Šta je novo?

Battlefield 1

Imam staru, dd3. Pa kada nju prodam, uzecu još 8 gb. Cena memorija je bas velika,9000 dinara mi treba.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Najzad sam i ja,poceo da igram ovu igru,bez stucanja,i mucenja.
Na DX12 mi radi lose,mozda je zbog kolicine rama,mozda procesor to ne moze da izgura,ko ce ga znati.
Zasto ima,tako malo custom servera/
Ja volim,da server vrti odredjene mape,a ne ovako,sve redom.
 
Slabo su gurali tu pricu oko custom servera od pocetka. Tek su sada adminima dali neke osnovne alatke ali jos je to slabo. Nije ih uopste to interesovalo, u stvari cini mi se da su cak namerno zanemarivali taj segment.
 
I ja mislim, da je namerno.
A po meni, jedan veliki nedostatak.


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Origin: PretzelCommando

Uglavnom Assault i Support
 
Ja cu gledati da jurim one medalje malo inace i ja igram uglavnom assault i support :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da li da kupujem ovu igrcu, igrao bih je na konfi iz potpisa na 1080p?
 
Kupuj [emoji3]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
I5 3330, RX 470 4GB i 8GB DDR3.

Jel bi radio MP na High na FullHD ?
FPS 40+.
 
Ok, hvala.
Znam da nije previse bitna grafika u MP igrama, al cisto da znam sta da očekujem.
 
U narodnoj SP verziji imam min 60 FPS u FHD, Ultra preset, 170% res scale sa procesorom na 5GHz i grafom na 2114/9400 MHz.

001.jpg

Šta mogu da očekujem u MP ako kupim original? Nadam se da će biti dovoljno da spustim res scale na 150% ili 100% da bih imao min 60 FPS.
 
ja kada spustim na 100 imam preko 60fps neki pud ode i ispod ali nije strasno. Ako ti se igra slobodno kupuj nema sta da brines :D
 
Znam da imas onaj zajebani cpu 7600k rekao mi Nenad :D jos ide 5ghz nema tu sta mnogo da se razmislja graficke su nam slicne jedino moj cpu je slabiji od tvog :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ne, imam 3570K na 5GHz, procesori su nam praktično iste snage pod uslovom da tvoj držiš na 4.5GHz, jedino te malo koči spora DDR4 memorija.
 
Nesto sam ja onda pobrkao :D


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Najzad sam i ja,poceo da igram ovu igru,bez stucanja,i mucenja.
Na DX12 mi radi lose,mozda je zbog kolicine rama,mozda procesor to ne moze da izgura,ko ce ga znati.
Zasto ima,tako malo custom servera/
Ja volim,da server vrti odredjene mape,a ne ovako,sve redom.

Nemoj da igraš na DX12 idi na DX11 videćeš razliku.
 
Igram ja na DX11, i razlika je ogromna, što se tice fps-a.
Nego, zanima me, zašto je stanje takvo?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zato sto je DX 12 tezak fail i nikada nije bio predvidjen da uspe, samo nahajpovan marketinski trik.
 
nije dx12 fail nego developeri smaraju. naprave igru na osnovi dx11 pa onda izbacuju pecove za dx12 i naravno da ce da bude fail.
 
Drustvo kakvo je stanje sada posle par meseci,jel vredi pazariti?Jel ima puno citera i takvih stvari?Nesto se dvoumim vec par dana!
 
Igram ja na DX11, i razlika je ogromna, što se tice fps-a.
Nego, zanima me, zašto je stanje takvo?

Nedopravljena igra, obrnuo sam je sa prilično jakim cpu- i5 i meni sa DX12 cpu usage prosek je 85%, a DX11 65%. Malo mi se to ne uklapa, mada sam probao da igram sa dve grafičke i neće, mislim radi ona ali umesto 140 frejma daje 40 :trust:
 
Poslednja izmena:
Drustvo kakvo je stanje sada posle par meseci,jel vredi pazariti?Jel ima puno citera i takvih stvari?Nesto se dvoumim vec par dana!

Ja ni jednog jedinog citera do sada nisam video. Ostalog sto se tice, kod mene je doslo do zasicenja tako da ne igram vec par nedelja, ali imam vec oko 50h u igri i ne kajem se sto sam je uzeo.
 
Ja nisam igrao jedno mesec dana sigurno, ne znam, brzo me je smorilo.. udjoh pre 2 dana, izadjoh posle 10ak minuta..
Vratio sam se malo na BF3 Premium :)
 
ako ima ekipa za squad mp je super zabavan,eo vec 220+ sati a sp nisam ni pipnuo:)
 
dobra je casual igra (doduse ne toliko casual kao battlefront ofc)
ima igraca ima servera
ne igram puno ali koliko god stignem uvece piknem sat do dva
opustajuce i na momente dosta intezivno
 
Nazad
Vrh Dno