Šta je novo?

BidPay prestaje sa radom

tiha

Čuven
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
1,814
Poena
675
Sa njihovog sajta (www.bidpay.com):

Effective December 31, 2005, BidPay.com, Inc. will be discontinuing operations. As a result, BidPay will no longer offer payment services to the online auction industry. We regret any inconvenience to our users and thank them for their loyal patronage. Customer service will remain available at [email protected] through the month of February.

Ode nam jos jedan od nacina placanja...
 
Poslednja izmena:
step 1. Izvadish Visu revolving
step 2. Otvorish Paypal account
step 3. Kupujesh :)
 
Visa Revolving? Sa njom moze opusteno bez ikakvih muvanja u nazivu drzave da se otvori PayPal account?
 
@driver:
Problem je sto PayPal za sada jos ne podrzava SCG... tako da ces morati da se "preselis". A svaku ozbiljniju (tj. skuplju :d ) stvar prodavac ce obicno hteti da ti posalje na adresu na koju je otvoren PayPal nalog.
Inace, radio sam ja to jos davno sa Virtuonom ali kada je istekla, nova je imala drugi broj tako da je stvar propala :smash:
 
Poslednja izmena:
@Kutija, shta znachi muvanje u nazivu drzave ? Pa taj podatak sluzi samo zbog otvaranja accounta i nichemu vishe, a naravno da nashe drzava nema na spisku paypala. Imash na ebayu svoju shipping adresu koju prima 99% prodavaca.

@tiha, Vishe puta sam imao robu od 200 evra, i nijednom nije bilo nekih problema, sumnji ili bilo shta. Kapiram da je dobro da imash shto vishe transakcija, odnosno pozitivnih feedback-ova, i radim na tome da bi posle mogao da kupujem i neshto skuplje. Samo jedan tip. Paypal nalog treba vezati za ebay nalog, i onda mozesh da kupujesh koliko hocesh bez ogranichenja...

Ovo je za sada najbolji nachin, odnosno nachin kojim imash na raspolaganju daleko najvishe aukcija. Bidpay prima samo mali broj ljudi, pa i nije bio koristan toliko i dok je radio + 5% provizija je preterivanje.

Inache, paypal sam visom revolving otvorio za 5 minuta, i sve upisao normalno osim za drzavu Ostereich :)
 
Poslednja izmena:
driver je napisao(la):
Samo jedan tip. Paypal nalog treba vezati za ebay nalog, i onda mozesh da kupujesh koliko hocesh bez ogranichenja...
Da, da bi barem postao "Verified", ali treba iskljuciti opciju da je PayPal adresa default, da ne bi nesto automatski otislo u GR, AT ili gde vec ;)

driver je napisao(la):
Ovo je za sada najbolji nachin, odnosno nachin kojim imash na raspolaganju daleko najvishe aukcija. Bidpay prima samo mali broj ljudi, pa i nije bio koristan toliko i dok je radio + 5% provizija je preterivanje.
Slazem se - PayPal ne neplacuje proviziju od kupca. BidPay je bio losije resenje ali neki prodavci eksplicitno traze MoneyOrder kada vide da si iz liste nepozeljnih zemalja, iako za ostale primaju uplate preko PayPala.

A kad smo vec kod Money Ordera, da li neko zna da li ga je moguce poslati preko Western Uniona, ili je za sada moguce samo primati novac iz inostranstva?
 
tiha je napisao(la):
A kad smo vec kod Money Ordera, da li neko zna da li ga je moguce poslati preko Western Uniona, ili je za sada moguce samo primati novac iz inostranstva?
Pre par dana sam ih bas to pitao i kazu da je moguce samo primanje :(
 
driver je napisao(la):
step 1. Izvadish Visu revolving

Da, da.
Ako vadis u Raiff-u, ima da se otelis...
Treba ti : 6 meseci radnog staza, primanje plate preko njih, minimum 14.000 dinara plata(da primas preko njih, a mozes ti da imas i vise), i da
razmisle da li ce da ti otvore. :S:
 
Jedino shto je tachno su ovih 6 meseci staza, i to je jedini uslov :) Moja zena je uzela revolving tako shto ne prima platu kod njih, nema 14k dinara "na rachun" i chekala je 15 dana :) Evo sada cu i ja da predam, mada ja primam platu kod njih i veci kesh mi leze na rachun...
 
Nazad
Vrh Dno