Šta je novo?

Battlefield 2142

Dogurao sam do generalskog čina (tj, poslednjeg koji može regularno da se dobije) i poslednji put kada sam proverio bio sam sedmi igrač na Top 10 listi igrača iz Srbije. Sada već ne znam na kom sam mestu, nisam odavno igrao. Čekam da izađe taj famozni patch 1.4.

Evo sad sam video da sam spao sa 7. na 12. mesto :)

A koje ti je BF ime ... ja sam Ch00k i uglavnom igram sa tagom =[SER]=
 
BF2142 nick mi je kao i ovde na forumu - R0B0T0 (sa nulama), ali slabo igram BF2142 u poslednje vreme. Malo sam ga izgustirao posle toliko eksploatisanja pa sam prešao na Quake Wars, a uskoro cu i na COD4. Možeš da me dodaš u buddy listu, pa ako se nekad nađemo, možemo da plevimo strance ;)
 
Ako nekom zatreba originalni BF neka se javi na PM. Kupih igru za 3000din i uopste mi se nesto ne igra sada. Zastarela je dosta a kada sam je davno probao rekoh sebi kupicu je kad-tad.
naravno dao bih je uz novcanu nadoknadu a za cenu cemo se dogovoriti.
BF2 mi je mnogo bolji od ovog futuristickog 2142.
 
.
BF2 mi je mnogo bolji od ovog futuristickog 2142.




Izgleda da si u pravu.Poceo sam da razmisljam o 2-ci.Mnogo vise ljudi igra B2 kod nas.Mozda je zbog cene.Ali meni se bas dopada 2142.

--------------------------------------------------------------------------------
 
Izgleda da si u pravu.Poceo sam da razmisljam o 2-ci.Mnogo vise ljudi igra B2 kod nas.Mozda je zbog cene.Ali meni se bas dopada 2142.

BF2142 vanila je završo karijeru onog trenutka kada su ljudi provalili da sa pod-ovima upadaju u modele zgrada, a to se dešava na najpopularnijim mapama tipa Fall of Berlin koji je za BF2142 isto što i Karkand za BF2. Najviše servera je guralo tu mapu, meni je ona bila najzanimljivija, ali od cheatera više ne može da se igra. Super igra koju je upropastio EA. Igru su od tog trenutka naglo prestali mnogi da igraju, uključujući i mene.

BF2 vanila je sa druge strane sada skroz izanđala i dosadna igra, pogotovo posle BF2142. Ako ćeš da igraš BF2, tu obavezno pogledaj modove tipa Forgotten Hope 2, Project Reality i Point of Existence. Prvi je fantastična realna simulacija Drugog Svetskog rata kada su u pitanju borbe tenkova, drugi je realistična simulacija modernog ratovanja, a treći mod je ono što je BF2 vanila trebalo da bude.
 
bas sam sad gledao kolko kod nas ljudi igra bf2142, pa me zanima jel ima nekih klanova i jel se organizujete zajedno da igrate?
 
Ja sam imao punu buddy listu naših ljudi za BF2142, ali mi se čini da je većina prešla polako na neke druge igre. Niko ne voli da ga samraju cheateri, a ovaj BF ih je prepun, na žalost. :(
 
pa kad sam vec dao pare(ne male) za bf2142 necu ga tako lako prestati, pa ako neko hoce da igramo zajedno nek kaza kad pa da se nadjem.Ja obicno igram uvece od 10
 
pa kad sam vec dao pare(ne male) za bf2142 necu ga tako lako prestati, pa ako neko hoce da igramo zajedno nek kaza kad pa da se nadjem.Ja obicno igram uvece od 10

krastavac ja presao na BTF2.Vrbovao me SERBLANDER.Decko ubija kako igra.Zadovoljstvo mi je da sam u timu.
 
Ja sem QW-a više ništa ne igram. Probao sam BF2142 i BF2 nedavno, ali to više nije to jer cheatera ima sve više, a EA boli q da zakrpi igre.

Jedina "nova" multiplay igra koja vredi nečemu pored QW-a je TF2. Jako zabavna i zanimljiva igra ;) Čekam da se pojavi BF Heroes da vidim na šta će to da liči. Ako bude nalik TF-u 2, možda i to počnem.
 
Poslednja izmena:
Da li je moguće da su konačno zakrpili igru i uklonili one cheatove?

After a successful open beta phase of Battlefield 2142 Update 1.50 and tweaks and updates being made based on feedback on the forums we have released the final version of Battlefield 2142 Update 1.50. Servers are being updated and the client files are now available for you to update and get into the new content.



As we mentioned with the Beta release we have added a number of new features and added new content to Update 1.50



FEATURES



- Added community maps, Wake Island 2142 and Operation Shingle

- Added the ability to use widescreen resolutions.

- Added No Vehicles mode.

- Added Conquest Assault mode.

- Changed the volume control for the Commander Voice Over on request of the esports community.

