Šta je novo?

Battlefield 1

Pa zasto bi rusili tu tradiciju?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Dobio kod skida se

Illidan,bilo bi čudno da im radi oma na početku :p
 
"We thank you for showing interest in trying the BF1 Beta at Early access. Unfortunately, at this point of time we are running out of codes for PC which means you need to wait some time until we get some new codes of BF1 Beta on PC. We are working diligently with the Studio teams to get the codes as soon as possible. You may contact us after few hours and we should be able to help you out. Your continued support is much appreciated throughout this issue. I hope you can understand this for us."
 
Cudo bi bilo da serveri odma rade kao podmazani kada nagrne deset miliona igraca. To nije uspelo nikom do sada.
 
Niti imaju razloga da im uspe. Serverska infrastruktura se gradi za populaciju koja če biti tu par meseci po izlasku igre, a ne za sve one koji će nagrnuti u prvih par dana. Jednostavno nije finansijski izdrživo ulagati u infrastrukturu koja će biti opterećanja par dana, a zatim zvrjati neiskorišćena.
 
Al meni nije jasno ovo sa kodovima,ako je OB,znači slobodan upad za ko želi

Ovo onda nije OB,kad moraš imat kod za igrat......ovo neka polu otvorena beta za optimiste,a poluzatvorena beta za pesimiste(oni koji još nisu dobili kod :p)
 
Otvorena beta pocinje sutra. Ovo je zatvorena beta za insajdere.. samo sto ni svi insajderi ne mogu da ulete.
 
Evo ovako,za one,koji su nestrpljivi.
Otisao sam sada ,na live chat,rekao da mi kod nije stigao,lik je samo trazio email, i rucno je dodao igru.
Sve je trajalo par minuta.
 
Pogledajte da vam ključ nije u Trash folderu ili u Promotions kao što je meni bio...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Kontaktirao sam EA online podrsku, cekao u redu oko 40min, dosao na red, dodali mi Betu na account i sada skidam :)
 
Poslednja izmena:
prvi utisak da je totalno djubre, a veliki sam fan BF.... boze koje razocarenje.. ae igracu jos samo se vrslja po cap i nista vise
 
Ja kao backo cekao sat i po na support i dobio sam cika Djoleta (onu stvar) :p :D
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko amd hd6xxx, konkretno hd6800, na win10, igra mi traži drajvere 16.xx, skinem sa amd sajta poslednje beta 16.xx, i oni se instaliraju ali mi uvek za display driver instalira 15.30xx... Posle na drajvere piše Crimson 16 nešto ali na Update opet nudi neke 16.30 stable i 16.7.xx tako nesto beta... I koji god da instaliram on uvek za display instalira 15.xx...
Znaci poludecu... I naravno bf neće da se startuje traži novije drajvere...
Probao i sa da uninstall toolom, sve ispočetka i uvek isto...
U čemu je fora, valjda igra podržava ovu karticu, bar bi trebalo, tj. koji je đavo ovom drajveru?

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Da sacekamo jos malo, posebno sto je beta, ali vec na tri mesta sam nasao testove i u svakom igra za 10-15% bolje radi u DX11....wtf.
 
U koliko sati izlazi open beta za sve nas?
 
Jel ima neko amd hd6xxx, konkretno hd6800, na win10, igra mi traži drajvere 16.xx, skinem sa amd sajta poslednje beta 16.xx, i oni se instaliraju ali mi uvek za display driver instalira 15.30xx... Posle na drajvere piše Crimson 16 nešto ali na Update opet nudi neke 16.30 stable i 16.7.xx tako nesto beta... I koji god da instaliram on uvek za display instalira 15.xx...
Znaci poludecu... I naravno bf neće da se startuje traži novije drajvere...
Probao i sa da uninstall toolom, sve ispočetka i uvek isto...
U čemu je fora, valjda igra podržava ovu karticu, bar bi trebalo, tj. koji je đavo ovom drajveru?

