Šta je novo?

[Blizzard] HearthStone: Heroes of Warcraft

Da se pohvalim da sam odigrao najbolju Arenu do sada sa 11-3 a izglupirao sam se nesto u poslednjoj partiji tako da je mozda moglo da bude i 12-2 al ajde sad, isplatila se samo tako (360 zlata + 95 prasine + buster sa epic, rare i 3 common-a). :D

Imao sam OP Paladin deck sa 3 Consecration-a (2 dmg svim protivnicima) i 3 ona oruzja 4/2 koja pri udarcu vracaju 2 helta. :)
 
Poslednja izmena:
Meni je Paladin legao,pa onda Popa!Najvise volim kada dobijem 2 karte sa healing-om +6!Onaj misli da sam gotov,kad ja 12+ gore i partija se nastavlja!Koliko mi je u pocetku bila meh igra,sad mi je bas legla!
 
Ko je "Popa" tacno ? :D
 
Kako ne znas za popu, sidu leci :D, najvise mrzim kod njih te healing combo-e pogotovu sa onom kartom sto ima dmg kolko hp-a, onda me natera da bacim assassinate i izgubim 5 mane
 
Kako ne znas za popu, sidu leci :D, najvise mrzim kod njih te healing combo-e pogotovu sa onom kartom sto ima dmg kolko hp-a, onda me natera da bacim assassinate i izgubim 5 mane

U vecini slucajeva ce tebi biti isplativiji assassinate nego njegove dve karte potrosene.
 
Ja bi radije igrao spellbreaker-a ako vec igram silence a ne planiram da ga koristim u combo-u sa A watcherom. Inace dobio sam najzad sveti kvest za 100golda, win 7 games in any mode , izgrindao sam za 45minuta protiv basic AI :D
 
Meni nekako Shaman,Rogue i (posebno)Hunter lepo leze.Mage je teski op i pored svih nerfovanja.
 
Da se pohvalim da sam odigrao najbolju Arenu do sada sa 11-3 a izglupirao sam se nesto u poslednjoj partiji tako da je mozda moglo da bude i 12-2 al ajde sad, isplatila se samo tako (360 zlata + 95 prasine + buster sa epic, rare i 3 common-a). :D

Imao sam OP Paladin deck sa 3 Consecration-a (2 dmg svim protivnicima) i 3 ona oruzja 4/2 koja pri udarcu vracaju 2 helta. :)

Evo ja sad arenu 5-0 sa paladinom, a nikad ga ranije nisam igrao :) i jos uzmem prvi turn Ancient watchera i posle toga mi nije dosao nijedan silence minion :)
 
i sad izgubih jednu od druida koji je imao 5 i slovima pet iron bark protector-a pa mislim kakav luck of the draw, i zadnji mi je dosao glave :D
i to sve od 8mog turna do 10tog nekoliko puta i to na jednu kartu opet izvlaci njih, a bio je na 5healtha :D
 
Poslednja izmena:
Eh, dobih zlatnog Deathwinga. Sad gledam, iako je stvarno lepo imati gold legendary, mislim da Deathwing nije bas mnogo upotrebljiva karta... Mislim se da li da ga zamenim za Yseru...
 
Pa da, Deathwing je poprilicno "desparate" karta... Ako je odigras, jeste da cistis sve, ali takodje bacas sve svoje karte iz ruke... Ja bi pre imao neku kartu koja ce mi pomoci da ne dodjem u takav polozaj :)
 
Ma dobar je Deathwing, u areni sam zbog njega juče došao do 12 pobeda, a inače imam obično 3-6 :D
 
Ma dobar je Deathwing, u areni sam zbog njega juče došao do 12 pobeda, a inače imam obično 3-6 :D

Pa ono, dobar je u areni gde su karte random, ali u constructed je truba. Svaki ozbiljan deck ima bar 2-4 spella za removal koji cuva za ovakve prilike. A igranjem Dethwinga bacas sve karte iz ruke i automatski ides u debeli minus sto se tice prednosti u kartama... Ako ga protivnik sheepuje, hexuje, partija je zavrsena...
 
Deathwing je krs za consfructed jer je 80% slucajeva mrtva karta (last resort) i cak kad ga odigras i dalje imas rizik da ce biti sklonjen. Disencantuj ga i napravi sta ti treba bio to drugi legendary ili karte za neki dek.
 
Ja bih to disenchantovao. Kao što rekoše, Deathwing je u većini slučajeva mrtva karta. Cairne/Rag/Ysera/Nat su bolji.

I ja dobih svoj prvi legendary nakon otvorenih 37 packova (rng me mrzi). Millhouse. /ragequit :wall:
 
Poslednja izmena:
Deathwing je krs za consfructed jer je 80% slucajeva mrtva karta (last resort) i cak kad ga odigras i dalje imas rizik da ce biti sklonjen. Disencantuj ga i napravi sta ti treba bio to drugi legendary ili karte za neki dek.
Bas sam juce imao epic mec u kome sam imao prilike da osetim cari "Deathwing"-a!Ja igrao sa Druidom-om,a on sa Priest-om!Sreca pa sam sacuvao kartu(ne znam kako se zove),sa kojom unistis minjona i protivnik dobije dve karte!Bas me je dobro krenulo i negde pri kraju meca,on nije imao nijednu kartu na stolu,dok sam ja imao par minjona sa dobrim dmg-om,ali u spilu nisam imao nista vredno posto sam potrosio sve jace karte!Cak sam bio uveren da cu dobiti mec,kada baja izvukao Deathwing i skloni mi sve sa stola!Nema vise nista ni ja,ni on,a u deck-u ostalo samo par karata! Na kraju sam dobio partiju(nisam ni znao da ti oduzima health ako nemas vise karata),tako sto je on valjda ostao prvi bez karata,posto nisam bas shvatio zasto je njemu pocelo prvom da skida!Bas je bilo zanimljivo do samog kraja!
 
Poslednja izmena:
Ja bih to disenchantovao. Kao što rekoše, Deathwing je u većini slučajeva mrtva karta. Cairne/Rag/Ysera/Nat su bolji.

I ja dobih svoj prvi legendary nakon otvorenih 37 packova (rng me mrzi). Millhouse. /ragequit :wall:

Eh, pa ti si stvarno pravi baksuz :)

Jos uvek nisam DE Deathwinga... Pokusavam da smislim sta bi bilo najbolje za moj control druid deck... Imam vec Raga i Cernarusa, 2 Ancient of War... Sve su to dobre late game karte, pa ne znam koji bi se leg najbolje uklopio sa tim... Mada bi verovatno trebao da ubacim i bar jednog Faceless. Vidim da svi control deckovi idu sa cak 2 komada uvek.
 
JEEEEE 2 pobede u areni. Koj sam ja ocaj... Pfff.... Uzas... Ali kada mi onaj $%^#$^#$%$ Paladin izvuce onu kartu da napravi 8 dmg randomly splited between enemy characters dodje mi da pojedem tastaturu... uzas....
 
ma arena nema pravila sad sam igrao 3-3 sa paladin deckom gde mi upala samo jedna karta od 5 mane samo jedna :D
 
Vrh Dno