Šta je novo?

BackUp

mr.no.

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2007
Poruke
127
Poena
319
Treba mi savet za neki besplatan program za BackUp kompletne C particije sa svim instaliranim programima. Znači instaliram WIN7 64, sve drajvere i programe i uradim BackUp nekim programom sa kim ću po potrebi sve vratiti ako bude potrebe. Ranije sam probao sa nekim programima, ali je dolazilo do brljotina :mad:. Ako je već bilo reči o ovome, nadam da mi neće biti zamereno.

Pozdrav
 
Hvala.
Ma ne iznenađujem se. Probao sam to ali Win nikada nije do kraja uradio BackUp. Jedino ako sam Win ne zeza nešto i ne radi kako treba.
 
Istina, moja preporuka ti je Acronis, ako ne taj onda probaj easeUS(taj je meni backupovao sve :))
 
Instalirao sam Acronis i napravio backup. Kad zatreba pokazaće se kako radi posao. Thn... pozdrav
 
AOMEI Backupper

Svaka preporuka!

Probao sam i clone diska, backup na image, ima i butabilnu opciju usb/dvd sve sljaka jos je i za dz. :)
 
Koristio sam i Acronis naravno sve pohvale, ko trazi FREE varijantu napisao sam gore sljaka odlicno takodje...
 
Norton Ghost sa Hirensa.
 
da li programi koje navodite rade parcijalnu sinhronizaciju. Dakle da nadopunjuju samo ono što nedostaje a ne celokupnu.

Npr ako se bekapuje folder sa računara na spoljašnji disk i onda se taj folder izmeni da i se pop okretanju progrma menja i folder na spoljašnjem disku
 
da li programi koje navodite rade parcijalnu sinhronizaciju. Dakle da nadopunjuju samo ono što nedostaje a ne celokupnu.

Npr ako se bekapuje folder sa računara na spoljašnji disk i onda se taj folder izmeni da i se pop okretanju progrma menja i folder na spoljašnjem disku

Možda i radi neki od njih, ali su disk imagining orijentisani.
Probaj Cobian backup.
http://www.makeuseof.com/tag/cobian-backup-best-backup-windows-computer-free-windows/
 
Hvala ti za preporuku. Inače jesi li koristio lično ovaj program
 
Hvala još jednom za info. Ima li neko ikustva sa ovakvim programima
 
Nazad
Vrh Dno