Šta je novo?

Benchmark biciklistička sekcija

@borat sedišta iznad 100e su uglavnom samo osetno lakša od takvih ili sličnih koja su jeftinija. Ako tražiš "udobnost", a težak si, koje god da izabereš nećeš biti zadovoljan :)

@veseli šta te zanima oko naručivanja sa bike discount? Ne isplati se za jednog čoveka da poručuje, skup je shipping.
 
Od ponuđenih Trek i Morisson, pa Canndale...mada su generalno svi slični.
Ako ti treba više bajs za grad i svakodnevdne aktivnosti osim vožnje, onda najopremljeniji - Focus.
I meni nekako Focus prva opcija, posto ce vecinom biti gradska voznja, a ponekad ce zatrebati i van grada + on se nalazi u Ns, pa ga mogu i videti/probati pre kupovine

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko imao dodira sa nečim ovakvim?

Bluetooth speaker sa power bankom i svetlom

Razmišljam se da poručim, deluje praktično, nekad mi tačno fali muzika kad vozim sam, a ne želim da guram bubice u uši.

EDIT: sada je na popustu.
 
Poslednja izmena:
Meni smeta bilo kakva buka, necu cuti od muzike kad mi se neko priblizava sa ledja.
 
Meni smeta bilo kakva buka, necu cuti od muzike kad mi se neko priblizava sa ledja.
S obzirom da je vetar bio preko 20kmh neki dan kad sam vozio, muzika mi dođe kao melem za uši. Naravno ne treba panjiti do maksa, treba čuti saobraćaj.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Izbor je smanjen na ova 4, da li ima nekog razloga uzeti ovaj Trek 3900 za 50eur manje od ostalih? Osim sto je jeftiniji
...

Pa prvo, to je najstariji model, vidi se po ramu a i slikama. Ostali - Morison ima 27.5 točkove, 3700 je odlično očuvan, Fokus dodatno opremljen...a u principu možeš i malo da se cenjkaš, realno cena bi njima trebala da bude maxx 200€
I dalje dajem prednost fokusu.
 
Poslednja izmena:
Trek drzi 200,kao i Trek 3900 160 nespustaju, dok je Morrison spusten na 200, a Focus na 220,kontam Focus moze pri licnom kontaktu ici bar jos 10eur dole

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Imas gore listaj postove :D

Послато са PRA-LX1 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, kako odrzavate svoje dvotockase? U smislu pranja, danas kad uzeh novi tek sam skontao kako je stari prasnjav, a posto i stari ostaje vole bi malo da mu povratim '' sjaj''... A oba mat crna, najgora boja za odrzavanje

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Glancam sundjerom i vodom, to je to.
Kaseta i lanac benzinom. Najbolje je skinuti i potopiti neko vreme u lavor sa benzinom i posle ocistiti cetkicom

@borat

Ne radi link

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
@borat sedišta iznad 100e su uglavnom samo osetno lakša od takvih ili sličnih koja su jeftinija. Ako tražiš "udobnost", a težak si, koje god da izabereš nećeš biti zadovoljan :)

@veseli šta te zanima oko naručivanja sa bike discount? Ne isplati se za jednog čoveka da poručuje, skup je shipping.
Gledah da je skup shiping... Mada narucio bih u holandiju kod tasta pa kad bude dolazio da ponese, prednju vilu, kod nas nema leba, jedna mi pobeže.. I sad par dana nista.
Mada sad treba komsija da donese neke bajseve, pa se mozda i pocastim [emoji23]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sto upropasti bajk sa tim?
I koja marka,me vidim lepo

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
https://www.instagram.com/p/BWzkFJ9DOtY/ posvavljeno zvonce upravo sada :D

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

WJyYmqA.gif
 
Iskulirao si me za marku bajka

Ne bi stavio pticicu ni da mi platis :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Carraro

Послато са PRA-LX1 уз помоћ Тапатока
 
Kako beše ono... Žurka, žurka. :D

Glavno/osnovno - ne ostavljaj bicikl nigde gde ne možeš da ga vidiš. Kući iza brave, nikako u dvorištu.

PS: Kupi alat za skidanje spoljne gume, rezervnu gumu i pumpu sledeće. Nećeš to mnogo koristiti, ali kad zatreba... Bidon za vodu ne moraš još uvek, imaš one AquaVive od 0.75 pa njih koristi kao bidon dok ga ne nabaviš (ako ga budeš nabavljao). Torbica za ram će ti trebati za rezervne stvari, telefon, ličnu kartu, itd. Imaš više kombinacija torbica - ispod sedišta, na ramu pored nogu, kod vrata vile/amortizera... pa šta ti najviše odgovara.
 
Kako beše ono... Žurka, žurka. :D

Glavno/osnovno - ne ostavljaj bicikl nigde gde ne možeš da ga vidiš. Kući iza brave, nikako u dvorištu.

PS: Kupi alat za skidanje spoljne gume, rezervnu gumu i pumpu sledeće. Nećeš to mnogo koristiti, ali kad zatreba... Bidon za vodu ne moraš još uvek, imaš one AquaVive od 0.75 pa njih koristi kao bidon dok ga ne nabaviš (ako ga budeš nabavljao). Torbica za ram će ti trebati za rezervne stvari, telefon, ličnu kartu, itd. Imaš više kombinacija torbica - ispod sedišta, na ramu pored nogu, kod vrata vile/amortizera... pa šta ti najviše odgovara.
Hvala brate :D zurka totalna :D

Послато са PRA-LX1 уз помоћ Тапатока
 
Borat pusti hejtere pticica je zakon. Doduse moje zvonce je bolje i ljepse, ali sta da se radi. :p
 
Au sto je dobro haha :D

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sa viđao na aliexpresu. Ovo mora da se kupi.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Vrh Dno