Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

Da li si uspeo da vratiš aktivnost koju si obrisao? Na satu je sve u nekim enkriptovanim fajlovima.

A Edge mi je odmah nakon povezivanja na nalog povukao sve živo sa Connect naloga na sebe.

Da li je ideja ove vezice dodatno obezbeđenje na korman?
Nešto mi je mnogo jadan taj ćošak plastike gde se provlači, ako se već otkači sa nosača, biće to ozbiljan trzaj.
Pogledajte prilog 432551
ma prebacio je na stravu...nisam ni probao...nista vise
 
Da li si uspeo da vratiš aktivnost koju si obrisao? Na satu je sve u nekim enkriptovanim fajlovima.

A Edge mi je odmah nakon povezivanja na nalog povukao sve živo sa Connect naloga na sebe.

Da li je ideja ove vezice dodatno obezbeđenje na korman?
Nešto mi je mnogo jadan taj ćošak plastike gde se provlači, ako se već otkači sa nosača, biće to ozbiljan trzaj.
Pogledajte prilog 432551
Meni je 1040 ipak ostao na biciklu kada je pukao kineski nosač (rupa u asfaltu). Inače, nosač je aluminijumski, ali je insert bio plastični i on je pukao. Mislim na onaj deo koji se menja da bi u isti nosač mogao Garmin, Bryton, Wahoo...
 
Garmin nosač je ceo plastični, osim one gumene podloške da uhvati oblik korman. Ručice nosača na koje sa kači gumica isto deluju baš malecko, ali kapiram da je sve to istestirano.

Nosač sa ekstenderom deluje malo ozbiljnije zakačen, ali baš je bespotrebno ogroman, nekako mi bode oči onako ispred.
 
Garmin nosac nece sigurno puci, jer je od odlicne plastike napravljen... to nikad nisam video.
Ali prilikom nekog krsenja garmin itekako hoce da odleti,
cak hoce da mu se izlome one leptir nozice koje idu u nosac i onda ta traka sluzi da ostane tu na mestu a ne 20 metara dalje negde u travi.

Kineski zamenski no name nosaci su uglavnom losi cak i ti aluminijumski, i pucaju im plasticni leptirici.
 
  • Like
Reagovanja: PJ
Ima li neko preporuku gde sastaviti točkove?
Sastavljam malo bolji dt swiss komplet pa ne bih da mi neko probija felnu pretezanjem i slično.
 
Kakav je brzinomer koji dolazi u lidl 18/03? potrebno mi je samo nesto sto ce da meri brzinu i cisto da imam orjentaciju koliko kilometara prelazim, znaci da ima ukupnu i trenutnu kilometrazu...
 
Hvala za info, nisam ni znao da opet dolazi bici oprema :) Pogledah onlajn letak

Kakav je - pa verovatno jeftin, običan kinez koji završava posao.
Ranije su bili crivit-ovi modeli, sada ne vidim marku na ovome.
Edit- isto je crivit, samo neka novija varijanta, nisam video ovaj do sada. Bežični.
 
Poslednja izmena:
Dajte link za taj model, ili bar neke osnovne info. uz najavljenu cenu.
 
Pa ima u njihovom letku - 1200din
Nisam nigde uspeo da nađem specifikaciju. Pristojno izgleda ... viđao sam slične kineze na AliExpresu, sličnog ranga cene.
 
1199din od ponedeljka 18.03.

Mislim da imam jedan visak, poklonicu nekome,samo da proverim u toku dana da li je kompletan,pa ko se prvi javi, njegov je.
 
Poslednja izmena:
Tu su i pumpa, i alat, i sedišta i komplet svetala, stalak, trake, torbice, rukavice, kacige, unutrašnje gume... u ponudi. Cene su za nijansu više nego ranije ali i dalje prihvatljive
 
nisu napisali koji je model, deluje da je Crivit znak na vrhu kucista
sva roba je Kina, ali bar je neki brend u pitanju, ne no name kao ostali za par dolaza na aliju :)

Kakve li su im naocare, obzirom da su UV protect
 
Poslednja izmena:
Sve im je krs sto se tice biciklizma...
Najnizi kineski kvalitet, kinezi imaju ipak i kvalitetnije stvari.
 

i dalje mi stoji.. ne mrdam je...



IMG_20240313_014712894.jpg
 
takvo svetlo sam juce kod kineza video za 180 din jedino sto je sivo
 
Nikad ništa slično po kvalitetu i specifikacijama nisam video kod kineza lokalno, mada slabo ulazim u te radnje. Slikaj barem da uporedimo kad budeš ponovo u radnji. Ako je i blizu ovom, jako je isplativo.
 
Nisu iste lampe, uopšte. To što slično izgledaju ... ima zilion vizuelnih klonova
 
Siguran sam i da ne izgledaju slično jer ova lampa je metalna i ima litijumsku bateriju, to nema za 180 din ni kod jednog Kineza.

Samo da napomenem da ova lampa naravno nema 1000 lumena nego oko 300
 
naravno nema ni 1000 lumena za samo 12 €
mozda 100 :)
 
Ne bih se tako kladio u te lumene posto ta offbondage sija kao blesava. Mozda vam je cudno sto toliko kosta ali ja je vozim na najslabijem svetlu koje mi je dovoljno u mrklom mraku. i poslikama se vidi da cak i snop baca dobro
 

Prilozi

  • IMG_4625.jpeg
    IMG_4625.jpeg
    125.2 KB · Pregleda: 48
  • IMG_4892.jpeg
    IMG_4892.jpeg
    374.6 KB · Pregleda: 51
  • IMG_4890.jpeg
    IMG_4890.jpeg
    189.5 KB · Pregleda: 45
znam koliko kostaju lampe koje sijaju 1000 lumena, ovo je onda amazing deal ako stvarno sija 1000 lumena, sumnjam da bi kinez radio na svoju stetu :)
 
A inalče skoro isto (minorna razlika) u proizvodnji koštaju i sijalica (diode) od 300 i od 1000 lumena, Dobro, ima tu i ostalih komponenti ... tako da ništa oni ne rade na svoju štetu.
 
Nazad
Vrh Dno