Šta je novo?

Asus Padfone 2

Dosao PadFone kada izlazi PadFone 2... ima li logike?
 
Jos uvek se ne zna tacno kada ce PadFone 2 biti dostupan na nasem trzistu, ali ce razlika u ceni u odnosu na PadFone 1 najverovatnije biti dosta veca od pomenutih 100 EUR.

Da, da bas kao sto ce i Nexus 32GB doci krajem Novembra... :wave:

A koliko ce to onda biti PadFone 2?? Preko1000e? :sceptic:
 
Poslednja izmena:
A ko je rekao da ce se Nexus 7 sa 32 GB pojaviti krajem novembra? Informacije je bila da ce kostati oko 10% vise i da se nece pojaviti pre novembra, sto znaci da je jedina greska u ta 3 dana. Izvinjavam se zbog greske :)
PadFone u Srbiji kosta oko 650 EUR, tako da PadFone 2 moze kostati dosta vise, a da ne bude blizu 1000 EUR. Nema niceg nelogicnog u tome sto sam napisao ;)
 
Da li ASUS planira da ispravi gresku koju su ucinili sa prvim Padfon-om i da ovoga puta ponude telefon kao zaseban uredjaj u nekoj varijanti? Posto je telefon zaista dobar i mnogima se dopada a cela skalamerija im bas i ne treba a i niza cena bi znacila dosta.
 


Vrhunski uredjaj. Ako u tih 900 evra ulazi i tastatura i ako je u pitanju 32gb ili cak 64gb model, onda je i vise nego opravdano.
 
krastavac za 100€ veću cenu prenosim od PcPractica Info. Kod njih je 74990 kec a sami kažu da je to promotivno i da je skinuto sa 84990 koliko ce koštati posle promo perioda. A padfone 2 100€ više od te veće cene za kec. A oni ako kažu da dolazi u decembru to znaci negde u martu.
 
Poslednja izmena:
Znas kako kazu, hoces da verujes meni ili svojim ocima? :D
Pomenutih 74990 din je regularna, a ne promo cena za PadFone. Nemojte se previse obazirati na glasine koje cujete naokolo. Nema razloga da ne dobijete aktuelnu informaciju direktno od ASUS predstavnistva. Naravno, uvek postoji mogucnost da se nesto promeni u poslednjem trenutku, ali svaka informacija koju vam dajemo je tacna u trenutku saopstavanja.
 
Ima keca u Vipu,pa ko voli nek izvoli ;)
Nije mi jasno,da li telefon moze posebno da radi kao i tablet ili ne?Nije mi to najjasnije.
 
Da bi tablet radio moras da mu stavis telefon u dock, telefon je njegovo srce.. ``tablet`` je tu da obezbedi dodatno napajanje i veci ekran.. nista vise.. A telefon posebno naravno moze..
 
Stigla nova igračka sa Tajvana :)
Crni ste možda već i videli, a beli?
Koga zanima da pogleda, ili detalje ... tu sam.
 

Prilozi

  • Beograd-20121212-00136.jpg
    Beograd-20121212-00136.jpg
    816.5 KB · Pregleda: 244
Nice :) . Jel mogu da pitam kakav dil imaš sa Asus-om pa ga dobijaš ovako rano? :)
 
Kakvi su prvi utisci? Ja koristim padfone 1 i zadovoljan sam ali osecam da je ovo malo zesca zverka :)
 
I mene jako zanima kolika je cena.
 
Stigla nova igračka sa Tajvana :)
Crni ste možda već i videli, a beli?
Koga zanima da pogleda, ili detalje ... tu sam.

Ima li sanse ovih dana da dobijemo neki detaljniji review? Kako radi sprava, trajanje baterije u telefon i tablet modu i slicno.
 
Ima li sanse ovih dana da dobijemo neki detaljniji review? Kako radi sprava, trajanje baterije u telefon i tablet modu i slicno.

Pozdrav svima, i izvinite što "sam se sti'so", mada nije u tome stvar.... jednostavno mislim da nisam talenat za prvljenje review-a, prepustiću to nekom drugom, stručnijem.
Što se tiče telefona, tj PadFona2, ... malo je reći da sam zadovoljan. Iskreno, nisam očekivao da ću se oduševiti jer sam stari android-o-mrzac, pa sam mislio da nema šanse da se naviknem.
Takodje, više puta sam poželeo da postanem trendy i nabavljao razne neke tablete, koje sam zadržavao 2-3 dana, pa onda odustajao od njih jer sam shvatio da mi ne trebaju.
Ali ovaj uredjaj radi perfektno. Svi podaci su mi na jednom uredjaju, a kad poželim da pogledam i ja neke klipove, ili da potrošim vreme uzaludno, tu je i tablet mode.
Stvarno sam zadovoljan, eto... ne znam šta da kažem. Dok sam bio na Tajvanu, video sam da u nekim zemljama imaju neke super kreativne igre, ko napravi najbolji video review, ili video šalu, ili blog .. razne opcije su u pitanju, dobije PadFone2 na poklon, a ASUS daje uredjaje na demo testiranje krajnjim kupcima (kako bi u igri i korišćenju smislili te najbolje kreacije). Predložio sam to lokalnom ASUSu, pa ko zna, možda se primi i kod nas, pa neki kreativac napravi super review i dobije jedan :).

E, da, dok sam bio na Tajvanu, našao sam i neke cool kineske torbice za PF2, proizvodjač se zove Dapad (ako je to uopšte bitno). Stvarno su jeftine i idealne, korisne skroz. Za telefon sam uzeo ovu plavu, a station crnu (nisu imali iste boje).
 

Prilozi

  • pic1.jpg
    pic1.jpg
    150.7 KB · Pregleda: 239
  • pic2.jpg
    pic2.jpg
    415.2 KB · Pregleda: 235
  • pic3.jpg
    pic3.jpg
    478.9 KB · Pregleda: 235
Heh, ovakav isti materijal ima futrola za Prestigio MultiPad 8.0 Ultra Duo model. Sad bar znamo gde ih nabavljaju :)
 
stvarno si se stiso:D
Daj neki podatak za screen-on, za oba, napuni ga, pa skinu 20% baterije, i vidi koliko si za eto vreme imao screen-on time, i za fon i za tablet, molim...:D
 
jako lepo izgleda beli :) ali cini mi se da su malo preterali s cenama...
 
Preterali su definitivno sa cenom. I padfone1 je preskup ali dvojka je bezobrazno skupa. Nadam se da ce vremenom cena pasti na neku razumnu meru oko 500 evra naprimer za telefon i tablet zajedno. Ipak ovaj koncept mi se jako svidja i navijam za slicne projekte. Koristim ga vec par meseci i prezadovoljan sam upotrebljivoscu ovkvog hibrida u svakodnevnom koriscenju.
 
Naravno svako ima i treba da ima svoje mišljenje, pa evo i moga. Iako bih i sam bio srećan kad bi cena bila niža, činjenica je da je ovaj telefon vrhunski, i da u svakom pogledju briljira u odnosu na konkurenciju npr. SMS S3. Hoću reći, ljudi daju neke ogromne pare za telefon sličnih ili lošijih karakteristika, BEZ mogućnosti docking-a (two-in-one), ali se očekuje da ovakav inovativan i odličan proizvod košta 500 jura, tj mnogo manje nego samo telefon nekih drugih brendova.

Da li je to ligično ili ne, nisam siguran (i rekoh, svako nek ima svoje mišljenje), ali eto - moje je mišljenje da je ovo vrhunski uredjaj, mnogo, mnogo više od običnog telefona ... tako da ne mislim da je cena preterana.
 
Naravno svako ima i treba da ima svoje mišljenje, pa evo i moga. Iako bih i sam bio srećan kad bi cena bila niža, činjenica je da je ovaj telefon vrhunski, i da u svakom pogledju briljira u odnosu na konkurenciju npr. SMS S3. Hoću reći, ljudi daju neke ogromne pare za telefon sličnih ili lošijih karakteristika, BEZ mogućnosti docking-a (two-in-one), ali se očekuje da ovakav inovativan i odličan proizvod košta 500 jura, tj mnogo manje nego samo telefon nekih drugih brendova.

Da li je to ligično ili ne, nisam siguran (i rekoh, svako nek ima svoje mišljenje), ali eto - moje je mišljenje da je ovo vrhunski uredjaj, mnogo, mnogo više od običnog telefona ... tako da ne mislim da je cena preterana.

+1
 
^^
Sve to stoji, ali činjenica da asus ne planira da od ovoga ili transformer tableta pravi neki ekosistem, već i dalje se ponaša po sistemu svaki tablet ima svoj dok (ili svaki padfon svoj dok) je, u najmanju ruku, diletantsko i stvarno mi nije jasno kako prolazi kod kupaca. Pogotovo za padfone.
 
Nazad
Vrh Dno