Šta je novo?

Battlefield 3

Ja imam od Maja 2011 MOH na steamu,..

Ako bude ključ u pitanju, baciću ga na forumu pa ko prvi u'vati :)

pa znas sta ce da se desi ako to uradis,oborice forum rekord po pitanju posecenosti od 1421 user koji je bio online,ja necu da vijam serijal kada ga postavis,ja cu da gledam "online users" u to vreme,ima bench da dozivi botllenecking :laugh::exploder:
 
Ko je igrao Alphu a uradio preorder betu ne mora ni da igra, vec je sve video.
 
Nije sve video metro mapa barem tako navode da ima izmena i da je bolje balansirana
 
Nije sve video metro mapa barem tako navode da ima izmena i da je bolje balansirana

pa nije ni samo u tome fazon,onaj ko hoce samo da proba bf3 je probao mozda alphu i to je to-igrace single i nista vise,hardcore battlefield gameri ce igrati bez obzira na mapu,tj,igraju da bi igrali battlefield a ne da probaju novu igricu :whip:
 
preko koga se moze uzeti preorder digitalne verzije jer vidim da Origin nudi samo za USA i Kanadu?
 
Meni je rep na najnizoj muzickoj lestvici, cak i ispod turbo folka. I ko je sad pa taj Jay Z? Opet neki sto je primio ''metak'', pa ostao ziv da smara:D A i trejler sux dix n cox:)
 
Da, na osnovu Jaz Z-a mozes da sudis o jednom muzickom zanru :d
Plitko covece.. kao kada bi zbog nekog uzasnog benda koji ima veze sa rock ili metal muzikom rekao da su ta 2 zanra tezak shit.

Ja mislio on puca, secam se trejlera za black ops raspali gde su mnoge poznate licnosti pucketale :d
 
nije mi jasno sta pokusavaju sa ovim nedefinisanim trailerima od kojih je 90% gameplay-a uzeto iz predhodih-to je kanda jay-z platio da se reklamira :vomit::lupko:
 
Mislim da bi bolji teaser ili sta god da je smislio apsolutni pocetnik za video obradu. Ali jos i 99 problems... :D
 
trejler trejlera... uskoro ce biti gledanje trejlera, clanarina 10E mesecno

if you having food problems
i feel bad for you son
i got 99 burgers
& a fat bitch ate 1.... hit me lol
 
Ovo je bre trejler hahaha

[YOUTUBE]hOHy3naveks[/YOUTUBE]
 
xaxaxax xax omfg pa ovaj trailer je 10 u glavu za onaj dice-ov od pisljivih 25 sekundi ili koliko vec,pa za ovo su se vise potrudili nego za onaj original :banana:
 
Jovyland daj bre nemoj stavljati ovo pre bete dizes nervozu :D
 
Ja predlazem da svako proda ko sta ima,auto,vikendicu,dedino imanje...!Onda lepo kupimo racunar za 2000 evra i igramo Battlefield 3 kao ljudi!Ovako cemo samo kvariti oci!:DBice meni dobro i na medium!
 
Nazad
Vrh Dno