Šta je novo?

BF2 online and LAG !!

petarst

Čuven
Učlanjen(a)
24.05.2002
Poruke
308
Poena
619
Cao svima,
Da li neko ima problema da kad igra BF 2 online da igra ( recimo wake island 32 players ping = 40 ms ) stuca mnogo na pocetku a da kako vreme odmice da je sve bolje i bolje. Medjutim konkretno imam problem da mi se uvek kada vojnik trci ka nekom objektu igrica mi stucne na 1 sekundu pa nastavi i td. Problem je kad letis avionom i kad ti se to dogadja uvek jako je tesko igrati normalno i skoncentrisano.

Sad moja konfiguracija je :

Amd 64 3000+ venice FSB 250
Gail one 1 GB 2 x 512
DFI LAN PARTY
ATI RX800 128mb 4400 3d mark 2005

Da li neko moze da mi pomogne da nije u pitanju memorija grafcika ili nesto drugo. Setovanju su sva na medium AA 2x !
 
Sumnjam da je do masine pre ce biti da je konekcija u pitanju.
 
Hmm mozda je konekcija. U pitanju je wireless 512k ping je odlican i ne varira.
Sad kako da znam da li je do konekcije ?
 
Pogasi sve nepotrebne programe dok igras, takodje autoupdate na antivirusu i firewallu. Probaj da iskljucis VOIP i EAX u igri.
 
meni se to desavalo na cable 256k sbb konekciji. I do konekcije/modema je bilo, posto u tom trenutku kad secne, pogledam modem, vidim ne svetli jedna lampica (send/receive ne znam tacno). Uglavnom, sredilo se samo od sebe :) znachi, do konekcije je bilo
 
Ji 4Tze je napisao(la):
meni se to desavalo na cable 256k sbb konekciji. I do konekcije/modema je bilo, posto u tom trenutku kad secne, pogledam modem, vidim ne svetli jedna lampica (send/receive ne znam tacno). Uglavnom, sredilo se samo od sebe :) znachi, do konekcije je bilo
Potpuno se slazem. Na sbb-ovom 256k cable, mi je javljao ping od 40-50ms, a realno, u BF2, ne mozes vola ubosti. I ista stvar sa modemom.
 
Ok sve su opcije off osim EAX, da nije mozda problem to sto imam dve nic kartice na ploci? Jedna mi sluzi za konekciju prema ap-u druga kao ruter za ortaka posto serujemo konekciju.
 
Isti problem sam imao. Resio sam ga delimicno sa 2GB rama. Pre nego sto sam uzeo 2GB rama, krpio sam se sa obaranjem grafickih detalja. Problem je sto su mape prevelike i treba vremena da se ucitaju cele u RAM (neke cak ne mogu da stanu uopste). Ortak iz ekipe koji leti (tu je najizrazeniji taj problem) je resavao to tako sto preleti celu mapu u krug na vecoj visini par puta pa onda krece u rokanje...
 
isti problem i kod mene. Na stranim serverima izgubis volju da igras. Nikad nisam uspeo da ga resim. Bolja je situacija na onom bosanskom serveru. Inace i ja sam na sbb.
 
Nazad
Vrh Dno