Šta je novo?

Bezicni internet tp link tl-wa500g podesavanje

q3railer

Slavan
Učlanjen(a)
21.06.2004
Poruke
503
Poena
330
Probao sam sve sto sam znao i sto nisam.
Googlao sam ceo dan i nisam nasao resenje.

Pa rekoh da se obratim forumu za pomoc.

Zelim da se povezem na bezicni internet. Od opreme imam tp link tl-wa500g, antenu od 20dB i LAN kabal.
Znaci PC-LAN-WA500G-INTERNET

Ako neko ima zivaca da mi napise postupak kako sta gde HVALA
 
Ne vidim sta tu ima mnogo da se podesava. Stavis ga u client mod, usmeris antenu i nakacis se na koga se vec kacis i na koji nacin.
mozes eventualno ako ne uspes da stavis skrin sotove firmware-a
 
Probao sam sve sto sam znao i sto nisam.
Googlao sam ceo dan i nisam nasao resenje.

Pa rekoh da se obratim forumu za pomoc.

Zelim da se povezem na bezicni internet. Od opreme imam tp link tl-wa500g, antenu od 20dB i LAN kabal.
Znaci PC-LAN-WA500G-INTERNET

Ako neko ima zivaca da mi napise postupak kako sta gde HVALA

Budi malo konkretniji. Da li pokušavaš da se nakačiš na nekog internet servis providera ili pokušavaš da uhvatiš neki free ili nezaštićeni signal?
 
Probao sam sve sto sam znao i sto nisam.
Googlao sam ceo dan i nisam nasao resenje.

Pa rekoh da se obratim forumu za pomoc.

Zelim da se povezem na bezicni internet. Od opreme imam tp link tl-wa500g, antenu od 20dB i LAN kabal.
Znaci PC-LAN-WA500G-INTERNET

Ako neko ima zivaca da mi napise postupak kako sta gde HVALA

Odes na Wireless pa Wireless mode pa izaberes Client i na dnu stranice imas Survey kliknes tu, nadjes AP koji zelis i kliknes Connect, odes onda na SAVE, ruter se resetuje i to je to. Ako AP na koji se kacis ima neki vid zastite ti lepo odes na Wireless>Security Settings> i tu lepo izaberes koji vid zastite ima AP na koji se kacis i uneses sifru tog AP-a. Ako je neki wifi internet provajder onda verovatno koriste Radius pa ces isto tako morati ici na Wireless.Wireless mode.Survey, izabrati AP od provajdera, pa onda ici na Network pa WAN i tu kao Tip dobijanja adrese uneses PPPOE, uneses parametre (user i pass) i kliknes connect automaticly :D, eto to su sve situacije koje mozes imati :D :D. Pozz
 
Nazad
Vrh Dno