- Changes made to pod steering mechanism to improve control while limiting pod surfing.



FIXES



- Fixed the loading issue caused by corrupt Radial.cdb file

- Various changes made to prevent cheating.



Both The Sir. Community (www.sircommunity.com) and Jason Brice (www.MGXCLAN.com) have been hard at work implementing feedback from the Beta to improve and tweak their maps for final release.



WAKE ISLAND 2142



Narrowed down the land bridge

Fixed FAVs not spawning more than twice

Add wrecked gunship to titan deck

Shorten FAV spawn time

Add FAV to Beach

Add crates to top of dock

Create path from Village to other side of island

Add anti tank gun to Village

Add anti air gun to Beach

Add additional blockades against mech movement at entrance to dock

Get rid of Island flagpole

Add crate next to antenna at main base to help people jump up on it

Fix small bug with beached ship at Beach

Add trees back to small island

Reduce the respawn time of EU gunship 30 -> 20

Increased docked titan pod velocity 38 -> 41

Move AA gun at main base

Crates/barrels on Titan deck

Reduce FAV spawn delay

Move PAC assets to island tips

FAV spawn at main base - cars start rolling forwards

At Office and Checkpoint, the antitank can kill the titan AA gun

Put tank barriers in front of dock entrance

Bring consoles on docked titan back to normal strength

Indestructible PAC titan

Limit PAC to only one gunship

Increase docked titan pod launch velocity 35 -> 38

Add ladder on other side of dock

Turn EU gunship 180 degrees

Add spawnpoints on top of dock to Dock CP

Increase the time it takes to capture Core flag

Moved PAC titan back

Replace stairs up to dock with ladder

Fix docked titan pods launching backwards

Reduce the respawn time of EU gunship 80 -> 30



OPERATION SHINGLE



Added NO VEHICLES mode.

Added ASSAULT LINES mode.

Preview Map updated to reflect proper Team positioning

Tickets have been reversed. Attacking team now has extra 30 tickets.

Columns/Command Center/Refugee Camp flags cannot be capped from a level below their locations.

Battle Walkers no longer do the MOONWALK on spawn

minculldistance has been removed

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/BF2142/1.50/BF2142_Update_1.50.exe
 
nije tolko skup sad 2142, ja sam skoro nabavio deluxe za neke sitne pare (kolko se secam bilo je manje od 3000 din)
 
Ma sva BF izdanja su za džabe sada, ali ih je vreme nekako sve pregazilo.
 
Sudeći po ovome što sam video za par sati igranja sa 1.5 zakrpom, čini mi se da je igra ponovo igriva kao pre nego što su provaljeni exploiti. Naravno, ovo nije zahvaljujući EA gamesu s obzirom da je ovo community patch. Još jedna dobra vest je da su ubačene 3 nove ogromne i jako zanimljive mape, među kojima je OPET Wake Island.
 
DA, igra je konačno u potpunosti ispeglana! Sve šta me je nerviralo ranije je ispravljeno - nema exploita, oružja mi deluju da su jača nego ranije (ili je to takav utisak posle TF2 :)), nove mape su extra za 64 igrača - ogromne su! Oružje na vozilima je takođe jače nego ranije, a rakete kod mech-ova lete pravije nego ranije (ne skreću na razne strane posle 20m). Čini mi se i da sporije popunjava municija čime je bar malo usporeno spamovanje granatama.

Zaista prijatno iznenađenje s obzirom da sam bio digao ruke od ove igre.
 
Da li jos neko pici ovu igru? Moj nick je "ssKabalss",pa ako neko igra, mozemo se naci na nekim serverima, pa da pokazemo stracima kako igraju ljudi iz Srbije :p

Da li neko zna gde ima da se kupi posebno "Northern strike"? Kupio sam ovaj obican BF 2142, a par dana kasnije sam skontao da ima da se pazari deluxe pakovanje, pa mi je sad glupo da kupujem i to...
 
Ja sam NS kupio preko EA Store. Mislim da košta oko 10$.
Nisi se zeznuo što si uzeo samo BF2142 jer sam čuo da od 1.5 patcha ljudi imaju problema da pokrenu NS iz deluxe izdanja. Neki "Verify ownership" problem. Sem toga, nisam video da ljudi igraju NS u poslednje vreme, uglavnom samo mape iz vanila izdanja.

Moj nick je kao i ovde na forumu - R0B0T0 ;)
 
Ja sam u godinu dana igro valjda samo oko 100 sati.
Inace imam samo vanila od ove igre.
 
kako to da nekada stit na titanu bude unisten ali je opet prisutan.
 

Prilozi

  • screen000.jpg
    screen000.jpg
    110.2 KB · Pregleda: 43
PRVI SRPSKI KLAN ZA BATTLEFIEDL 2142

URL: https://sites.google.com/site/srbija272clan/

USLOVIZAPRISTUPKLANU.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno