Šta je novo?

Axle i Megaspeed noname marke?

Ovaj drugi "brand" ne poznajem, a Axle smo svojevremeno dovlačili odande. Mislim da ih je i Imtel tada imao i još par prodavaca (istim kanalom su stizale). Poslednje kartice njihove koje sam imao prilike da vidim su čini mi se bile FX5200, R9200 i MX440 tj 4000. Kakve su sada ne znam. Tada: radile su, bile su jeftine i prodavale su se. Perfrormanse - u skladu sa cenom (ne očekuj da za taj novac dobiješ HardCoreOCHW ili ne znam ni ja).

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Axle mu dodje nesto kao Club3D... OK mozda nesto losije.

U prevodu: Koliko para toliko muzike.

Ipak je najpametnije pazariti nesto tipa MSI, Asus, Gigabyte ili Gainward.... Ima ih jos mnogo ali ne mogu se svega setiti sad... no hard feelings.
 
Razlike u brendu su "samo" po nacinu izrade i kvalitetu materijala koji se koriste...GPU je isti kod svih
|koliko moze da bude isti, posto ni jedan GPU u izradi nije isti...ali su svi r580, r480 itd...|
Ja bi opusteno uzeo takvu graficku...prvenstveno zbog razlike u ceni :smash:
Mozda je to neki brend koji tek treba da se probije...
 
Poslednja izmena:
AXLE je brand koji se probija, barem na nasem trzistu.MbSoft je svojevremeno imao 5xxx serije ovih kartica, a u DIGITALU su recenzirali 6200 i 6600(GT) valjda i rekli su da su OK po pitanju cene/performanse.
Ne znam kakav je ovaj Megaspeed, ali mi izgleda kao klasican "divljak"....
 
Danas je takva situacija da je zaista svejedno ciju karticu uzimas. Treba gledati na cenu, garanciju i eventualno,a ko ti je bitan bundle ili poseban sistem hladjenja,
Sto se Axlea tice, chinjenica je da nisu izvikano ime, ali njihove kartice nisu nista drugacije od bilo cijih drugih. Ako nekome nesto znaci, njihov stand na CeBIT-u je bio veci od nekih mozda poznatijih imena. Za oved ruge zaista nemam nikakve informacije.
U svakom slucaju, ako imas dobru cenu za Axle i full garanciju, nema razloga da se nesto premisljas!
 
Svaka roba ima svog kupca. Mojim kupcima (pa i njihovim kupcima dalje) se Axle dopadao. Još jednom, prvenstveno zbog niže cene, a onda i pristojnih performansi. Čini mi se i da je procenat RMA bio pristojno mali.
 
a recimo koja je cena axel 7900gtx??
 
Nazad
Vrh Dno