Šta je novo?

Besplatno otkljucavanje telefona sa mreze

Sony Xperia M4 Aqua -VIP mreža - čekam kod od VIP operatera već neke 3 nedelje.

Da se dopunim. Pošto nisu ništa javljali, a rekli su da će poslati poruku sa kodom, opet sam ih kontaktirao i njihov operater je našao negde kod za otključavanje. Sve u svemu, čekanje od mesec dana.

Pozzz ekipo, moze li se otkljucati ZTE BLADE A310
IMEI:861174035599506
M:tel (BiH)

Ako se ne varam M:tel je u vlasništvu MTS-a. Kontaktiraj korisničku podršku M:tel-a putem fejsa ili još bolje putem mejla. Verujem da rade na isti fazon.
 
@epidemija, HTC M8, zaključan na Telenor, mora servis pretpostavljam?
IMEI - 358714059333330

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Izvinjavam se na kasnom odgovoru!

HTC Telenor ne mora na servis sada, ali u servisu ga mogu rijesiti za 30min.


imam neki s3 ali sa 4.3 androidom i išao sam na xda ne može sa tim androidom da se otključa.... zaključan je na telenor.... dajte neki pouzdan link gde da pazarim network code sa ebay-a ili ali ekspresa pominjao je neko na prethodnim stranama da ima za dolar ili dva.... ?

Samsung sa Telenora se moze rijesiti preko IMEI, taj S3 model vjerovatno kroz nekoliko minuta. Cijena ne moze biti dolar ili dva.


Pozzz ekipo, moze li se otkljucati ZTE BLADE A310
IMEI:861174035599506
M:tel (BiH)


ZTE se moze otkljucati preko IMEI u vrlo kratkom vremenskom periodu.

M:tel (BiH) ne daje kodove putem telefonskog poziva i svi pokusaji da se dodje do kodova su bezuspjesni.
 
Meni već stigao mejl iz telenora i kod....
Evo čisto da vidite kako izgleda njihov odgovor.....
733c558bbd988faf73243a86c9533525.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Da li postoji neki email gde mogu da kontaktiram mts za otkljucavanje iphone-a? Istekao ugovor krajem septembra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala Marko :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
koliko vidim za SONY Xperia telefone nema besplatnog otkljucavanja !
Ako gresim i ako ko zna gde mogu dobiti kod za svoj telefon bio bih zahvalan !
imam E 2003 i zakljucan je na VIP mrezu
 
Obrati se Vipu, sad daju kodove i pre isteka ugovorne obaveze.
 
  • Like
Reagovanja: M J
trazio sam od njih jos jutros, pa sam zvao po podne i odgovor je bio da moram da cekam al kolko to cemo videti :)
 
trazio sam od njih jos jutros, pa sam zvao po podne i odgovor je bio da moram da cekam al kolko to cemo videti :)

jos uvek nista, danas bio kod nas u vipu, poslovnica i ponovo trazen od podrske pa cekamo i dalje :)
Pitanje za epidemiju da li bih mogao otkljucati i kolko bi kostalo za:
Nokia 2730c-1 sa austrijske mreze oranz
imei: 353396041334751
hvala unapred !
 
koliko vidim za SONY Xperia telefone nema besplatnog otkljucavanja !
Ako gresim i ako ko zna gde mogu dobiti kod za svoj telefon bio bih zahvalan !
imam E 2003 i zakljucan je na VIP mrezu

Ја сам им писао на фејсу, тражили су податке и после ми рекоше да чекам док не добију код од произвођача. Две недеље након тога сам их опет контактирао и ништа. А написали су да ће послати код путем поруке. Тек када сам их трећи пут контактирао, а то је било четири недеље наког првог контактирања, оператер је нашао код негде у систему. Заборавили људи да га пошаљу...
 
