Šta je novo?

b.sword3

zoka

Čuven
Učlanjen(a)
21.01.2004
Poruke
573
Poena
619
nabavio sam broken sword3/sleeping dragon ali nece da radi! sa mojih diskova sam instalirao na drugi racunar radi normalno. vga je msi 5600xt vtdr vivo, driver 53.03 whql, directx 9.0b. da li je tu negde problem?
 
zoka je napisao(la):
msi 5600xt vtdr vivo, ?

TO JE PROBLEM! :d
Salim se(mislim ne salim se ali...)
Kako ne radi?Igra nije zahtevna tako da nema problema sa system r.
Objasni malo vise da bih ti pomogli>>>>
cheers
PoZ
 
instalacija tece klasicno. kada hocu da startujem igru pojavi se manji prozor (providan vidi se desktop iza) kada je strelica misa u njemu ona se pretvara u pescani sat. slican problem je i sa DOOM III alfa samo je prozor crn. ostale igre koje sam igrao i instalirao su radile bez problema. :confused:
 
Znam, voodoo ritualom replya sam oziveo davno umrlog ;) Ali jbt bre... Ovaj je momak stvarno bio u pravu. Hocu da igram BS3 na laptopu ..nema sanse OS XP SP2 ATI xpress1150, 1,5 GB RAM CPU 1.8 GHz.. (dovoljno jaka da gura doom 3 HL2 i sl tako da nema ni govora da ne pase). Simptomi isti kao gore vec davnoooo ;) opisani. Da li je neko imao ovaj problem i uspesno ga resio? Napominjem da sam igru igrao sa high podesavanjima svojeveremno sa AA i AF na duronu 1.6 i radeonu 8500. Diskovi su ispravni i danas - probani na drugom kompu i rade.

Hvala i pozdrav,

M
 
Reseno instaliranjem originalnih drivera za grafiku. Igra proverava rezoluciju i default vrednosti osvezavanja pri startu a samo u originalnim driverima (u ovom slucaju HP) se nalaze prave i kompletne informacije o tome Jesu malo matori ali nije ni bitno. Igra radi kao san.
 
Nazad
Vrh Dno