Šta je novo?

AV za Win98se

Kluzo

Slavan
Učlanjen(a)
08.10.2005
Poruke
382
Poena
320
Sta bi mogao da stavim na mainu na kojoj je win98se.
Nemojte me ubedjivati da ga maknem posto nije na mojoj, a ljudima na cijem je kompu je poreban...
Elem da ne duzim.
 
Stavi onaj koji znas da podesis kako treba da ne bi gusio masinu bez potrebe :crash:

Sta god da stavis, skeniranje ce biti sporo :trust:

Nemam pojma da li podrzava 98-icu, ali ja bi' probao sa Avirom :type:
 
Nesto sto vrlo malo jede resurse a da i dalje ima efikasnost. Recimo Avast ili Nod32 2.xx.

Pozdrav.
 
Nije u pitanju dali nesto koci ili ne u pitanju je sta da stavim i da radi, komp je inace neki 478 intel i ima 512 rama, sto je za win 98se i previse.
 
NOD32 2.xx, apdejtovi ce izlaziti do prvog februara 2012.
 
@Troublemaker, moze link ka toj informaciji? Hvala.

@Kluzo, kao sto sam vec naveo - oba AV resenja sto sam dao su dobra. Mozes probati i Kaspersky pa ces videti da li ti je 512 dovoljno ili ne. Nod32 ili Avast ce ti pruziti sasvim solidan nivo zastite uz minimalno opterecenje operativnog sistema. Sad koji je od ta dva bolji? Na to pitanje ne mogu dati konkretan odgovor jer se te stvari konstantno menjaju. Ono sto je sigurno je da Nod32 2.xx nije nista losiji od svoje mladje brace 3.xx i 4.xx sto se tice samog antivirusnog alata. Probaj pa vidi koji ti bolje radi.
 
Poslednja izmena:
E bas steta za dvojku. Sta ja sad da radim sa preostalih milion i kusur dana trial perioda. :)
 
Ma stavi neki free av jer cim koriste 98 treba im zbog posla ne verujem da se previse "igraju" na tom racunaru...
Avast, AVG, Avira... Ako imas bas zelju da se igras probaj Nod ili Kaspersky mislim da podrzavaju Win 98 (NISAM SIGURAN)
 
Nazad
Vrh Dno