Šta je novo?

ASUS Transformer T100TA - konvertibilni tablet nove generacije

stigao case iz USA
slike u prilogu
 

Prilozi

  • 20141006_120645_Android.jpg
    20141006_120645_Android.jpg
    123.4 KB · Pregleda: 233
  • 20141006_120658_Android.jpg
    20141006_120658_Android.jpg
    174.8 KB · Pregleda: 246
Šta reći a ne zaplakati. Devojčici su na rođendanu seli na tablet!? Naprslo je staklo i dok je izgleda oštećen. Pretpostavljam da se staklo menja sa touchom. Da li znate koga da kontaktiramo? Koja je cena otprilike?
 
Pozdrav ,kolika sd kartica maximalno moze da se nakaci na ovaj tablet. Planiram da uzmem verziju sa 32 gb i 2 gb rama pa bih prosirio malo prostor sa tom sd . Kakbi su vam utisci sa baterijom , funkcionalnoscu i slicno..,
 
koristi,gledaj koliko strana ima pre tebe,mozda zato ljudi nece da odgovore
a sto se tice sd kartice,to pise u specifikacijama
 
Pozdrav ,kolika sd kartica maximalno moze da se nakaci na ovaj tablet. Planiram da uzmem verziju sa 32 gb i 2 gb rama pa bih prosirio malo prostor sa tom sd . Kakbi su vam utisci sa baterijom , funkcionalnoscu i slicno..,
Predlazem ti da uzmes verziju sa 64gb, malo je 32.
Sad vidim da su ponudili model od 1gb rama, prosto ne verujem da su izbacili takav model...
 
Ja sam iskreno prezadovoljan ovim mališom, tako i da ne znam šta bih pisao! Sve radi kao singerica

brancic, kao što ti je momboj preporučio, gledaj model sa 64Gb, 32 je po meni malo!
 
Hvala na odgovorima,lomim se bas da ga uzmem. Pa mi delovalo kao da nije zastupljen medju ljudima. Gledao sam da uzmem ver 32 gb sa 2 gb i uzmem 64 gb sd karticu kad tad ali ako kazete da je bas malo ondak cu malo da se presaberem
 
Tablet je ludilo. Najpametnija tec stvar koju sam ikad pazario. Ipak, pored svih dobrih osobina, trajanje baterije je ono sto me iznova i iznova odusevljava.
 
Ako bih ipak uzeo verziju sa 32 gb koliko ostaje slobodnog prostora ako se izuzme windows sa updatovima. I da li mogu aplikacije da se instaliraju na eventualnu sd karticu?
 
Tablet je ludilo. Najpametnija tec stvar koju sam ikad pazario. Ipak, pored svih dobrih osobina, trajanje baterije je ono sto me iznova i iznova odusevljava.

Potpuno se slažem i pored ostalih tableta njega i dalje najčešće koristim, doduše dock jako slabo verovatno zato što imam laptop.
 
koja olovka radi na ovom tabletu? ja porucio neku sa ebaya radi na touchpadu a na ekranu nece
 
Da li je moguce da ovaj tablet niko ne koristi ?

Koristi relativno mali broj ljudi. Jer, na žalost, kad odeš u radnju neku gde ovi naši "stručnjaci" prodaju računare, tamo neki pametnjaković te ubeđuje da "možeš da kupiš 'pravi' laptop za te pare, pa ti nudi neku kršinu celeron sa Windows Bing-om". Tuga i sramota, ko sve ne radi kao stručnjak, ali verovatno i zarađuju 25,000 dinara mesečno, pa nije ni čudo.

U svakom slučaju, ovde su ljudi i dalje na žalost kompjuterski nepismeni uglavnom, a druga stvar je što i dalje misle da je što veće, to bolje ... pa onda maleni T100 teško dođe na red pored krntija za 29,990 i 15.6" koji su sad u modi :)
 
Posedujem nexus 7 2012 i zaista nemogu da se zalim lepo me sluzi skoro 2,5god,ujedno imam i nexus 5 telefon tako da moze da se kaze da volim andorid. Sto se tice funkcionalnosti windows-a u odnosu na android kad je tablet u pitanju ipak mora da se kaze da je znatno veca. I zato mislim da je upravo T100 tacno prava mesavina tableta i laptopa ali nikako nemoze da se gleda ni samo kao tablet niti laptop.
 
Koristi relativno mali broj ljudi. Jer, na žalost, kad odeš u radnju neku gde ovi naši "stručnjaci" prodaju računare, tamo neki pametnjaković te ubeđuje da "možeš da kupiš 'pravi' laptop za te pare, pa ti nudi neku kršinu celeron sa Windows Bing-om". Tuga i sramota, ko sve ne radi kao stručnjak, ali verovatno i zarađuju 25,000 dinara mesečno, pa nije ni čudo.

U svakom slučaju, ovde su ljudi i dalje na žalost kompjuterski nepismeni uglavnom, a druga stvar je što i dalje misle da je što veće, to bolje ... pa onda maleni T100 teško dođe na red pored krntija za 29,990 i 15.6" koji su sad u modi :)

Mislim da je za one koji kupuju lap-top da im bude jedini računar, ipak bolja varijanta od 15", pošto za neke stvari jeste funkcionalnije, pre svega zbog većeg monitora.
Ali za one koji kupuju dodatni računar, ova spravica je fantastična, ja ga imam i toliko puno daje za tu cenu da nemam reči. Odličan tablet, solidan netbuk, fantastično trajanje baterije, brzina rada, sve prednosti pravog windowsa kad zatreba, odličan metro interfejs kada vam treba samo funkcija tableta... Ovo je definitivno best-buy na našem tržištu.
 
Trenutno je Acer switch 10 bolja kupovina. Pogotovo što se nudi i sa full HD ekranom.
 
Pitanje za video reprodukciju: jel uspeva da se izbori sa mkv i 720p ripovima?
 
a koriscenje klasicnih playera npr BS player its da li je ok za koriscenje?
 
Nemam ništa protiv MPC-a, samo da znam da ima dovoljno snage da sažvaće sve što bacim pred njega.
 
PotPlayer žvaće sve, a i dobro funkcioniše sa touch funkcijama!
 
kako se snalazite sa win tasterima koji su isuvise sitni za prst kada uredjaj koristite u tablet modu? ili sam ja jedini kome ovo predstavlja UZASAN problem?
 
Ako je neko raspoložen da proda ovo čudo od 64GB, nek me kontaktira porukom.
 
Pozdrav svima danas sam pazario ovu kanticu.. :) Barem sam takvo misljenje imao zbog Atoma i 2GB rama, ali me kantica odusevila.. Radi skroz zivahno, ekran je neka sredina, nit smrdi nit mirise.. Interesuje me da li je neko probao da napaja iz micro usb-a neki ext. hdd ?
 
Zna li ko da li funkcioniše net (3g modem/dongle) preko USB konekcije u tastaturi, i microUSB konekcije?
 
Nazad
Vrh Dno