Šta je novo?

Besmrtni Q3 endzin!!!

maxer je napisao(la):
...Ma potero bi ja njega al'ga nemam ...

E pa ne bi :mrgreen: Endzin je posle tih budzenja toliko neskalabilan da mislim da nema karte na trzistu koja bi poterala tu glupost bilo sa AA, bilo sa AF, i na najmanjem njihovom setovanju, a kamoli oba odjednom...naravno, u 1024 ( a veriovatno i nize)
 
OptiPlex je napisao(la):
...E pa ne bi :mrgreen: Endzin je posle tih budzenja toliko neskalabilan da mislim da nema karte na trzistu koja bi poterala tu glupost bilo sa AA, bilo sa AF, i na najmanjem njihovom setovanju, a kamoli oba odjednom...naravno, u 1024 ( a veriovatno i nize)

Pa jedino da pitamo Freak_a, posto ima odgovaraju kartu :mrgreen:
 
Vi ste loodi.. Ova igra je krsh nevidjen!!!
 
Pa ne moram ni da objasnjavam... Losa animacija, level dizajn (makar prva dva), teksture, los AI... Los intro, bezvezna prica... Da li treba da nastavim?
 
Najzad neko da kaze nesto pametno o ovom s*anju. Igra je neopevano glupa.
 
Ok, ako se vama ne svidja sta da se radi...
 
Ti Plex bas imas promenljiv ukus... Nekada napises odlican review ovde, i poverujem da treba tebe da slusam i gledam sta cu da igram, a onda odvalis za takav shit od igre da je fantastican! Ajde da si rekao da je solidna, prosecna, moze da se odigra (a daleko je i od toga), nego da je fantasticna, (druga krajnost). Priznaj da je nisi ni igrao i sve ti se oprasta ;)
 
byMaX je napisao(la):
Ti Plex bas imas promenljiv ukus... Nekada napises odlican review ovde, i poverujem da treba tebe da slusam i gledam sta cu da igram, a onda odvalis za takav shit od igre da je fantastican! Ajde da si rekao da je solidna, prosecna, moze da se odigra (a daleko je i od toga), nego da je fantasticna, (druga krajnost). Priznaj da je nisi ni igrao i sve ti se oprasta ;)

Pa rekao sam da sam odigrao samo 2 i po nivoa i da je za sada fantasticno...ja se lozim na te andjeosko-demonske 3pove, prica mi se bas svidja (za sada) - grupa vojnika stvorena rekombinacijom gena svetaca :D Imas one koji su jaci u melee, neke u range combatu, a neki imaju nikad nabudzenije spellove...Moguce je da posle postane gora, ne znam, rekao sam koliko sam odigrao i da sam na osnovu toga izveo utisak. Zato sam te i pitao sto je losa, moguce je da si presao vise od mene.

Inace mene ova igra strahovito podseca na Requiem, fantastichnu doomachinu, s'tim sto ovde ima i saputnika...

BTW meni je bitno da grafika bude samo dovoljno dobra - nisam neki perfekcionista (ako je ostatak igre dobar)

Poz
 
Ocajna uvodna animacija sa nekim carom koji govri kao ja kad sam se zezao kao klinja...
Ocajna animacija svih likova i histerican gameplay...
Grafika??? Sve sljasti i beljesti, jos gore nego q3TeamArena.
Prca?!? :mrgreen: Mislim stvarno...
 
... a meni Max kaze pre neki dan ... ma kao uzmi, svi je hvale! :d:d
 
Pa ako pogledash ovaj tred Marti, videces da je tako. Mozda sam se zato tako razocarao. Eh, da sam je samo probao pre nego sto sam i tebi narezao CD, ne bih uludo bacio dva prazna verbatima :(
 
... ama Maksimovicu covece nista ja tebi ne prigovaram, vidi one smajlije na kraju i ko hebe dva verbatima, nek ide zivot, ne smo mi zivi i zdravi ! :d
poz
 
Pretpostavljam da su to oni Verbatimi iz Novog Pazara sto se uzimaju na stapu tako da je steta jos manja :d

@ostali
Ocajna animacija ? Pa zar je bitno toliko kakav je intro, i zar je bitno da animacija bude bas kao u recimo Max Payne-u 2 ?
Gameplay je odlican, prica sasvim korektna (naravno, napaljivacke fore, ali koja igra ih nema ?)

Vi ljudi ne igrate igre, vec gledate kako su uradjeni objekti unutar njih ;)
 
Pod animacijom sam mislio na animaciju karaktera u igri. I sta ti to znaci "...gledate kako su uradjeni objekti unutar njih"? Naravno da gledam! Pa bre ti koji se toliko lozis na FRP i slicne igre bi prvi trebalo da gledas objekte i detalje i igrama. Daleko su napredovali da bih neke stvari ignorisao...

A i uvodna animacija je 2+ za trud :D
 
A tek onaj nerazumljivi govor... Ono je tuzno!
 
Ma, neeee...

Pogledao sam sajt i odlicno je uradjen...

Upishali smo se od smeha dok smo gledali oruzja:

puska koja ispaljuje Biblije :twisted: ,
bacac granata sa bombama koje dobrovoljno explodiraju :boom: ...

bilo bi originalno da nije Holy Handgranade u Worms-ima...
 
Marion je napisao(la):
Ma, neeee...

Pogledao sam sajt i odlicno je uradjen...

Upishali smo se od smeha dok smo gledali oruzja:

puska koja ispaljuje Biblije :twisted: ,
bacac granata sa bombama koje dobrovoljno explodiraju :boom: ...

bilo bi originalno da nije Holy Handgranade u Worms-ima...

I posle neko kaze da ovakva igra ne valja :mrgreen:
 
Vrh Dno