Šta je novo?

BlackBerry 10 OS [Zvanicna tema]

imam par pitanja za bbm:
-na bbm mi je ukljucena opcija save chat history. da li to znaci da se chatovi automatski cuvaju, ili da se cuvaju ako nakon zavrsenog chata kliknem na save chat history?
- da li mogu da taj fajl (kod mene podesene da cuva u memoriji tel) posaljem mailom direktno sa telefona?
-gde se cuva taj fajl, ako je jedina mogucnost da mu pristupim sa kompa? pretostavljam preko desk managera.

obrisao sam jedan chat i pokusavam da ga povratim.
 
Pozdrav,da ne otvaram novu temu ako neko moze da mi odg...danas sam uzeo Z10,odlican telefon,ali neko ga je vec koristio,tako da na njemu ima onaj bb nalog,kao za google play,zanima me da li ako odradim hard/factory reset,posle toga ponovo moram da ga dekodiram ili ne ,ili mogu samo da zamenim naloge i kako,inace telefon je iz Kanade.Hvala unapred.
 
Meni je stigao blackberry q10 i prvi utisci su odlicni je uredjaj jako dobro radi prilično je upotreban. Međutim baterija na stendbaju za 9 sati potrošena 30%, što je nenormalno mnogo i odmah sam shvatio da je u pitanju tip konekcije sa našom budjavom mrežom.. Kada sam promenio tip konekcije na gsm, baterija je postala izvanredna i celog dana je držao odlično a sada, u ponoć,ima 70 %...
 
auuuu jbt...movaj Q10 otkida...imam sony z3c ali ovaj mali je eksploziv..odlican fon...moja peeporuka svakome...osimmgeekovima koji vole android ceprkanja,tvikovanja i sl...
 
Dao sam sinu da igra neke igrice na Z10. Medjutim, on je zakljucao telefon i pogresio 10 puta pasword.
Izbrisani su svi podaci, da li ima nacin da se vrati makar nesto?
 
Stiže Q10 :)

Kada sam imao Z10 njegov hard reset je trajao "u nedogled" a posrkao je extra bateriju tako da napunite istu do max i da se ne plašite dužine trajanja hard reseta (sve zavšio za cirka 20min)...
 
Stiže Q10 :)

Kada sam imao Z10 njegov hard reset je trajao "u nedogled" a posrkao je extra bateriju tako da napunite istu do max i da se ne plašite dužine trajanja hard reseta (sve zavšio za cirka 20min)...
Odlican fon. Ima jako lepe opcije . Razmialjam se da otvorim posebnu temu za njega i pojasnim ne stavke.
 
Miljane, extra zamisao.

Sećaš li me se nekako? :d
 
DARKe, oćeš otvarati novu temu?

Čim Classic-u bude pala cena na 140€ odmah ga kupujem! :D
 
DARKe, oćeš otvarati novu temu?

Čim Classic-u bude pala cena na 140€ odmah ga kupujem! :D
Mene classic smara jer se ne vadi baterija i veci je. Unesto da su povećali ekran mnogo vise oni su vratili tastere, koji meni ne trebaju. [emoji35] tako da je q10 po meni vrh fon. Temu otvaram cim ozdravim.
 
Nazad
Vrh Dno