Šta je novo?

Battlefield 4

Uzeh BF4 na Amazonu...
Pitanje... Presao sam sa BF3 sad na BF4, ali nekako mi nije to to, majku mu...
Jedva da nekog pogodim a mene redovno ubiju iz nekih glupih pozicija...
Malo mi sensitivity drugaciji... Cudan mi prelaz i zasad nekako ne mogu da se naviknem.
Jel imao jos neko problema u pocetku sa navikavanjem, i koliko vam otpr. trajao taj period prilagodjavanja?
 
Poslednja izmena:
Jeste "malo" drugaciji osecaj u igri,ali navikes se za par sati,dok ukapiras mape,posle ce sve biti OK.
 
Jedva da sam primetio prelazak, pesadija i napucavanje mi je bolje sad, nekako zategnutije i vise imam osecaj da pogadjam nekog, mozda zbog malo boljih animacija, zvukova, ili sto sve mnogo realnije deluje.. (nema onih de*ilnih narandzastih i plavih filtera)
 
Ja ne znam sta se raspravlja ovde bf3 vs bf4 , igrao bf3 pa bf4 betu ali cinimi se kao da nisam ni prestao. Da ne budem grub ali malo bolje od bf2 da se ne lazemo. nije tema pa da mesam i bc2 ali fizika je mama za ovo.
 
Скидам тренутно, која подешавања ми саветујете за моју машину?
 
pitas kao da je u pitanju kalibracija monitora pa ti treba neki vec predefinisani profil sa neta koji ce raditi na tom monitoru. valjda sam znas koliko ti treba frejmova i kakvu sliku zelis da gledas.
 
pitas kao da je u pitanju kalibracija monitora pa ti treba neki vec predefinisani profil sa neta koji ce raditi na tom monitoru. valjda sam znas koliko ti treba frejmova i kakvu sliku zelis da gledas.

pravi odgovor :D, ako sam ne znas da podesis, prodaj komp ;D
 
probao danas nekih pola sata, brzo sam se privikao, zabola mi igra jednom u tih pola sata :D
 
Moze neko da postavi link za proxy (ako se ne varam), poenta je da website "pomisli" da sam iz USA?
 
Sa i5 3570K i 7950 bi trebalo raditi na nekih 40-60FPS @ 1920x1080 i ULTRA podesavanjima, sudeci po ovom klipu (ali opet ovo je BETA tako da za finalnu ne znam) :

 
Sjajna stvar je što su implementirali dve dobra aplikacije za tablete. Prvo sam probao BF Commander aplikaciju koja sama po sebi nije loša. Jedini nedostatak je bila nemogućnost odabira servera. Druga koju sam probao je Battlelog i ona je sjajna. Prva dobra stvar je što nudi sve što nudi i sam Battlelog sajt, druga što nudi odabir servera za Commander aplikaciju i treća što super nadopunjuje samu igru na PCu. Za vreme igranja prikazuje mini mapu, a nudi i opciju za podešavanja opreme vojnika, što nije loše u onom slučaju kad te ubiju, pa moraš da čekaš respawn tu večnost od 5 sekundi :)))

Sve u svemu, jako dobra stvar što su počeli da igre nadopunjuju opcijama za mobilne uređaje.

BF mašina 1.jpg BF mašina.jpg
 
Kupujem ovih dana ( najverovatnije danas ) BF4, pa me zanima da li vredi instalirati Windows 8 zbog te igre? Da li je razlika u frejmrejtu bas ocigledna, ili...?

Usput, posle ovih patcheva, koliko vam igra zauzima mesta na hard disku? Da znam da li cu morati da brisem 90% gluposti sa mog 64GB SSD-a ( na koji BF3 nije mogao ni stati sa svim ekspanzijama :D )? Inace igram na obicnom WD Black-u, medjutim loading times u BF3 je na HDD-u isao ponekad i do preko 50-60 sekundi, dok na SSD-u za nekih desetak sekundi.
 
Kupujem ovih dana ( najverovatnije danas ) BF4, pa me zanima da li vredi instalirati Windows 8 zbog te igre? Da li je razlika u frejmrejtu bas ocigledna, ili...?

Usput, posle ovih patcheva, koliko vam igra zauzima mesta na hard disku? Da znam da li cu morati da brisem 90% gluposti sa mog 64GB SSD-a ( na koji BF3 nije mogao ni stati sa svim ekspanzijama :D )? Inace igram na obicnom WD Black-u, medjutim loading times u BF3 je na HDD-u isao ponekad i do preko 50-60 sekundi, dok na SSD-u za nekih desetak sekundi.

Ja sam prvo bio na 8.1,pa su me zezali driveri,pa sam se vratio na 7.Ima male dobiti na 8.1,ali nista bas primetno.I na sedmici lepo radi.Kod mene na 64 GB SSD-u (Win 8.1+BF4) ima jos 15.5 GB prostora.
 
Da li si na win 8.1 ili win 8 ?
 
Meni BF4 bolje radi na 8.1 nego BF3 na 7 :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno