Šta je novo?

Best kuciste do 200e

jbl

Slavan
Učlanjen(a)
06.06.2005
Poruke
1,348
Poena
349
E ovako trenutno imam TT Kandalf-a i zadovoljan sam sa njim,ali me Stacker 831b jako privlachi i razmisljam da prodam TT.
Zanima me da li ima mozda neka bolja kupovina za tachnije 190e od Stacker-a? Od TT-a novi armor je lep ali mi nije kao stacker kao ni ovaj Zalman gs1000.Neki drugi predlog?:)
 
Vidi da li ce dolaziti 1200, ili mozda neka od najavljenih serija CMa , ovih novijih modela, samo to nece skorije. LianLi ima ok case za oko 180-190e, jedini model te cene.
 
Cosmos je lepo kucishte, ali ostavlja utisak da je jeftino odradjeno, previshe plastike ima na sebi... TT Armor+ imam i ja, za sada sam prezadovoljan, mada ima tu josh mesta doradi...

Videh da se pojavio onaj Antec 1200 i mnogo mocno izgleda samo je pitanje kako ce se nabavljati nadalje ;)

:wave:
 
Cosmos je lepo kucishte, ali ostavlja utisak da je jeftino odradjeno, previshe plastike ima na sebi... TT Armor+ imam i ja, za sada sam prezadovoljan, mada ima tu josh mesta doradi...

Videh da se pojavio onaj Antec 1200 i mnogo mocno izgleda samo je pitanje kako ce se nabavljati nadalje ;)

:wave:

Slazem se za Cosmos-a,Antec 1200 izgleda ok ali mi opet nekako Stacker bolji...Danas sam nashao samo silver varijantu za nekih 190-200e.Potraga se nastavlja za boljim :)
 
Poslednja izmena:
novi "stacker" ATC 840 ce biti skroz ok, ali mislim da ce biti malo vise od tih 200 eura
 
Drago mi je da si ti nasao sebi izlaz iz nedoumice ... Medjutim ja sam sada u trilemi ... Antec 1200 , Zalman GS1000 ili HAF932 ... Ako neko ima jos neki predlog do nekih 130-140 eura neka slobodno napise...
 
Nazad
Vrh Dno