, kako ga zovu. Izgleda da je ova karta vratila Miracoli Rogue u opticaj.
aha on je prvi, leader dark iron dwarfs, mnogo jak, stack effect, kao margarin u sve se mesa, jedino ga face hunter nece koristiti.
 
Niko iz mog okruzenja ne igra Hearthstone, dodajte me pa da igramo sa vremena na vreme. Taman i da odradim ovaj Watch and Learn quest.
Kovac#2940
 
jel besplatan prvi wing? zbog obaveza nisam ulazio u hs jedno mesec dana...
 
^Meni je danas upao kao daily, umesto dailyja. Nisam hteo da uradim reroll,ne znam dal bi ga izgubio.
 
to je jos jedan quest koliko sam razumeo i mozes vise puta da ga dobijas

nije prvi wing besplatan.
 
Pozdrav ljudi, ako neko hoće nek me doda pa da djiramo, MaxXZunti #2625
Inače danas svi koji su na eu serverima dobijaju dva peka gratis :)
 
Iz drugog "nagradnog" packa,ispade Millhouse Manastorm.Jes` shit,ali legendary je legendary:d
 
Nikad nisam rekao ne free legendariju

Dbx65Mr.jpg
 
Poslednja izmena:
Iz drugog "nagradnog" packa,ispade Millhouse Manastorm.Jes` shit,ali legendary je legendary:d

Heh, Millhouse... Uz Majordoma, sigurno najgori legendary u igri :) Mada mozda bi ga stavio cak i ispred Majordoma, jer ni jedna karta nema sposobnost da izgubi partiju na tako spektakularan nacin :D
 
Msm da ima onaj trollden-ov video kad je lik komotno izbacio Millhouse-a kad je protivnik imao Antonidasa i neki random spell xD
 
Novi portreti za heroje stizu!!! Sjajna vest! Cena - prava sitnica. Moracete da se odreknete 10$/9e po heroju sto je znaci 90$/81e za 9 heroja ukupno. Sta je to - prava simbolicna suma. Ako vam se cini da je skupo, grdno se varate. Svi heroji ce imati i poseban card back!!!

Kao neko ko je do sada potrosio oko 400$ na igru, ovakve stvari mi se gade. Umesto da rade na re-dizajnu ranking sistema, novim deck slotovima, dodavanju novih mehanizama u igru (graveyard?), balansiranju postojecih karata (dr Boom, Shredder, Mad scientist...) oni dodaju nove slike... I pritom ih bolesno naplacuju... Nadam se samo da niko nece kupovati ovakve gluposti.
 
@Bugi
Pukao si 400$ na igru??Pa ti si blesav:p
Prva stvar koju moraju da promene je reward system.Tri pobede za pisljivih 10 golda je mnogo.Ili da vrate kao u beti da trebaju 2 pobede,ili da za tri pobede dignu nagradu na 20.
 
@Bugi
Pukao si 400$ na igru??Pa ti si blesav:p
Prva stvar koju moraju da promene je reward system.Tri pobede za pisljivih 10 golda je mnogo.Ili da vrate kao u beti da trebaju 2 pobede,ili da za tri pobede dignu nagradu na 20.

Pa da. Reward sistem je totalna glupost. Ono sto najvise ljudi predlaze (a i meni se cini kao najbolja opcija) je da reward sistem bude isti kao experience sistem. Recimo da imas experience bar koji se puni posle svakog meca (svaki minion koga odigras vredi 3 xp, svaki ubijeni minion 3xp, pobeda 30xp - mislim da su to trenutne vrednosti) i kad nakupis recimo 100 xp, dobijes 10 golda. Tim sistemom bi dobijali nagrade cak i ako izgubimo, agro deckovi ne bi bili favorizovani...

p.s. 400 mozda jeste puno, ali za igru koju igram skoro 2 godine i nije toliko... Kad izracunam koliko sam para pukao na Wow, ovo mu dodje skoro pa dzabe :)
 
@Bugi
Prva stvar koju moraju da promene je reward system.Tri pobede za pisljivih 10 golda je mnogo.Ili da vrate kao u beti da trebaju 2 pobede,ili da za tri pobede dignu nagradu na 20.
Pa ja sa onim misijama uzmem barem po 50 golda dnevno. Malo li je?
 
Za gold je arena prava stvar. Samo i tu su stvari random, kad na 10 pobeda dobijem 200 golda menu bezveze kartu i 1 pack dodje mi da se ubijem. Za 2-3 sata igranja zaradis za pack i 50 golda : @. Mada dobijao sam i po 500 golda za 12 pobeda, se zavisi, mogli bi i to malo da balansiraju. A naravno u ranked ako nisi usao u legend nisi uradio nista, ista stvar da l si 5 rank ili 19ti. Cak i kad udjes u legeng nikakve nagrade nema, bar da stave 1 pack ili tako nesto simbolicno.. :d
 
Aj neko aktivan i ljubazan nek me doda, da ga odgledam jednu pobedu (quest)
Hvala :)
 
Mage deck mi je uzas, dajte predlog za neki jeftin deck da mogu da stignem do 12-13 ranked bez mnogo muke.
Imam 1600 dust, na sta da potrosim, Antonidas, Malygos ili nesto trece ?
 
Mage deck mi je uzas, dajte predlog za neki jeftin deck da mogu da stignem do 12-13 ranked bez mnogo muke.
Imam 1600 dust, na sta da potrosim, Antonidas, Malygos ili nesto trece ?

Progooglaj ono sto se zove Tempo Mage. Mislim da je Antonidas dobra investicija ako hoces bas mage-a da igras. Jos jedan dobar izbor je Dr. Boom (ako ga nemas) koji moze da se stavi u gotovo sve deckove.
 
Vrh Dno