Šta je novo?

Audigy SE problem

mrHe

Slavan
Učlanjen(a)
26.01.2007
Poruke
108
Poena
320
Dobio sam na par dana da testiram doticnu zvucnu karticu. Poprilicno sam zadovoljan njenim kvalitetom jer sam dosad imao integrisanu zvucnu, ono sto mene muci je sto nikako ne mogu da nateram karticu da pusti zvuk na wooferu u igrama koje ne podrzavaju EAX, tj. pustaju samo stereo zvuk. Isto vazi i za mp3 muziku. Probao sam karticu sa kx driverima i dalje je ista prica, doduse nisam skapirao da li sam lepo instalirao kx drivere. Nasao sam jos Youp pax drivere ali njih nisam skidao (24mb, a na modemu sam) pa nisam mogao da probam. Gde gresim ako gresim?? OS je WinXP SP1 ako nesto znaci
 
za muziku pushtanu u winamp-u je lek da u plug-in/output/directsound output upalish hardware acceleration. A za igrice pojma ne znam. Nisam imao takvih problema. Jest' da nisam bash neki gamer ali mi se to nije nikada neshavalo. Od OS-a nishta ne zavisi. Jednako brljavi na svim Win platformama.

Vec kada kacim post, zna li neko za neke druge drivere(za Audigy SE) a da nisu Creative??
 
Zvucnici su neki Jazz 5.1, plasticni sateliti(5W) i drven woofer(25W) u nekoj tamno sivoj varijanti. Naterao sam da radi al' stvarno neam pojma kako, jedino sto se woofer i dalje slabo cuje, mada sam mozda ja ocekivao vise.
 
neće da može Audigy SE sa kx drajverima jer taj chip nije podržan
 
Nazad
Vrh Dno