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
Da odgovorim samom sebi i za sve koji imaju legacy amd kartice hd5xxx, 6xxx, 7xxx...

Dripci i jedni i drugi, ovi što su obustavili podršku a ovi drugi sto uslovljavaju verzijom drajvera iako je hardware sasvim dovoljan da ovo pusta na medium podešavanjima...
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/4531/radeon-hd5850-drivers

Rešenje je u editovanju registryja, nađite samo ovaj ključ i promenite verziju drajvera:

The only solution is to locally modify the graphics driver.

SOLUTION : 

On Windows:

Make "Windows key" + R
In Run type: regedit

Agree to launch Regedit
Follow this tree structure: HKEY_LOCAL_MACHINE> SYSTEM> CurrentControlSet> Control \ Video> {59622786-031F-4548-9793-F64C4A779CEC}

Once there, look for the document "ReleaseVersion" in the files 0000 0001 0002 0003 0004 under the key-59622786-031F {4548-9793}-F64C4A779CEC.

Once found, change "ReleaseVersion" indicating the version of 16.20.1025.

IF you are UNABLE to find the folder {59622786-031F-4548-9793-F64C4A779CEC} - select the Video Folder and up to go to EDIT then Find... and look for a file called:ReleaseVersion
You will then right click-modify and change the version number. Hope it helps!

Apply the changes, back up, restart your PC.



Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Da sacekamo jos malo, posebno sto je beta, ali vec na tri mesta sam nasao testove i u svakom igra za 10-15% bolje radi u DX11....wtf.

Na slabim grafikama je jos veca razlika, kod mene dx12 radi uzas.
 
Na slabim grafikama je jos veca razlika, kod mene dx12 radi uzas.
Manje vise slabe jake, nvidia lose od starta radi sa dx12, ni sa novom generacijom nije nista bolje.
1070 i 1080 izvlace taj visi fps vise na misice nego podrskom.
 
Pa i AMD ovde ima osetno gore performanse u dx12 nego u dx11...
Fina prica po ovim testovima na 1080p sa GTX 1060 fps min fps ne ide ispod 70 na ultra, lepo na high-medium sve osim najvaznijih stvari u bf igrama (AA, AF, Texture i Mesh, to na max) i to je 100++:d
 
Jos jedna igra u kojoj je DX12 zadnja stvar na svirali... a bas sam se ponadao da ce to biti prioritet. Dzabe 50% Win10 instalacija na Steamu kada niko nece da pravi igre sa fokusom na DX12. Ispade da je jedina igra koja ima benefit od low level API-ja Doom sa Vulkan patchom sto je jedina zavrsena implementacija Vulkana u igrama (Talos je teska beta).
 
Meni se svidja sve što sam odigrao za ovih 20 minuta, pustinja i vetar koji nosi pesak, oružja baš kakva volim, vratim se u rane CoD igre u mislima. Više mi se sviđa pucanje nego u Bf4. Jedina joj je mana što ću je kupiti kooooo zna kad :-D
 
Pa kad bude 20e, osnovna+DLC-evi, kao i bf3 i bf4 :d
 
I tada ce biti preplavljena čiterima i moronima i nece valjati ni q. Akoo ce se kupovati, reba ganjati preko meksika i brazila unutar prve godine. 40€ je bio BF4 PREMIUM EDITION na izlasku nekih mjesec dana poslije, preko meksika. Sada je to vec teze izvesti.
 
Poslednja izmena:
Pa zar nema sad za 38 evra, neko pomenuo...
 
Ja imam manje fps dropove i bolji fps generalno kada je DX12 ukljucen u ovoj beti. Koristim poslednje 372.70 drajvere, koji su se juce pojavili. I ja sam odigrao nekih 20ak minuta i generalno mi se dopalo. Ne dopada mi se sto snajper izgleda ima nesto kraci domet nego u BF4 ili mi se samo tako ucinllo :)
 
Nazad
Vrh Dno