Šta je novo?

Benchmark – kakav treba da bude

Au taman kad krenes iz noćne na spavanje kad ono...novi sajt! Pregledno, dark tema, ko podmazan! Neka je sa srećom! Ništa od spavanja! 😀
 
Proveri da ti nije zakeširao staru verziju
 
Sajt je vrhunski, svaka cast! :cool:
 
sa srećom
 
Sa srećom. Ovo je odlično. Svaka čast Kutija i ceo bench tim.
 
Sajt je super! Dizajn predobar!
 
Odličan redizajn. Svaka čast. Brz, moderan, pregledan.
Za dvadeset godina koliko sam član, konačno nemam zamerke na dizajn :D

U sledećoj verziji malo poradite na optimizaciji. Ne samo zbog korisnika, nego zbog SEO optimizacije i google pozicioniranja.


Nema potreba da učitavate sve fontawesome fontove, ako ćete koristiti samo par ikonica.
Napravite svoj custom font na https://icomoon.io/ i ubacite samo te što koristite.
 
Jedna ideja ali verovatno bi Kutiji i Peci presela jagnjetina.

Da se sadržaj na sajtu prilagođava temama koje korisnik prati na forumu :)
 
Čestitke celoj ekipi na ovom epskom poduhvatu i otvaranju novog poglavlja!
 
Ovo sada je to što na je trebalo, sve pohvale za tim!
 
Odličan redizajn. Svaka čast. Brz, moderan, pregledan.
Za dvadeset godina koliko sam član, konačno nemam zamerke na dizajn :D

U sledećoj verziji malo poradite na optimizaciji. Ne samo zbog korisnika, nego zbog SEO optimizacije i google pozicioniranja.


Nema potreba da učitavate sve fontawesome fontove, ako ćete koristiti samo par ikonica.
Napravite svoj custom font na https://icomoon.io/ i ubacite samo te što koristite.
Svestan sam toga ali na dobar deo svega toga utiče ponašanje Google AdManager servisa koji služi za serviranje reklama 🫤

No, kad prodje malo realističnijeg saobracaja kroz sajt onda ću da se pozabavin dodatnim optimizacijama.
 
Uglavnom koristim Benchmark forum, sajt nisam nikako posećivao, a YouTube kanal jesam ali neuporedivo ređe u odnosu na forum.
Uglavnom sada sam otišao na novi sajt i pokušao sam da pretražim teme vezane za Mac mini i iMac, i pretraga ide prilično sporo.

Samo da napomenem da ovo nije nikakva kritika, samo moj utisak, a sajt deluje apdejtovano, dosta je interesantan s tim da je sadržaj naravno ubedljivo najvažnija stavka.
 
Kao UI/UX designer sa preko 15 god iskustva, samo cu reci da sajt izgleda odlicno. Cisto, jednostavno, a opet u trendu.

Fontovi, pogotovu malo veci “leading” daju sajtu da dise, tako da odlican 5.
 
Pozdrav, čestitam na uspjehu s novim sajtom, radi brzo, izgleda moderno, ima svoj stil koji ga odvaja od drugih i prilično je intuitivan.
 
Srećan nam novi sajt - sjajno izgleda i apsolutno se slažem da zasebna aplikacija nije neophodna. Jedno opažanje, a verujem da će biti rešeno. Naime, kad u pretrazi ukucam neki pojam, recimo "Motorola", izbaci mi 1973 rezultata, a onda opciju filtriranja na "Vesti", "Testovi" i "BenchTV". Verujem da je zamišljeno da klikom na jedan od ova tri linka, sajt izlista samo konkretne stvari - vesti, testove ili youtube vezano za traženi pojam. Ja ovo nisam uspeo odnosno, nevezano šta kliknem od ova tri, nema promene. I dalje stoje prikazani rezultati.
Screenshot_20230219-143446.png
 
Da se pridruzim cestitkama 👏 Lepo izgleda, dizajn odlican, jednostavan i cist, a opet izgleda odlicno 😊
 
Srećan nam novi sajt - sjajno izgleda i apsolutno se slažem da zasebna aplikacija nije neophodna. Jedno opažanje, a verujem da će biti rešeno. Naime, kad u pretrazi ukucam neki pojam, recimo "Motorola", izbaci mi 1973 rezultata, a onda opciju filtriranja na "Vesti", "Testovi" i "BenchTV". Verujem da je zamišljeno da klikom na jedan od ova tri linka, sajt izlista samo konkretne stvari - vesti, testove ili youtube vezano za traženi pojam. Ja ovo nisam uspeo odnosno, nevezano šta kliknem od ova tri, nema promene. I dalje stoje prikazani rezultati.
Pogledajte prilog 376937
Taj se problem pojavio juče nakon apdejta pretrage, verujem da će Igor to brzo rešiti. Radilo je majke mi 😎
 
Godinama sam na forumu i youtube kanalu,a na sajt nisam isao jer mi delovao odbojno. Nestrpljivo sam cekao da se novi pusti u pogon,i nadam se da ce se odlicno pokazati,i da (vise) nece biti potrebe da za nove vesti pretrazujemo ceo internet :D vec da ce sad forum,yt kanal i sajt biti dovoljni za sve. Jos se nisam bacio u razgledanje,ali citajuci utsike ovde i ne sumnjam da je odlicna stvar u pitanju
 
Pozdrav ponovo,jedno malo zapažanje ,kada na sajtu idem na logovanje,prebaci me na forum i tu se ulogujem na svoje korisničko ime,medjutim kada ponovo odem na sajt ponovo mi stoji opcija u hamburger meniju da se registrujem ili prijavim,znači kao da se nisam ni ulogovao.
i kod mene isto
 
isto za logovanje

+ prikaz videa ne ide kako treba

1676821063032.png

P.S. Sajt odlično izgleda u "novom odelu" :) ovo sve do sada spada u dečije bolesti i prohodavanje :)
 
Čestitike!

Može li neka "umerenija" boja da se stavi pošto ova baš blješti:

Screenshot 2023-02-19 at 16.48.28.png
 
To je i poenta. Postoje i druge varijacije tog bloka. Poenta je da home strana nema fiksan dizajn već redakcija može da upravlja njenim izgledom kako god pozeli.

Postoji pet razlicitih tipova blokova koji se koriste za reprezentaciju članaka, a trenutno su u upotrebi samo dva.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Nazad
Vrh Dno