Šta je novo?

Bat. file i deinstaliranje igre

tarik

Slavan
Učlanjen(a)
27.11.2005
Poruke
123
Poena
319
Imam pitanje: ako instaliram igru putem .bat file, kako da istu igru deinstaliram nakona zavrsetka?
 

Prilozi

  • setup.jpg
    setup.jpg
    33.5 KB · Pregleda: 30
shift+delete :)
 
Garant je u pitanju Ass ass in's Creed ili CoD4! U svakom slucaju, samo izbrises folder u kome si "instalirao"!
 
Poslednja izmena:
samim brisanjem ce uraditi vise stete nego koristi (ostaju registry kljucevi i fajlovi u nekom direktorijumu). Skini Revo Uninstaller pa probaj sa njim da obrises igru, ako s njim ne uspes onda radi shift+delete
 
@Coola: sto moraju da budu bas te igre? u pitanju je neki rip, a to moze da bude bilo sta.
@Monk: koliko ja znam, kada se igra instalira preko .bat-a ona se zapravo ne instalira nego se samo otpakuje u neki folder tako da moze bez problema shift+delete.
 
Tacno.Rip je. The Club. Samo nikad nisam instalirao igre sa .bat file. pitam se gde ode 2 GB a nigde nema uninstal opcija...
Usput, sve sam obrisao iz registar baze.
Dakle, samo se obrise folder sa bat.file, ocisti registar baza i to je to
Hvala svima na odgovoru.:):)
 
@Coola: sto moraju da budu bas te igre? u pitanju je neki rip, a to moze da bude bilo sta.

Skidao sam kodza ripova, i od Reloaded-a, i od Razor-a, i od mnogo drugih scene grupa. I do sad su samo AC i CoD4 imali setup.bat. Ostali su ili imali unpack.bat ili install.bat.

Izuzetak je ovaj put srusio pravilo...
 
Vrh Dno