Šta je novo?

BenQ XL2411T

Ako imas masinu koja ce to da vuce na 100+ fps onda vrijedi...Za sve ostalo taj tvoj je i vise nego dovoljan.
 
Reklamira se kao "JEDINA PRAVA GAMERSKA 24-KA"... :trust:
.. vredi li 31.500 din?

Vredi te pare. Ja imam doduse XL2420T i prezadovoljan sam i slicni su tako da neces pogresiti. Medjutim, ako se igras na 60 FPS-a onda i nema svrhu monitor jer podrzava 120 HZ pa cak i 144 HZ i neces izvuci prednosti koje donosi visok refresh rate sto kaze Kenzo ( mada nikad se ne zna sta ces da stavis u masinu pa ce onda i imati svrhe jer je monitor ipak investicija na duge staze tako da uvek ima smisla ici korak napred)... Sa druge strane, ako ti ne smeta sto neces koristiti visoke frekvencije slobodno uzmi, neces pogresiti jer je odlican monitor.

imas ovde nesto na tu temu http://forum.benchmark.rs/showthread.php?303223-BenQ-XL2411T
 
Poslednja izmena:
Za taj tvoj komp ti ne treba takav monitor, jedino ako imas u planu neki MNOGO, MNOGO bolji ili je to za druga ili nesto slicno
 
jel se isplati da uzimam ovaj monitor za moju masinu: x3 425, 8gbddr3, asus eah6850 ?
i koji su faktori koji uticu na to da iskoristim sve prednosti ovog monitora, tj sta treba na masini da upgradeujem ?
kolko vidim treba da imam preko 100fps u igrama, a to zavisi u sustini od cpu i od graficke ? ali i od podesavanja detalja u samoj igrici , jel tako ?
 
Ne isplati ti se, osim ako ne nameravas nadogradnju komponenti. Cak i na mnogo jacim karticama se primecuje kada ne mogu da izguraju preko 60FPS (da bi upotpunili tih 60Hz samog monitora) u vidu blagog seckanja. Neko ima oko za to a nekome ne smeta uopste i moze da igra i na 30FPS.
 
Nazad
Vrh Dno