Ma i od proizvođača do proizvođača zavisi mrni si za s3 samsung poslali posle 3-4 dana iz telenora.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi, izvinjavam se što pitam za nešto za šta bih verovatno pretraživanjem foruma našao odgovor, ali mi treba baš brza pomoć. Treba da prodam iPhone 6 Plus danas, ali mi je zaključan na mts i hoću da ga otključam. Ne mogu da tražim od njih da mi otključaju jer ne znam na koga je glasio ugovor niti njegov broj. Da li bi mogao neko da mi pomogne? Unapred hvala
 
jer zna neko kako resiti problem lenovo a536 sa MTS istekao ugovor I dobijen kod pri unosu koda telefon se otkljuca I radi kako treba Ali ako se ugasi trazi ponovo da se unese kod za otkljucavanje
pozdrav
 
mozda smaram, al imam 2 nokie 3410 zakljucane na austrijsku mrezu (bar mislim) jer ne mogu proveriti ko je operater !
pa ako ko moze pomoci da se bar one otkljucaju bio bih zahvalan !
1.imei: 352934004749929
2.imei: 355024008200181
 
ne treba, hvala svima nasao sam program sa citanjem kodova i otkljucao sam !
 
Ako moze kod za HTC Wildfire S.

IMEI: 3554300444127249
S/N: HT15RTR00636
P/N: 99HMM197-00 B

Hvala
 
Da li moze unlock za Microsoft Lumia 640 LTE dobijen iz Austrije
hvala!!! :wave:

IMEI:357778069428860
 
Pozdrav, možda ću se sada ponoviti ali moja prošla poruka se ne pojavljuje.
Naime imam problem sa dobijanjem koda za odključavanje Sony xperia E4 telefona sa mts mreže, problem je u tome što sam pred istek ugovora od dve godine uzeo ponovo drugi aparat sa drugom tarifom ali oni to vode kao da ugovor još traje pa nikako da se ubedimo.

IMEI: 35813706-381957-5
 
Potreban mi je kljuc za otkljucavanje od mreze.
IDOL 6037,
Locked on VIP-MOBILE- SERBIA


IMEI: 864694021371799
Provider ID: 6037Y-2BVNRS1

Hvala unapred!
 
Pozdrav,ajd i ja da pitam da li moze simlock kod za sony xperiu M2 sa SFR mreze?

IMEI broj je 353255067233638

Hvala
 
Potreban mi je kljuc za otkljucavanje od mreze.
IDOL 6037,
Locked on VIP-MOBILE- SERBIA


IMEI: 864694021371799
Provider ID: 6037Y-2BVNRS1

Hvala unapred!
imas na ebay jeftino kodove ja sam pixi 5010d otkljucao za 1 dolar pogledaj mozda ima i za tvoj prodavcu samo treba poslati imei i provider id i to je to
pozdrav

Послато са LG-H340n уз помоћ Тапатока
 
Za korisnike koji imaju OPPO F3 model, besplatni kodovi za otkljucavanje!

Samo za korisnike koji imaju navedeni model.
 
najzad stigao kod za Sony Ericsson xperia e 2003 poslali mi kod iz Vip-a
doduse jos pre 5 dana al evo da postavim post da se zna da ipak daju kodove !
 
MTS - iPhone 6s otkljucan... Poslao zahtev u ponedeljak ujutru, jutros (sreda) stigla poruka da je otkljucan telefon. Provereno sa Telenor karticom i stvarno jeste.
Eto jedna stvar da i kod njih funkcionise. LOL
 
MTS - iPhone 6s otkljucan... Poslao zahtev u ponedeljak ujutru, jutros (sreda) stigla poruka da je otkljucan telefon. Provereno sa Telenor karticom i stvarno jeste.
Eto jedna stvar da i kod njih funkcionise. LOL
Šta traže od podataka? Samo imei? Ili si slao i ugovor plus fiskalni?
 
Poslao podatke o vlasniku, tj. meni :D
Tipa, ime, prezime, adresu, IMEI telefona.

Nisu trazili nista dodatno, samo potvrdili da su pristupili resavanju i jutros stize SMS da je otkljucan telefon.


Edit:
to sve na mail: [email protected]
Telefon je inace uzet na ugovor i placanje na rate prakticno.
 
Poslednja izmena:
Ako moze kod za LG D290n zakljucan na telenor mrezi

IMEI: 355405060840784
 
Nazad
Vrh Dno