Šta je novo?

Blacksite: Area 51 (Xbox360, PS3, PC)

Jel ima neko problem sa sound loopingom u menijima i nisanom koji stalno vuce na gore? Prvi problem oko zvuka se javlja 6-7 sekundi posto se udje u glavni meni, slika se zamrze i zadnji zvuk se non stop ponavlja. Drugi porblem je ingame, ako uspem da zapocnem novu kampanju (pre onih 6-7 sekundi), igra se nekako ucita (ono kad krene IRAQ, three year ago ili tako nesto opet se zamrzne pa ucita i tako jedno minut dva dok ne prodje animacija) i nisan non stop vuce na gore, ko da mi je ukljucen ne kalibrisani joystick u racunar.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko problem sa sound loopingom u menijima i nisanom koji stalno vuce na gore? Prvi problem oko zvuka se javlja 6-7 sekundi posto se udje u glavni meni, slika se zamrze i zadnji zvuk se non stop ponavlja. Drugi porblem je ingame, ako uspem da zapocnem novu kampanju (pre onih 6-7 sekundi), igra se nekako ucita (ono kad krene IRAQ, three year ago ili tako nesto opet se zamrzne pa ucita i tako jedno minut dva dok ne prodje animacija) i nisan non stop vuce na gore, ko da mi je ukljucen ne kalibrisani joystick u racunar.



Isti problem,:wall:
prvobitna verzija, razliciti "lekovi", nakon starta zaglavljen u meniju (sound looping)
a sa update-om na 1.1 (i odgovarajucim lekom) samo crn ekran,masina iz profila...

Hilfe Hilfe, gur-gur :)
 
Ovo je update od pre sat-dva...

Uspeo sam da je pokrenem i ingame je potpuno funkcionalan, vizualno dopadljiv UT3 derivat...
Znaci, u meniju je horror, zaglavljeno 20-30sec (uz klasican soundloop), 1-2 sec funkcionalno i tako u nedogled. Trebalo mi je 4-5 minuta da promenim rezoluciju i pokrenem NewGame. Takodje, nemoze da snimi nova podeshavanja unutar igre...
 
Poslednja izmena:
Pa ovde neki imaju lek odavno koliko vidim, pitajte njih.
 
Pa izgleda da je slab taj zakon
Posto igru su neki vec probali i radi :D
 
Igra je krsh. Grafika isprana, AI je los, frame rate je ok. Ako su sve konzolske igre ovakve, a Vi hvalite konzole, ?
Lek broj 2 iz poznate apoteke, radi.
 
Poslednja izmena:
Ne vredi, sve isto...:wall:

Dva razlicita leka, pa onda i update+lek, a bash mi se igra:type:

Mora da joj se nestho nesvidja od konfe ( driver-i su najnoviji)!!

Ako neko provali u cemu je fora, prihvatam pomoc!
 
Ovo je izgleda neki teshki sxit, chim niko ne pishe vec 2 dana.
Ili greshim?
 
Ovo je izgleda neki teshki sxit, chim niko ne pishe vec 2 dana.
Ili greshim?

Tako je bilo i sa Stranglehold, veliko je izdanje ...
Ne mogu reci da je shit, to je suvise teska rec, ali sto se mene tice, nema nista sto bi zasluzilo da na ovu igru trosim vreme. Dosta je bilo i to sto sam je instalirao, i probao par nivoa :D
 
Igra je krsh. Grafika isprana, AI je los, frame rate je ok. Ako su sve konzolske igre ovakve, a Vi hvalite konzole, ?
Lek broj 2 iz poznate apoteke, radi.

"Sve" konzolaske igre su čista suprotnost, ali one prave. Ove koje izlaze i na PC-ju su iste takve kakve i vidite, a često i bolje, grafički, ako dobijete PS2 port :D
 
Tako je bilo i sa Stranglehold, veliko je izdanje ...
Ne mogu reci da je shit, to je suvise teska rec, ali sto se mene tice, nema nista sto bi zasluzilo da na ovu igru trosim vreme. Dosta je bilo i to sto sam je instalirao, i probao par nivoa :D

Pih, meni se posle krize ništa više ne igra...
Al' probaću ovo kad mi padne šaka, mad ne obećava, jedino što je sigurno bolje od prethodnika area 51:whip:
 
6.9 giga je .iso, ne znam o čemu pričate gore vezano za dva DL diska. Igra nije dobila neke extra ocene, a par dana nakon CoD4, Crysisa, Mass Effecta, Assassins Creeda, izlazi ovo i Kane and Lynch (a tu je i NFSPS za one koji vole). X360 vlasnici mogu lagano da uzimaju bolovanje :). Nisam ni Timeshift završio... havarija.

ja sam na bolovanju, al' ne pomaze.:d
 
Igrica mi se zapuca u meniju,updejtovo sam igru na 1.1 i probao lek broj 2 iz poznate apoteke ali i dalje nece :(,izgleda da je nesto do Ati-a
 
Izasao je update 1.2 pa probaj sa time,velik je oko 130 mb!!
 
Ovo jos nisam video :zgran: igra mi radi jedino kad na frku stisnem camping i continue,ako se malo zadrzim u meniju jednostavno zakuca :wall: inace igra i nije tolko losa,ali posle cod4 sve je smesno :)
 
BlackSite.Area 51 i problemi

Pomozite ljudi ako znate. Instaliram igru, pokrenem je a onda pocevsi od ulaska u pojedini MENI pocinju problemi. Ne mogu u meniju za kontrole da promenim bilo sta od komandi samo mogu da izadjem iz tog menija. Udjem u igru a pogled non-stop ide na gore iako ga ja vracam dole, on se sam pomera na gore. Levo i desno ne mogu da pomeram pogled vec pogled non-stop ide u levu stranu u krug. Pokusao sam zakrpu 1.1 i 1.2 i nista se ne poboljsava.
 
Pomozite ljudi ako znate. Instaliram igru, pokrenem je a onda pocevsi od ulaska u pojedini MENI pocinju problemi. Ne mogu u meniju za kontrole da promenim bilo sta od komandi samo mogu da izadjem iz tog menija. Udjem u igru a pogled non-stop ide na gore iako ga ja vracam dole, on se sam pomera na gore. Levo i desno ne mogu da pomeram pogled vec pogled non-stop ide u levu stranu u krug. Pokusao sam zakrpu 1.1 i 1.2 i nista se ne poboljsava.
Ja sam istovetan problem rešio tako što sam uradio uninstall Logitech-ovog softvera za miša. Verovatno je i kod tebe nešto slično... A problem možeš da rešiš i ako uradiš uninstall cele igre :d.
Veruj mi, ništa ne propuštaš.
 
Re: BlackSite.Area 51 i problemi

Reseno. Otkacio sam gamepad i nema problema.
 
Gde da nadjem ono za narodnu verziju posto ono sto ja doslo sa narodnom verzijom ne radi.
 
U poznatoj apoteci lek broj dva :D
 
Инсталирао сам ову игру, и иако ради лепо, убија ми графичку. Температура је 90 степени, са кулером одврнутим на 100%. Чак ми ни Криза 2 није тако урнисала графичку. Јел имао још неко сличан проблем?
 
Nazad
Vrh Dno