Šta je novo?

Automati sa video igrama (oni iz buvara :))

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poruke
11,319
Poena
1,365
Da li neko zna gde postoje ovi aparati, ali sa nekim retro igrama tipa 1942, Cadillac & Dinosaur, Dragon Ninja, Pang i sl?

Jel postoji neka retro "buvara"? :)

Koliko ti automati sada mogu da koštaju?
 
He, he. I ja sam razmišljao da uzmem jedan ako negde nađem, da ga repariram i ubacim u dečju sobu :)
 
Hehe imam ja nekoliko, sredinom devedesetih moj stari je držao, što bi ameri rekli arcade. Posle je prešao na automate za starije, a ovi i dan danas stoje uskladišteni. Nesećam sa koje igrice su ostale, valjda pang i metal slug. Ako vas interesuje dođite do mene pa da tovarimo:)
 
Poslednja izmena:
Malo si daleko, ali ako krenem put Niša, sigurno ti se javim :d

Da nisu slučajno na prodaju? Ja bih organizovao transport :)
Koliko je to bilo komplikovano da se zameni igra? Ako se dobro sećam, menjana je cela ploča?
 
Jedan drugar je prepravio automat ceo, stavio neki stari komp unutra sa emulatorom, i sve radi ekstra.
 
Malo si daleko, ali ako krenem put Niša, sigurno ti se javim :d

Da nisu slučajno na prodaju? Ja bih organizovao transport :)
Koliko je to bilo komplikovano da se zameni igra? Ako se dobro sećam, menjana je cela ploča?

Tačno, menja se cela ploča. Nije uopšte komplikovano. Ja imam jednu staru mašinu kojoj je potrebna reparacija, i jednu tada kupljenu novu koja je u odličnom stanju. Samo ne znam koje su igrice u njima. Sledeći put kad obilazim proveriću, mogu i neke slike da okačim da vidite kako izgleda.
 
Dobra stara vremena. Secam se kako sam gomilu zetona trosio na Mortal Kombat, Cadilacs And Dinosaurs i Pang.... Takodje je cool imati fliper. :D
 
Spy, ako te ne mrzi, kada budeš tamo, fotkaj, pa zakači ovde :)

Voleo bih prvo negde da probam da odigram neku partiju, da vidim kako ću da reagujem na "ćoškastu" grafiku :), a onda bih se bacio u potragu za kupovinu.

Fliperi su ql, ali ih nikada nisam previše igrao, pa nisam ni naučio da se igram. Ja sam bio ekipa na stonom fudbalu :d

nnnn, da nemaš neke fotke tog sistema? Tu je super što lako možeš da promeniš igru koju igraš i izbor je neograničen, ali zvuk kada žeton prođe kroz automat - neprocenjivo :)
 
Daj slike Spy, pa da organizujemo zajednicki dolazak u Nish :)
 
Ako treba i kombi cu da organizujem :d :d
 
SPY ako ima neki fliper ili tvoj matori zna rado bi pazario isti, mada ni automat nije za bacanje.
Aj kaci slike pa da pada organizacija :) .
 
ljudi a koliko kosta jedna takva igrica, mada me vise privlace fliperi, dal neko zna koliko i gde mozgu da nadjem neki ocuvan fliper?
 
Hehe imam ja nekoliko, sredinom devedesetih moj stari je držao, što bi ameri rekli arcade. Posle je prešao na automate za starije, a ovi i dan danas stoje uskladišteni. Nesećam sa koje igrice su ostale, valjda pang i metal slug. Ako vas interesuje dođite do mene pa da tovarimo:)
Super!
Tačno, menja se cela ploča. Nije uopšte komplikovano. Ja imam jednu staru mašinu kojoj je potrebna reparacija, i jednu tada kupljenu novu koja je u odličnom stanju. Samo ne znam koje su igrice u njima. Sledeći put kad obilazim proveriću, mogu i neke slike da okačim da vidite kako izgleda.
Definitivno sam za dolazak u nis zbog ovoga.
 
Ja bih kupio stoni fudbal ali ne ovo sad sto ima da se nadje od novih stolova, oni od pre 15 godina su odlicni, ovo novo mi se ne svidja uopste..
Samo ne znam gde bih ga drzao..
 
Jao automati... daj slike!
 
Ako imash Out Run na automatu kupujem!!! :D
 
Sad mi ispitni tok u roku:d al' čim nađem vremena otićiću da vidim, pošto automati nisu u Nišu.
PS
Fliper nisam imao, ali imam jedan stoni fudbal Roberto sprot,) treba samo da se sredi, za roštiljanje sa društvom nema bolje zabave:D
 
I ja sam zainteresovan za stoni fudbal, automat ili fliper, mada mi je stoni fudbal super zbog igranja sa drustvom :)
 
hm... pa zar nije bolje da odete negde na fliper, stoni fudbal ili pang nego da to imate u stanu... ?

mislim ipak je drugacije kad odes u kafanu, kupis zeton... :)


ovde u pazovi doduse imamo samo Pang (trenutno)
 
Auuuu,

kad se setim RUPE na Kalisu pored nekadasnjeg mini golfa, to su bila vremena.

svaka cast za post, vratili ste mi film u glavi mog detinstva , bezanje iz skole, legendarni bubble bubble, i legendarni boks, knock out valjda se tako zvao.
 
hm... pa zar nije bolje da odete negde na fliper, stoni fudbal ili pang nego da to imate u stanu... ?

mislim ipak je drugacije kad odes u kafanu, kupis zeton... :)


ovde u pazovi doduse imamo samo Pang (trenutno)


Gde u SP? :)

Problem je što više ne drže te automate i teško je naći old school buvaru....jednostano nije isplativo....aparati bi se samo povremeno koristili...kada naiđe neka dileja, kao što smo mi u ovoj temi :)


Stoni fudbal je super i njega povremeno igram, kad ubedim nekoga da igra :(
Mrzim roštiljanje i obožavam sistem ko izgubi plaća sledeću :d
 
Auuuu,

kad se setim RUPE na Kalisu pored nekadasnjeg mini golfa, to su bila vremena.

svaka cast za post, vratili ste mi film u glavi mog detinstva , bezanje iz skole, legendarni bubble bubble, i legendarni boks, knock out valjda se tako zvao.

jel mislish na fliperanu gde je bio Operation Thunderbolt i ona igra sa helikopterom, neshto na Thunder..itd.. ?
 
Uf, kada videhsliku .... oće srčka da stane ..... oću bre opet da budem mali ...... :( :( :(
 
Gde u SP? :)

Problem je što više ne drže te automate i teško je naći old school buvaru....jednostano nije isplativo....aparati bi se samo povremeno koristili...kada naiđe neka dileja, kao što smo mi u ovoj temi :)


Stoni fudbal je super i njega povremeno igram, kad ubedim nekoga da igra :(
Mrzim roštiljanje i obožavam sistem ko izgubi plaća sledeću :d

ajd naidji u STP; imamo:

a) Pang - obrnemo sa 3 žetona

b) stoni fudbal - ko izgubi, placa sledecu

c) Heineken 0.5 za 130 din. ,) ...

d) nazalost, vise nemamo CS igraonica... :(
 
kovacm, šteta što ovu temu nisam pokrenuo pre 2 meseca...imao sam više nego dovoljno slobodnog vremena tokom leta...sada, samo vikend, a i tada uz hard planiranje...ali nije nemoguće :)

Onaj turnir u Pulsu, 2001-2002. godine je bio moje poslednje angažovanje na CS (i uopšte igračkoj) sceni :d
 
Nazad
Vrh Dno