Šta je novo?

Benchmark GOTY 2011: Igra godine

Benchmark GOTY 2011: Igra godine?

  • Battlefield 3

    Glasovi: 67 28.0%
  • The Elder Scrolls V: Skyrim

    Glasovi: 79 33.1%
  • Deus Ex: Human Revolution

    Glasovi: 41 17.2%
  • Batman: Arkham City

    Glasovi: 25 10.5%
  • The Witcher 2: Assassins of Kings

    Glasovi: 5 2.1%
  • Portal 2

    Glasovi: 22 9.2%

  • Ukupno glasača
    239
BF3 nisam igrao ali na osnovu onoga što sam čuo/video/pričao sa ljudima koji su igrali, on ne donosi ništa revolucionarno... Skyrim je mogao da bude EPIC da je uloženo još 4-5 meseci rada ali i u ovakvom stanju može biti igra godine.
 
Definitivno Skyrim je obelezio ovu godinu.
 
World of Tanks.

Apsolutno naj. Zašto ova igra nije u konkurenciji? Najveća tema u istoiji Bench-a, najviše postova, najviše pregleda, najviše ljudi koji igraju ovu igru, naj ...

Ako je bilo pitanje izvinjavam se. :p
 
Poslednja izmena:
Jel to beta ?
 
Stvarno je mogao da upadne World of Tanks ovde. Ja praktično ništa od ovih predloga u poll-u nisam još uvek igrao, a na WoT sam ove godine potrošio stotine sati.
 
Bice u anketi "koja je igra smorila bench forum" :p
 
Kad ce da se zatvori glasanje ?
 
Ne bih glasao ni za jednu od ponudjenih, ali kad sam vec tu, onda skyrim. Witcher je daleko od igre godine. Betmen takodje.
 
Ma da, igra godine je Shadow of the Damned :d
 
Meni je Skyrim jedna od best games ever, sa sve vrlinama ali i manama koje naravno ima. Mnoge mane resice se modovanjem, samo da vise izadje TES Construction Set.

Pa koja bre igra, na ovu ladnocu napolju, ima efekat da posle sat vremena igranja i setanja po raznim predelima, osetim se kao da sam stvarno bio u setnji?! :D
 
Ne znam dal je neko pogledao nominacije i pobednike u raznim oblastima na GT-u, ali eto ne mogu a da ne dodam da većeg idijotluka nisam video!

Igra godine i naj grafika po njima je Uncharted 3, a recimo DE - HR se nije našao nigde pa čak ni u nominaciji za naj soundrak! Mislim ono...!?! :smoke:
 
Poslednja izmena:
Što sa packama? Realno je...
 
Ja i dalje mislim da je World of Tanks trebalo da bude u spisku za glasanje :/
 
^nateracete me da je odigram , a znate kakav sam pljuvac... za slucaj da mi se ne bude svidela :d
 
Potpuno se slazem da je Deus Ex mnogo vise potpunija igra nego Skyrim, koji ima dosta rupa, i ubrzo sve osim muzike i grafike postaje prazno i repetitivno (od price/questova do borbi/neprijatelja).
 
A pauze kad god mi se prohte , narocito u sred akcije? :d
 
...ja sam DE igrao na poene, jedino mi je tako bio izazovan onaj "akcioni" deo... tako ispadne vise strateski nego akcioni. Znaci stealth, da od svakog neprijatelja izvucem max XP, a to mogu samo ako radim neprimecen takedown da neprijatelj prezivi... bilo je i duplih ili sa krova 2X dupli na cetvorici.
Kod kvestova je isto bilo zanimljivo ubosti kombinaciju koja nosi najvise xp-a, ili otvara neke druge kvestove, price i mogucnosti.
Po meni pored magicke najzanimljivije igranje ponudjeno u ovoj godini.
 
Poslednja izmena:
skyrim igra godine :facepalm
 
Ma Skyrim je bio igra godine i pre nego sto je izasao... videlo se koliko je ozbiljan projekat.
 
Ozbiljan "projekat" - "Trebalo bi da uradiomo novi TES, ae da je sada Skyrim, uzmite stari engine i malo ga nabudzite krstit novim imenom, za marketing bar ~10mil"

Pre bih rekao projekat sa ozbiljnim propustima :,,:
 
Biće Skyrim igretina za nekih godinu dana kada izađu prvi ozbiljni modovi. Još nisam video tako naprženu moding zajednicu, kao da svi moderi PC scene čekaju da izađe CK da se bace na posao :)
 
Nazad
Vrh Dno