Šta je novo?

''Blank CD'' problem :( ?

Z1000

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2007
Poruke
704
Poena
319
Narezao sam cd sa slikama i kad pokusam da ga otvorim, nekad uspem, nekad ga cita kao prazan cd, sad mi hitno trebaju te fotke ali on ga cita kao prazan, i stalno ga ubacujem izbacujem iz drivea ali nista.... kako mogu da ga ocitam, da bi te slike prebacio na hdd ?? hitno mi je....
 
Nadji program koji se zove IsoBuster,on malo drugacije pristupa diskovima u odnosu na windows pa probaj sa njim..
Poz
 
Sad extratujem s njim, valjda ce uspeti. Hvala.
 
Interesuje me da li ti je uspelo, meni cesto ne pomaze ni iso buster.
 
Da li si uspeo da procitas neprocitljiv disk preko IsoBuster-a?
 
imam veoma slican problem,i isobuster mi otvara diskove.jel neko zna sta je tu zapravo problem,zasto je to tako?
 
Pa nije bas najjasnije zasto se to desava i u cemu je problem a i zbog cene samih rezaca nije se bas ulazilo u problematiku dublje ali manje vise ovaj problem je konkretno vezan za xp.Ovi uredjaji rade normalno na drugim win i linux sistemima..

Mozda nije neki odgovor ali barem je odgovor;)

Poz
 
Pa kontam ja to,al sto bi davao 2000 din kad ne moram :) ako neko zna u cemu je stvar neka podeli sa nama.
 
Pa kontam ja to,al sto bi davao 2000 din kad ne moram :) ako neko zna u cemu je stvar neka podeli sa nama.

Evo podelicu ja, usao sam u problematiku dublje, stvar je da das 2000.00din i "ako bas ne moras", kapiras?
 
mozda ih rezes kao UDF? (ako to ima kod cd-ova)
 
@chvare,

a jesi se zezao sa ASPI 'drajverima'?
pogledaj u podesvanjima za ISO Buster, koje on koristi.
 
Nazad
Vrh Dno