Šta je novo?

Backup u okviru Viste

ymiljan

Čuven
Učlanjen(a)
26.02.2002
Poruke
755
Poena
620
Da li se nekom desilo (ko ima UPS) da hoće da uradi backup Vistinim backupom i da mu Vista saopšti da naime nije u stanju to da uradi dok mi laptop radi na baterije, ali čim budem u mogućnosti da se "prikačim" na elektroenergetsku mrežu, ne časeći časa, biće urađeno....

ustvari, greška 0x00000081. Ovo što pominjem UPS je jedino što vidim kao potencijalan problem, a googlovanje baš i nije bilo od pomoći, sem sa savetima tipa "uključite vaš laptop u struju"
 
pa sto oklevas
ukljuci ga u struju hheheheehheee
 
pa pazi UPS i nije nista do drugo do velika baterija,mislim ima on jos naravno dosta funkcija ali u osnovi svega je ipak baterija.Verovatno to Vista prepoznaje i odbija da radi na taj nacin.Moguci uzrok je da su predvideli da ako laptop radi na baterije nece biti dovoljno vremena dok baterija traje da se buckup i zavrsi.Kako sto pise u prethodnom posto ukljuci ga direktno u struju i eto resenja.Nekada su najjednostavnije stvari najbolje :)
 
uradio sam backup na drugi način, pošto sam morao da reinstaliram sistem svejedno. U svakom slučaju, nema mnogo logike da ispravno instaliran i povezan UPS ne prepoznaje.

Bilo kako bilo, obzirom da sam sinoć instalirao SP1 (Vista Home Premium), sad radi backup i iz Viste. Ipak je bio bug(ić)

Hvala u svakom slučaju
 
Nazad
Vrh Dno