Šta je novo?

[Blizzard] HearthStone: Heroes of Warcraft

Moja logika: Otkljucajte Naxx prvo, tu bar imate zagarantovano nekoliko dobrih legendary ... kupio sam ~100-tinak packova za gold od kako igram i dobio samo 4 komada.
 
@BOOGIEMAN
Pa dobro ti si dobar,to ti je prosek 1 legendary u 25 packova.Neki zvanicni prosek na svim serverima je 1 legendary u 35 packova.
 
Ma ne treba vam naxx toliko ima tona novih karata, meta ce sigurno da se promeni. Ako mene pitate gurajte arenu zbog gvg packova. Ima u naxxu par OP karata posebno ove 2 http://i.imgur.com/17Q1IBI.png, i naravno smaracki hunter deck koji svi igraju ali skup je naxx a nije toliko neophodan, bolje gurajte GvG karte (arena , packovi).
 
Sto se naxramusa tice minimum minimuma je drugi ving u kome su belcer i loateb
 
E da, sto se Naxx-a tice, Loatheb i Belcher su vrlo dobre karte. Ako bas zelis, mozes taj drugi wing uzeti, ostalo preskoci. Bolje uzimati nove GvG packove.
 
Poslednja izmena:
Hvala ljudi, znaci drugi wing pa picim GvG
 
Reynad otvorio 600 packova i dobio 29 leg oko 10 tak duplikata mislim :)
 
Poslednja izmena:
Za reynadov los rng sve za**le. Njemu je najveci ptoblem u zivotu sto nema sve zlatne karte pa place tamo na stimu :)
 
Sansa za Legendary je oko 1%, sto mu dodje 1 na 20 packova.

Nije 1 na 20 packova, posto od 20 packova ti je zagarantovano makar 20 rare-ova koji nikako ne mogu biti legendary. Sto mu dodje 1 na 25.

Inace, reynad je otvorio 800 packova, ne samo 600.
 
Poslednja izmena:
Hmm u pravu si, morao sam proveriti na wikiju.

Pa da. Ja sam neki dan iz packa izvukao 4 commona i 1 legendary. Rare or better je garantovan.

Ono sto sam primetio za sada je da je meta puna control warriora... I da, control warrior je trenutno najbolji deck. Partije traju po 20 minuta, ali sta je tu je :) I da... Dr. Boom je neverovatno dobra karta. Jedina mana mu je to sto je podlozan BGH, ali 9/9 za 7 mane podeljeno na 3 tela... Jos dve bombe imaju deathrattle... Sjajna karta protiv svih deckova.
 
Best Piloted shreeder ever.jpg Dugo se nisam smejao ovoliko kao posle ovoga
 
Zadnjih 5-6 arena partija koje sam dobio sa 6-3 nikako da predjem 80 golda i classic kartu kao nagradu :) na 4 pobede pre dva dana sam dobio 110 golda, a veceras nikako :) ko reynad sam baksuz sa ragom
 
Zadnjih 5-6 arena partija koje sam dobio sa 6-3 nikako da predjem 80 golda i classic kartu kao nagradu :) na 4 pobede pre dva dana sam dobio 110 golda, a veceras nikako :) ko reynad sam baksuz sa ragom.

Dobro me je taj secret mystic sluzio u areni, dobar protiv huntera i dosadnog mage-a u constructed.
 
Zadnjih 5-6 arena partija koje sam dobio sa 6-3 nikako da predjem 80 golda i classic kartu kao nagradu :) na 4 pobede pre dva dana sam dobio 110 golda, a veceras nikako :) ko reynad sam baksuz sa ragom.

Dobro me je taj secret mystic sluzio u areni, dobar protiv huntera i dosadnog mage-a u constructed.
 
Zadnjih 5-6 arena partija koje sam dobio sa 6-3 nikako da predjem 80 golda i classic kartu kao nagradu :) na 4 pobede pre dva dana sam dobio 110 golda, a veceras nikako :) ko reynad sam baksuz sa ragom.

Dobro me je taj secret mystic sluzio u areni, dobar protiv huntera i dosadnog mage-a u constructed.
 
Zadnjih 5-6 arena partija koje sam dobio sa 6-3 nikako da predjem 80 golda i classic kartu kao nagradu :) na 4 pobede pre dva dana sam dobio 110 golda, a veceras nikako :) ko reynad sam baksuz sa ragom. Od desetak pack-ova 34 duplikata.

Dobro me je taj secret mystic sluzio u areni, dobar protiv huntera i dosadnog mage-a u constructed.
 
Hehe morace mod da intervenise, bio database error i pri kucanju i pri editu. :)
 
I napokon 12-0 u gvg areni, arena mage je sad previse op, echo of m sigurno dobija nerf kao i unstable portal, mora da se digne mana cost, tri legendary mi je izvukao, kako se shaman zbunio kad bacim harrisona za dve mane :) ali kao sto rekoh echo je prejak u areni, a kapiram i u constructed, morace da ide na 5 mane, trenutno manu skuplji od AI i duplicate ali biras sta dobijas, kombinacija koliko hoces, ogroman tempo i na 4tom turnu. I to deck bez aoe, bez frostb, fireball, jedan poly, bukvalno echo i srecni portali, morace da nerfuju portal 99℅
 
Je l ide neko na ovaj turnir u Delta sitiju za vikend? Ja sam se prijavio. :d
 
Ja ne, sve najbolje :) inace izasao je hs za android tablete, mada ima fora da se potera i na nekim telefonima, odigrate jednu partiju i dobijete classic pack.
 
Ima li neko uputstvo za instaliranje na telefonima?
Kopiracu svoj post sa drugog foruma:

Izasli su modovani fajlovi za one koji zele da ovu igru pokrenu na telefonu (ne treba root). Ja sam testirao na htc one m7 i radi ok.

Tutorial:

1) Skini fajlove sa sledeceg linka (ne skidaj preko chroma):
Kod:
https://mega.co.nz/#F!RhV31B7T!dQyJR3uGmfSvgkf3fgmXVA

2) Kopiraj fajlove na sledecu lokaciju:

\Phone\Android\obb\com.blizzard.wtcg.hearthstone\xxx.OBB
\Phone\Android\obb\com.blizzard.wtcg.hearthstone\xxx.OBB
\Phone\Android\obb\xxx.APK

Dakle, apk fajl ide u obb, a ostale (*.obb) fajlove kopitaj u novi folder (sam ga kreiras) nazvan com.blizzard.wtcg.hearthstone

3) Instaliraj apk i pokreni hearthstine

4) ako ne radi nesto si zajeb*o... (proveri da slucajno nisi kopirao na sd karticu? - ovo ne radi)

izvor:
http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2pj2q6/much_simpler_way_to_install_hs_on_your_android/
 
Vrh Dno