Šta je novo?

BlackCoin [BC] (PoS)

Dal bi mogao danas 50+ ? Malo sam se zeznuo na 39 sinoc...
 
Znaci sekund mi falio da kupim za 39990 kad sam se probudio i video da ce da predje..
 
E, radim sa developerom blackcoinpool-a na analizi podataka od Mintpal-a u vezi onog pumpa pre neki dan. Ako otkrijem nesto korisno, okacicu ovde. Treba da obradim sve u R...
 
E, radim sa developerom blackcoinpool-a na analizi podataka od Mintpal-a u vezi onog pumpa pre neki dan. Ako otkrijem nesto korisno, okacicu ovde. Treba da obradim sve u R...

Samo da ne bude kao neka dojava na kladionici :) i odosmo svi u bunar hahah,mala sala hvala u svakom slucaju !
 
Mislim da ima šanse da preskoči i ovu 50K barijeru relativno brzo, čiste se sell orderi kao od šale.
Sledeći zid i psihološka granica na 60K.
 
Suviše ravna linija na grafiku u zadnja 3 sata...ovo će ili da ode za još 10k ili će da zvekne na jučerašnji nivo....
 
Poslednja izmena:
Prodah juce pola BC-a da prespem u WC koji cudom nije pao. Ostadoh u fiat-u i sad nisam pametan sta da radim.

Koliko sam procitao na btctalku, sledeca barijera je 60k tako da 50k nece biti problem da se probije. Ali opet, mozda budu pumpali WC.
 
hehe BTC je FIAT postao? Nemoj te čuje neku udariće nam porez :)
 
Pa pored ovih shit valuta, jeste! :)

Zovem ga fiat jer bukvalno sa njim kupujem valute. Naravno na btc-e i na bitsampu, zna se sta je fiat.

Ici cu pola-pola za svaki slucaj. BC cekam na 46k, a ovaj na 16k.
 
Prodah juce pola BC-a da prespem u WC koji cudom nije pao. Ostadoh u fiat-u i sad nisam pametan sta da radim.

Koliko sam procitao na btctalku, sledeca barijera je 60k tako da 50k nece biti problem da se probije. Ali opet, mozda budu pumpali WC.

ovo sad postade dilema sta ce brze da skace bc ili wc :)
dobro je da ima izbor...
 
O... lepo lepo zanimljivo vam je opet na temi :)
Ovaj put da vas vise cujem kako ste zaradili a ne izgubili, srecno.
 
ostao mi buy order od 3 BTCa na 45k ..tacno sam zaboravio na njega a sad vec pade na 42k
 
Ma ići će to gore... ja sam kupovao i na 70K... više ne znam ni koji mi je prosek.
Sve sam prebacio u BC i WC, postavio sell ordere i ne mogu više da blejim ovoliko ispred kompa.

Želim vam uspeh!
 
Islo bi brze da nije ovaj zid placa na 46k :S:
 
Kitovi pokusavaju da spuste cenu..za 3 minuta sam video 2 buy ordera bila po 20 BTc-a i kitovi ih odmah skinuli sell orderom
 
Ima zidova i zidića sa obe strane, ništa tako ozbiljno od po 20 BTC-a. Već po 1-2 i 4-5-6 BTC-a na više tačaka oko jednog cenovnog praga... Nama ostaje da se uzdamo u BlackShield. :)
 
Sto kaze moj teca-cuce se! :d

Ideja je gotivna,videcemo na sta ce da se napravi :) U svakom slucaju,kul je videti da se ljudi stvarno ozbiljno trude da bude nesto od cele price...
 
Sto kaze moj teca-cuce se! :d

Ideja je gotivna,videcemo na sta ce da se napravi :) U svakom slucaju,kul je videti da se ljudi stvarno ozbiljno trude da bude nesto od cele price...

Glupost nevidjena.
Prvo, ako ti kitovi ne drze cenu coinu, ko ce?
Drugo, sta ce biti kad jednom pojedu taj wall? Umesto btc imace bc a onda ce ga dodatno dumpovati da dodju do btc.
Trece, ovaj coin je interesantan samo zbog trgovine, kad wall-ovi ogranice trgovinu cemu ce coin sluziti?
Cetvrto, gde je tu slobodno trziste? Jel treba oni da izigravaju Narodnu Banku Srbije pa kad krene euro oni kupovinom ili prodajom ogranicavaju dnevne fuktuacije?
Peto, ja da sam kit, cim uvedu to, ja bih odma dumpovao sve novcice i otiso na drugi. Ako ne mugu sa njim da dodatno zaradjujem sta ce mi?
Sesto, ni mi ostali ne bi mogli vise nista zaraditi, jedino kopacima ostaje interesantan.
Sedmo, ako nema dumpa, nema ni pumpa.
 
Poslednja izmena:
krastavac,pokusavaju ljudi da naprave nesto vise od josh jednog shitcoina. Sa te strane ako se gleda,i ima nekog smisla.
 
Ne znam da li ste primetili koliko su se produzili buy i sell orderi ? Koliki su sad zidovi na okruglim ciframa ! Izgleda da ce se ovde vrteti dosta dugo,do sledeceg ozbiljnog pumpa procice izgleda dosta vremene. Ovo me podseca kad je BC prvi put pipnu 9 300,pao i onda se vrteo izmedju 4000 i 8000 solidno vreme.Sada ce verovatno to biti duplo vreme nego na 10k.Mislim da nece preko 100k mnogo,mnogo dugo,...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno