Šta je novo?

BBS - Better Battery Stats **OBAVEZNO pročitati prvi post**

Ovaj je bio single sim dok ga nisam updateovao i sa mojim korišćem bez problema izvlačio od 25-30 sati, a sad na JB je katastrofa. Ne koristim 2 kartice i taj dumpfile je napravljen dok je bio na wifi i možda pola sata na 3g (nikada ne gasim ni data ni wifi) i kada sam poredio sreen on i awake bilo je razlike ali ne neke prevelike. Međutim kasnije na poslu gde koristi 3g opet proverim i vidim da kad treba da je u deepsleep on se bukvalno na svakih dva tri minuta budio. I napravim još jedan dumpfile pa ako te ne mrzi pogledaj i njega https://www.dropbox.com/s/k817uqjjmb04ntd/BetterBatteryStats-2013-12-18_175633354.txt
 
Pa ne mogu da vidim nesto puno, jer se mesaju stvari koje si koristio i koje nisi, prosto je tesko utvrditi. Vidim da si najvise koristio outlook i on ti je najvise pojeo bateriju verovatno dok si ga koristio.
 
To sam i ja video al je problem je što ga nisam ni pogledao ceo dan :) Na ICS mi je stajao na push i nije pravio nikakve probleme a tako stoji i sad... Da probam da ga izbrišem pa da vidim kako će se ponašati?
 
Onda ga saseci u korenu, pa cemo da vidimo ;)
 
outlook obrisan! Sutra sve izpočetka pa javljam rezultate. pozz!
 
Ovaj je odlican, ja tu ništa ne bih dirao.

ALI pogledaj ovo Level lost [%]: Bat.: -24% (100% to 76%) [7.4%/h] za 3 sata ne diranja izgubio je 24%... Pa to je zlo... Verovatno su svi se zeznuli na 997 koji su flesovali one JB ROM-ove.
 
Video sam, ali obzirom da u logu nema potrošača verovatno je do kernela (pogotovo što je neko napisao da brzo padne od 100 do 75%).

Ja sam na lg-u imao taj trip, sa stock kernelom za jako kratko vreme ide od 100 do 75. Ali uvek je izgurao ok screen on time. Problem je bilo to merenje.

@3Fun Koliki ti je screen on time na kraju dana? I koliko vremena u toku dana provedeš na 3g?
 
Poslednja izmena:
sreen on je trenutno na 1 h 20 min, baterija mi je na 40% a wifi i data nikad ne gasim
 
Meni i dalje to deluje ok. Predpostavljam da je osvetljenje na auto? Aj recimo sutra probaj da ga držiš na 2g, pa vidi kako se ponaša baterija.
 
Osvetljenje je na medium, a 2g ću da probam ovih dana. Meni je i ovo ok, nije kao na ICS al je prihvatljivo
 
Video sam, ali obzirom da u logu nema potrošača verovatno je do kernela (pogotovo što je neko napisao da brzo padne od 100 do 75%).

Ja sam na lg-u imao taj trip, sa stock kernelom za jako kratko vreme ide od 100 do 75. Ali uvek je izgurao ok screen on time. Problem je bilo to merenje.

To je ono sto sam ja jos na pocetku rekao kad mi je predragole slao one dump-ove.

Sad ne znam da li je problem sto su svi flesovali onaj jedan backup, pa isli restore ili se ovo desava i kad normalno odradis OTA. krastavac nema zajednice, nema resenja, sem, sam da odradis kernel :d
 
Verovatno i to ima neke veze. Mada ako već ne mogu bez JB, bolje i ovako nego da uče i rade kernel od nule.
 
Sta kazes za moj izvestaj...Baterija mi katastrofa....Ovo je stand by 4 sata...a cim nesto radim a vrlo malo, sitnis neki...baterija odeeeeee...:mad:
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2013-12-22_064317337.txt
    7.4 KB · Pregleda: 936
Pa tebi je fon bio budan 33 sekunde, to je neverovatno :D
Otišlo 8% za 4h, nije to strašno.
Ali je vrlo moguće da je oslabila baterija pošto ništa u pozadini nije radilo, a ipak su nestali procenti...
 
Ovo je dobra baterija,doduse ceo dan sam kuci na wi fi.
gujaba8u.jpg
 
Pa naravno da je dobra, mislim imaš G2 jbt. :p
Nemoj da stavim statistiku mog nexusa, 10 sati i nešto preko 3h SoT :(
 
Da,ali ispadne da ovim tempom mogu nagurati 10h sot sto mi je naucna fantastika posle n4,jos uvek se odusevljavam:)
 
Pa možda i bude 10h, ko zna :d
Baterija je zlo, tu nema priče... :)
 
Hmmmm..moguce da je oslabila...mada kad je puna poazuje oko 4250mV STO JE OTPRILIKE PUNO...fon je bio jednom na kupanju, nekoliko minuta i ugasio se...na bateriji je indikator crven sto znaci da je voda prodrla...ima li to neke veze?
 
Moguće je da je to malo oštetilo bateriju.
 
Đilki, aj tumačenje :D
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2013-12-26_133201390.txt
    8.9 KB · Pregleda: 1,036
Drage volje ali nešto ne valja :D
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1388061472665.jpg
    uploadfromtaptalk1388061472665.jpg
    79 KB · Pregleda: 123
Retard od BBS nešto zabrljao. Probaću opet posle.
 
Pokušaj dva:
 

Prilozi

  • BetterBatteryStats-2013-12-28_190255823.txt
    36.2 KB · Pregleda: 320
Sad će da ti kaže nije idle log :D
 
Vrh Dno