Šta je novo?

Bastion

'DoG

Slavan
Učlanjen(a)
06.09.2007
Poruke
1,293
Poena
349
438px-Bastion_Boxart.jpg


Developer(s) Supergiant Games
Publisher(s) Warner Bros. Interactive Entertainment
Designer(s) Amir Rao
Programmer(s) Gavin Simon, Andrew Wang
Artist(s) Jen Zee
Writer(s) Greg Kasavin
Composer(s) Darren Korb
Platform(s) Windows, Xbox Live Arcade
Release date(s) PC (Steam) August 16, 2011
Genre(s) Action role-playing game





Igra se pojavila veceras ;)
 
Igra se pojavila na crnom trzistu :D

Probao sam je, i stvarno je zanimljiva...malo drugaciji pristup H&S zanru :)
 
Pa nije to H&S.
Vise je action RPG sa pocetka 90-ih poput A Link to the Past/Secret of Mana.
 
Jel je neko probao, kakvi su utisci, vredi li kupovati je ili ... ?
 
strava igra :) prelepo nacrtana , narator "odvija" pricu ...
 
Igra je odlicna.
Toliko... :)
 
nego jel vam radi igra na win 7 64x ? kod mene je appcrash :(
 
Radi odlicno. :)
 
Takodje i kod mene radi bez problema.
Igrao sam je dva sata bez crash-a.

Jesi li instalirao sve dodatke koji idu uz instalaciju?
 
evo ga proradilo.kupio sam drugu verziju i instalirao xna 3.5.imao sam 4.0 pa sma mislio da mi ne treba starija mada u verziji koju sam prvo kupio nije ni bilo to da se instalira.
 
Evo tek sam sad probao igru i mogu reci da je fenomenalna. Divni crtezi, atmosfera ...
 
Zavrsih je za vikend.
Odlicna igra sa oko 8h igranja.

Jako prijatno iznenadjenje jer je nisam ocekivao/pratio.
Svaka preporuka :)
 
Igra ima jako dobar soundtrack,skoro nisam cuo bolji.



 
Da, soundtrack je stvarno fenomenalan. Neke scene u igri su epic bas zbog muzike.

Btw, drugi prelazak nije isti kao i prvi :D

Pravi tok price bi bio vracanje vremena posle prvog prelaska i odlazak posle drugog. Tada razlike u naraciji imaju smisla.
 
^ +1

Svakako jedno od najprijatnijih iznenadjenja u 2011-oj za mene :)
 
Izasao je bench opis igre. Nisam procitao kompletan opis, ali moram samo da dodam da se ne slazem sa detaljem loseg nisana.
Iako ublaženo na mišu i tastaturi, gađanje brzih meta u pokretu je često nemoguća misija zbog izmometrijske perspektive, odnosno nemogućnosti percepcije njihovog položaja

Jeste da ima brzih neprijatelja koje nije lako pogoditi nekim long range oruzjima jer su projektili sporiji, ali zato do izrazaja dolazi pravilan izbor oruzja. Postoji musketa koja ima veliki spread i lako je pogoditi metu. Takodje postoje i revolveri ciji su meci dovoljno brzi da uhvate protivnika u pokretu. I na sve to, tu je fang repeater koji ima upgrade da "trazi" neprijatelje, odnosno Tracking Critters. Naravno, i malee oruzja su opcija za neke protivnike.
Meni sve izgleda kao da pisac teksta nije koristio auto aim koji se aktivira na block. fang repeater challenge je skoro nemoguc bez aima.
Iako je igra relativno jednostavna, za maksimalan ucinak se ipak mora razmisljati. Moguce je preci igru bilo kojim izborom oruzja i to nije krucijalno za opstanak, ali pravilan izbor olaksava posao.
 
Nazad
Vrh Dno