Šta je novo?

BIONIC COMMANDO (3D)

Evo stigao sam do kraja igre i tu se zaglavio!Treba da koknem onog na onoj platformi i sta god mu uradim-njemu nista.Cak sam i na Youtube nasao walkthru(video)ali mi i dalje nije jasno koje dugme treba da pritisnem!!!Nesto kad se on zaleti na mene ja skocim unazad a on onako cucne e tu neznam sta treba da uradim,koje dugme da stinem.Aj neko ko je presao igru da mi odgovori-poludecu!
 
Kada on krene na tebe ti skočiš i zakačiš mu se na leđa i onda ga udaraš.
 
kad on skoci u vazduh, ti moras da skocis pre nego sto on udari u pod, tj. ne smes da dozvolis da te zanesvesti. Onda ga uhvatis sa kukom i pritisnes spejs da ga udaris ( odnosno skok). Isto kad se zaleti na tebe , moras da ga izbegnes. Ne smes da primis nikakvo ostecenje, jer ako te udari, onda ti njega ne mozes.

Da skratim, moras da izbegnes napad u potpunosti , pa se zakacis kukom na njega ( kad on cucne) i skocis da ga udaris. Ako ne izbegnes napad, onda ne mozes da mu nanosis stetu (damage :) ). Odnosno , otporan je na napade ako nisi uspeo da ga izbegnes. Znam da deluje cudno, ali tako je.
 
Poslednja izmena:
kad on skoci u vazduh, ti moras da skocis pre nego sto on udari u pod, tj. ne smes da dozvolis da te zanesvesti. Onda ga uhvatis sa kukom i pritisnes spejs da ga udaris ( odnosno skok). Isto kad se zaleti na tebe , moras da ga izbegnes. Ne smes da primis nikakvo ostecenje, jer ako te udari, onda ti njega ne mozes.

Da skratim, moras da izbegnes napad u potpunosti , pa se zakacis kukom na njega ( kad on cucne) i skocis da ga udaris. Ako ne izbegnes napad, onda ne mozes da mu nanosis stetu (damage :) ). Odnosno , otporan je na napade ako nisi uspeo da ga izbegnes. Znam da deluje cudno, ali tako je.

Jeste brate upravo sam presao taj deo.Pazi kad sam dosao do kraja igre a taj udarac nisam ni znao da postoji!!!Hvala svima na pomoci.
 
Ti si sa mukom onda presao ona dva robota na pocetku.
 
Meni je ok igra ali sto niste rekli da je kratka 7gb teska igra a neverujem da sam imao vise od 3 sata gameplaya znaci tek ono sto sam se uhodao ono kraj igre totalno razocaranje.
 
Pa mnogo dobro igras onda, ili si stavio na easy. Ja sam je igrao preko 10 sati, i to sa dzojstikom.

Ja sam se namucio dok sam presao neke delove. Ali to mi je bilo i zanimljivo. :)

Ma nisam,nije bilo problema,imao sam bombe,)

Bombe rulez!!! :D

Dobar je i onaj lanser granata.
 
Poslednja izmena:
Igra nije laka, ali je dosta kratka. Mislim da sam je preshao za jedno 6-7 sati (sa sve ponovnim pokushajima da ubijem bossove). Nisam imao preteranu zelju da se zamajavam sa onim collectible itemima, tako da ih i nisam skupljao. Svidja mi se kako su odradili skakanje i sve one fore sa rukom (kada sam dobio sve mogucnosti ruke jako malo sam koristio druge vrste oruzija).
 
Kakva je suša dobrih igara ova mi dođe kao pravo osveženje na ove vruće dane, mene ona više poseća na Lost Planet nego na Protaype.:bottle:
 
Sinoć sam završio igru i odavno me nije neka igrici privukla toliko kolko ova, pun pogodak! :happy:
 
Ode jos jedan razvojni tim u vecna lovista... GRIN zatvoren!

LINK
 
Poslednja izmena:
Jel igra monotona i dosadna tokom celog svog toka kao i na pocetku u onom gradu?
 
fina igra, upravo sam je presao i nisam se pokajao sto sam igrao. korektna prica, korektna grafika, ma sve je ok :)
 
Evo i ja sam je presao juce...prvo kad sam krenuo da igram bila je bzv i negde na 20% predjenog sam prestao da igram...posle kad sam presao i Call of Juarez BiB(vrh igra) i GH World Tour nisam imao sta da igram a ovo sam bio zaboravo da izbrisem i tako sam se lepo navukao da sam je presao :) meni se svidela iako je dosta repetativna...
Zakljucak:igrajte je slobodno i ovako sad nema sta bolje ni da se igra :D
 
Danas sam uzeo malo da igram ovu igru, nakon dosta losih komentara i opisa nisam bio optimista.
Medjutim prijatno sam iznenadjen, igra mi je bas super. ZAbavna, opustajuca, lepa, zaista mi se jako svidja.
Sad mi je bas zao sto je Green propao, mislim da su recezenti poceli da preteruju, previse su razmazeni. Odmah na pocetku naprave predrasude o nekoj igri, odmah pocnu da kruze lose price, manje se igara prodaje... Ja zamalo da nisam ni probao ovu igru, sad vidim da bih mnogo pogresio. Naravno da nije neka ultra mega dobra hit igra, ali je vise nego zadovoljavajuca.
 
Nazad
Vrh Dno