Šta je novo?

Baterijska lampa i baterije

Pa imaš onu Convoy S2+
Ona dođe neki prst u pekmez.
...ako ima povoljnih dostava sada.
 
Imas i Xiaomi Beebest ako ti se uklapa u budzet
to je verovatno najjaca lampa sa integrisanom baterijom, ali kosta oko 50$

izgleda da ima i jeftinije:

Ja imam jeftiniju varijantu xiaomi lampe i godinama sam prezadovoljan.
 
Ima povoljna dostava ovde:


To je ja mislim najjeftinija od tih kvalitetnih lampi koje rade na 18650 i biju 1000 lumena a imaju dobre modove. Ne znam za neku povoljniju. Pogotovo po starim cenama, bila je dugo (godinama) samo 10$ pa 12 pa sad pre neki dan su digli na 14. Baš sam hteo da poručim još jednu. Ali sad zbog veće cene više ima smisla ići na ovu, mislim da je best buy:


Još je jača, ima moderniju diodu. I moju omiljenu boju svetla, najviše volim 4000-5000 kelvina. Ne volim sablasno belo.
Nedavno mi je takva stigla, odlična je. Mnoge slične lampe koštaju bar 2x više.
 
Ima li ko u Beogradu LEP lampu da vidim uzivo kako radi i to pre nego sto porucim od preko?
 
kupite u lidlu lampe, bolje su od tih kineskih sa alija a slična cena
 
Čovek je kupovao samo one najjeftinije < 10$ krševe.
Dj, uzmi astrolux FT03, recimo...
 
pa nznm kakve vi baterije tražite i za šta
ne žale se ljudi a ni ja
a imaju i garanciju tri god tako da može da se vrati za razliku od tih sa alija
a taj astroluks košta 70€, neću to da upoređujem
 
Pa evo uporedi Convoy što sam ja okačio sa tom iz lidla. Kvalitet izrade, jačinu svetla, autonomiju i modove.
 
Da, u poređenju sa Convoy, Lidlove su primetno lošije.

Ali mogu da posluže nezatevnim korisnicima. Ono, da stoji u ormanu za nestanak struje npr.
 
Sunyou ti je registrovano preko Litvanske poste stize kod nas za ono 20, 20 i koji dan najdalje ( a i brze ).
Sf eParcel ti je registrovano preko Holandske poste, ne mogu da ti kazem kada stize kod nas jer se to cesto menja, zadnji paket sam imao u prvom mesecu ove godine cini mi se, tada je bilo oko 25 dana.
 
Gearbest je koristio Post NL ( Holandska posta ) za neregistrovane i registrovane posiljke, zadnji put sam porucivao preko njih pre oko 6 meseci ne znam kakvo je sada stanje.
 
Da ozivimo temu.

Pojavila se led baterijska lampa u lidlu.

Baterija nije izmenjiva,puni se preko usb stanice.220 lumena.Poseduje i regulaciju fokusa.

Da li vredi tih para,kako vam se cinii:

 
Materijal je kvalitetan,robustan.Fokus ima primenu,od uskog preko sirokog snopa.Doking stanica je i plus i minus.Steta sto ima malo lumena,videh posle da postoji i model od 1.000 lumena,steta sto njega nisu ponudili.
 
Preskupo, pogotovo što nije izmenjiva baterija
 
Nisam pronasao koji je tip baterije,ova od 1.000 lumena je 3,7v.2200mah.
 
Ima li povoljnih LEP lampi? Jel su sisle u narod?
 
Jedino sto je bilo isplatljivo su one naglavne po 1000din zbog 3 god garancije.Inace ko hoce da uzima ako je ostalo negde imaju 2 varijante
1.Sa integrisanom 680mah baterijom.Mini model manja je.
2.Varijanta 3 aaa baterije idu i pozadi jos jedna lampa na kaisu koja svetli crveno koja trosi 2xcr2032 baterije ukljuceno kome je ova druga lampica kabasta moze da se skine sa kaisa.
Pozdrav
 
Ja bi ove iz lidla preskočio, video sam, nisu vredne para.
One naglavne tj. za glavu su još gore, izgledaju gore nego najjeftiniji kinez a siguran sam da im je i kvalitet isti.

@Gimp suit

LEP su odavno sišle u narod ako primaš platu iz inostranstva a ako primaš prosečnu srpsku (pravu prosečnu, ne onu sa TV reklama) onda neće skoro sići.
Uglavnom računaj da je najjeftinija opcija oko 150$ + carina i PDV kako ti se zalome. To su "narodske" verzije, ako hoćeš top of the line, nešto tipa Weltool W4Pro onda pomnožiš taj iznos sa 3.
 
Za ovu iz Lidla,baterija je 3.7V, 2000 Mah,litijumska.Verovatno je to razlog nesto vece cene.
Drzao sam je u ruci,teska je,marerijal i izrada su dobri.
Weltool W4Pro, nije barerijska lampa u klasicnom smislu,to je sprava za obelezavanje i markiranje,za profi spasioce,koji pored nje,imaju i termoviziju i mocnu optiku.
 
Poslednja izmena:
2000mah i nije neki narocit kapacitet za baterijsku lampe

Gore si pomenuo da ona od 1000 lumena ima 2200mah to je smesno mali kapacitet za tu snagu.
 
Koja lampa preko 1000lumena bi bila neki best buy?
USB-C punjenje ili baterije koje se menjaju.
Kuća, dvorište, kola, obavezno da ima onaj strob mode protiv kerova




US $32.39 28%OFF | Sofirn IF22A 21700 USB C 3A Rechargeable Powerful LED Flashlight SFT40 2100lm 680M Throw Reverse Charging Super Bright Torch


Inace ove mi deluju kao best buy ali nisam siguran da li ima strob mode
 
1664449002550.png
Lampa je odlicna

Upalim onaj strob što tera kao životinje.. Ja hocu da pobegnem 😂

Dobija se usba-usbc kabal ja sam je puno na samsungov punjac od 25w jer vec ima usbc

1664449071814.png
mislim da su cene kod nas malo preterane...
 
Je li moze neko da mi preporuci bat.lampu koja ide na 1AA bateriju?

I da li ima da se kupi zasebno led sijalica da se montira umesto obicne sijalice? Imam neku staru u metalnom kucistu (pre 10tak god su bile da se kupe u sopovima sa gedzetima crvene, crne, plave) veoma je izdrzljiva, na okretanje se pali, koristi 2 AA baterije.


Sta bi ste uzeli za vikendicu da vam se nadje a tamo nema struje?
 
Svakako ti treba litijumska lampa a ne ta sa AA baterijama
 
Nazad
Vrh Dno