Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

Kapiram da moraju dobro da se pripreme za rociste svi ali 5 meseci je smejurija. Ovo ce godinama da se otegne. Lepo je Zeljko rekao, sud kao nas :D
 
Ako se ispostavi da je kriv treba ga osuditi i dati mu godinu dana robije za svaki bitcoin koji nedostaje. Ja bih tako sudio, bez razmisljanja.
 
Ma ko to zna ko je sve uplaten i sta su te sve desavalo... valjda ce uz pretnju zatvora propevat i odcinkarit i te sto su ga pustili niz vodu
 
Zapretis godinom po btc-u i da vidis kako ce da peva kad skonta da ce da lezi 600.000 godina a drugi ce da se svrckaju po svetu. Doduse treba mu dati mogucnost da otkupi slobodu. Neka osudjeni isplati ili isplate po 1200$ za svaki btc koji fali tj. za svaku dobijenu godinu robije ;)
 
Bitcoin je specifican po toj univerzalnosti...roba, valuta, imovina masta je granica :)
 
Sta fali robnoj trgovini? Neka ga zovu kako hoce samo da zazivi ;)
Dobra je vest ali ovo je trebalo jos pre godinu i po dana da se desi. Bilo je neminovno da ce odluka biti takva samo sto presporo ide.
 
Zato sto nije niko namazan da to tako bude...jedan, da kazem, minus za bitcoin sto nema vlasnika u smislu interesne kategorije. Vlasnici kolicina bitcoina ne mogu se zvati vlasnikom valute. Da postoji jedan ili vise njih takvih da ga guraju u upotrebnu vrednost odavno bi on bio ili skroz gore ili ugasen :)
 
Upotrebna vrednost je cini mi se samo pitanje vremena a nekima je bignije da naprave sto vece zalihe nego da sad poguraju to. Niko ne zeli da to gura a drugi da se bogati. Gurace kad budu imali 80-90% u rukama.
 
Nešto kao premine. :d
 
Ljudi preko koje menjacnice prodajete btc ?

Sad gledam btc-e oni ne traze nikakvu verifikaciju sto je super ali fee je 1.5% sto takodje nije lose. Ali minimum fee je 150e ???? WTF ???
 
Btc-e nema nikakve provizije samo mali fee, veoma mali.

Sta im onda ovo znaci: INN3B5P.jpg

I gde popunjavam ove detalje banke ovde ne vidim da mogu da iz popunim ?
I sta je ovo purse ? Sta tu upisujem?

Da li je 500e minimum da prodam odjednom?

Ajde malo pomoci pa te castim na btc adresu :D .
 
Poslednja izmena:
Minimum za povlacenje je 500e ali uzece ti 150e kao proviziju. Jesi bas siguran da zelis to da radis?
 
Minimum za povlacenje je 500e ali uzece ti 150e kao proviziju. Jesi bas siguran da zelis to da radis?

Upravo to i gledam.
Ne znam sta Cacanin kaze da uzimaju mali fee samo :D To bas ni malo nije mali fee :D Msm ajde 1.5% ok . Ali min 150€ ZA****.

Neko bolje resenje ?

U principu treba mi da prodajem oko 4-5 btc mesecno. Ili jos bolje 1.4btc nedeljno. Naravno da kosta sto manje u provizijama.
 
Poslednja izmena:
Cacanin je bio blaaago ironican ali ti nisi ukapirao. Sve je bolje resenje nego BTC-e. Salji na Bitstamp pa odatle na racun.
 
Cacanin je bio blaaago ironican ali ti nisi ukapirao. Sve je bolje resenje nego BTC-e. Salji na Bitstamp pa odatle na racun.

Kakvo je stanje tamo?

Muci me tamo sto nemam ono neki racun ili tako neko ****** da stize na moje ime. Mada msm da bih mogao od banke da dobijem ono bank statement o adresi ili od supa.
 
Sta im onda ovo znaci: Pogledajte prilog 181367

I gde popunjavam ove detalje banke ovde ne vidim da mogu da iz popunim ?
I sta je ovo purse ? Sta tu upisujem?

Da li je 500e minimum da prodam odjednom?

Ajde malo pomoci pa te castim na btc adresu :D .
Pitao si prodaja BTC na btc-e ih prodas za dolare, nisi pitao kako novce da povlacis. Imas nasu menjacnicu oko 5% provizija ili Zmaj NS korisnik oko 6-7% provizija.
Cacanin je bio blaaago ironican ali ti nisi ukapirao. Sve je bolje resenje nego BTC-e. Salji na Bitstamp pa odatle na racun.
Odgovor je gore ;)
 
Pitao si prodaja BTC na btc-e ih prodas za dolare, nisi pitao kako novce da povlacis. Imas nasu menjacnicu oko 5% provizija ili Zmaj NS korisnik oko 6-7% provizija.

Odgovor je gore ;)

Da vec prodajem ja mislim njemu ako je on interbit aqua tako nesto email .

A koja je nasa menjacnica 5% ?
 
I zmaj je na 5
 
Spustio Zmaj proviziju, ok.
Micro evo ga zmaj , dogovori se sa njim PP provereno tacno.
Poz
 
Spustio Zmaj proviziju, ok.
Micro evo ga zmaj , dogovori se sa njim PP provereno tacno.
Poz

Haha, pa eto prodavao sam coveku btc vec duze vreme a da nisam ni znao da je to on. :D .

Izgleda da je ipak to najbolja opcija. I naravno svaka preporuka za njega, nikad problemi, nikad kasnjenja, uvek izasao u susret.


Ajde cacanin i sajber kurajber dajte bitcoin adrese , castim pivo ili neki viski :) .
 
To sto predlazes nije cast.
Kamo srece da je to nesto ozbiljnije. Ne samo kod nas nego i u svetu. Ide ka tome ali jako polako. Ja ne bih imao nista protiv da ne koristim novac vec neki crypto. Super bi mi bilo i da placam racune i placam telefonom... To je na nasu zalost svetlosnu godinu udaljeno od Srbije :d
 
To sto predlazes nije cast.
Kamo srece da je to nesto ozbiljnije. Ne samo kod nas nego i u svetu. Ide ka tome ali jako polako. Ja ne bih imao nista protiv da ne koristim novac vec neki crypto. Super bi mi bilo i da placam racune i placam telefonom... To je na nasu zalost svetlosnu godinu udaljeno od Srbije :d

Jeste. U pravu si.

Kad god dodjem u BG idem u Appetite caffe i restoran. Jer primaju BTC . Mnogo je lagano placanje i koriscenje da je sreca svuda da se koristi.

Ali ogromnu prednost ima za online rad za inostranstvo.

Npr ja radim za ljude iz Australije. Odrali bi me sa provizijama da mi oni salju novac western union ili tako nekako.

Ja konkretno radim za dice site koji prima btc samo. Ali i bilo koji drugi online rad ne vezan za btc placanje je najbolje preko btc.
 
Nazad
Vrh Dno