Šta je novo?

Battlefield2 - demo, konacno out

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ljudi sinoc sam u Mojo-u igro BF2 demo u multiplay-u i mogu samo reci da je odlican. Stari BF i njegovi modovi definitivno idu u zaborav :-devil-:

Mnogo mi se svidja sto je, po mom misljenju, povecana realisticnost igre, ali NE na racun igrivosti. Cak sta vise :banana:
 
ja vec dva dana ne mogu da odvojim du*e od racunara!!!Fuck...nisu trebali da izbace nesto ovako usred junskog roka...
 
dobrivoj je napisao(la):
Grrr meni nece da radi, kad startujem samo pocrni monitor i iskoci u windows.

barton 2500,1 giga ram, medion radeon 9600 tx :wall:


ne razumem se bash u ati-je, ali jesi li probao sa novim drajverima?Meni je u pocetku iskakao u win pri loadingu nivoa, a sad radi bez problema(?),na gf6800 i athlonxp2000+ i giga RAM-a...sve na high u 1024*768...
Proveri na C disku u MyDocuments koje fajlove ti je napravio...vidi ima li sta u bf "profile"
 
Ma jok problem je bio u refreshratu (osvezavanju monitora) bilo je zakljucano na 85 Hz,morao sam da vratim default 60,72,75,85 i onda radi :wave:
 
dobrivoj je napisao(la):
Ma jok problem je bio u refreshratu (osvezavanju monitora) bilo je zakljucano na 85 Hz,morao sam da vratim default 60,72,75,85 i onda radi :wave:
To je glupost koja datira jos od starog BF-a, nije mi jasno zasto im je toliki problem to da rese kulturno :mad:
Ja sam to sredjivao tako sto prekopam po cfg fajlovima i rucno podesim refresh na 85Hz.
 
kod komsije radi na ti4200......... a igra i nije nesto.....ne vidim sta su se svi napalili na nju..... isti q...c ko i prvi deo...... barem se meni tako cini...mozda i gresim, ali mi nije nesto zauzeela previse paznje


poz
 
pa naravno da nevidis "oogabooga" kad radi na TI4200 :wall:
 
pa meni radi na fx5900........ a kod komsije na 4200, i opet kazem....nista narocito.......
 
Barton 2500, 1GB, 6600GT - na 1280x1024 na medium igra je skroz igriva. Nisam merio FPS, toliko je igra zarazna, ali imam bar 30-40 po mojoj proceni - totalno OK. Probao sam i na HIGH, ali mi je masina swapovala ko blesava pa sam vratio na medium.

Igrao sam samo multiplayer i odusevljen sam. Kontrole su totalno drugacije, treba malo vremena za navikavanje, ali priviknes se brzo. Mnogo je dobra fora pridruzivanje manjim squad-ovima (6 ljudi max. po squadu). Onda ne lutate besciljno po mapi, skupljajuci fragove, nego slusate squad leadera i zajedno osvajate ciljeve. Totalno je drugaciji koncept kad ovako igras. Mozes da slusas overall commander-a, ako neces da se pridruzis squad-u, ili i dalje da furas samostalno. Inace, commander menu se poziva na Caps lock, tu biras kojem squadu se pridruzujes, pokreces pobunu protiv overall commandera, osnivas svoje squadove itd.

Igra totalno menja originalni BF koncept, ali na bolje. Vidim ja da cu samo BF igrati preko leta :-devil-: :smoke:

Jedina zamerka je na racun snajpera, preslab je. Moras lika vise puta da pogodis ali kontam da ce tako biti zanimljivije, nece biti super campera sa snajpovima sto, kad malo bolje razmislim, i nije tako lose :cigar:

Svaka preporuka za multiplayer. Preko SBB-a sam igrao na nemackim serverima, ping je oko 30-50ms (neverovatno), teche glatko skroz, 1-2 puta sam imao manjih connection problema, ali je sve jako lepo radilo, bez seckanja i laga.

Sve u svemu, igra je totalni pogodak, bez greske mogu slobodno da kazem.

Jbt, al' sam se raspisao. Jos sam pod utiskom igre :D

E X T R A
 
Poslednja izmena:
Falcon je napisao(la):
Barton 2500, 1GB, 6600GT - na 1280x1024 na medium igra je skroz igriva. Nisam merio FPS, toliko je igra zarazna, ali imam bar 30-40 po mojoj proceni - totalno OK. Probao sam i na HIGH, ali mi je masina swapovala ko blesava pa sam vratio na medium.

Igrao sam samo multiplayer i odusevljen sam. Kontrole su totalno drugacije, treba malo vremena za navikavanje, ali priviknes se brzo. Mnogo je dobra fora pridruzivanje manjim squad-ovima (6 ljudi max. po squadu). Onda ne lutate besciljno po mapi, skupljajuci fragove, nego slusate squad leadera i zajedno osvajate ciljeve. Totalno je drugaciji koncept kad ovako igras. Mozes da slusas overall commander-a, ako neces da se pridruzis squad-u, ili i dalje da furas samostalno. Inace, commander menu se poziva na Caps lock, tu biras kojem squadu se pridruzujes, pokreces pobunu protiv overall commandera, osnivas svoje squadove itd.

Igra totalno menja originalni BF koncept, ali na bolje. Vidim ja da cu samo BF igrati preko leta :-devil-: :smoke:

Jedina zamerka je na racun snajpera, preslab je. Moras lika vise puta da pogodis ali kontam da ce tako biti zanimljivije, nece biti super campera sa snajpovima sto, kad malo bolje razmislim, i nije tako lose :cigar:

Svaka preporuka za multiplayer. Preko SBB-a sam igrao na nemackim serverima, ping je oko 30-50ms (neverovatno), teche glatko skroz, 1-2 puta sam imao manjih connection problema, ali je sve jako lepo radilo, bez seckanja i laga.

Sve u svemu, igra je totalni pogodak, bez greske mogu slobodno da kazem.

Jbt, al' sam se raspisao. Jos sam pod utiskom igre :D

E X T R A


Slazem se potupuno u vezi igre, FANTASTICNO!!! Takodjer imam zamerke u vezi snajpera (jedino Dragunov moze da prodje, ali i to je daleko od onoga kako bi trebalo da bude). Takodjer mi se ne svidja kako je uradjena fizika prilikom voznje helikoptera. Nekako mi je sve previse kruto i bez inercije. Al sta je tu je.
Multiplayer jos nisam probao, ali sledeci petak se nalazim sa drugarima pa da malo testiramo mrezu ;)

Ostatak CISTA DESETKA!!!
 
Meni na 5600td256 i 3ghza radi u 1024 x 768 na low radi sasvim dobro
Ocekivao sam da neci moci ni u 800 x 600 lepo da odigram
 
Jel video neko da ima kod nas da se kupi (original naravno)?
 
A1200 je napisao(la):
Ako ste ikad u zivotu planirali(planirate) da kupite original onda je taj trenutak doshao. :)

Momci iz DICE:a su zasluzili to! ;)


Ako mi je ikada palo na pamet da kupim original igru, to je onda sada. Apsolutno se slazem A1200!


EDIT: Naravno, ukoliko bude bilo free servera na kojima ce moci da se igra, mozda deo sa kupovinom original igre i preskocim :-devil-:
Ali igra stvarno vredi!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno