Šta je novo?

ASUS Open 2012 Overclocking

Perica_Barii

Slavan
Učlanjen(a)
04.06.2005
Poruke
482
Poena
319
ASUS organizuje takmicenje 15,16 Decembra 2012 godine u Kijevu, gde ce najbolji ruski i ukrajinski overklokeri imati mogucnost da odmere snage, a kao slag na sve to kao specijalne ucesnike ASUS je pozvao i par evropskih top overklokera. Medju pozvanim gostima imao sam tu cast da se nadje i moja malenkost. Takmicenje je zakazano za 15 i 16 Decembar kako je vec receno u Cyber Areni u Kijevu.



Takmicenje je podeljeno na dva dana i raspored je sledeci:




Benchuje se na sledecoj opremi :




Lista takmicara koji se bore za tron :




Testovi koji se rade i naci bodovanja :





i naravno nagrade :






Nadam se dobrom druzenju sa prijateljima i naravno da u sto boljem svetlu branim boje HW GURUS tima...

Vise o samom takmicenju na : oc.asus-open.com , nadam se da ce biti i obezbedjen live stream....

Pozdrav svima...
 
Posle prvog dana i 2 odradjena 2d testa Dusan je ubedljivo prvi. Jos sutra da grafika poslusa..... :)

ScreenShot015.jpg
 
Poslednja izmena:
Mission complete!!!

ScreenShot017.jpg
 
Svaka cast
 
Cestitam, svaka cast! :wave:
 
Hvala svima na cestitkama, trenutno sam izmedju letova u povratku pa samo kratko javljanje. Izuzetno organizovano takmicenje od strane ASUS Rusije i odlicno druzenje kako sa starim tako i sa novim prijateljima.

@presretach ako malo bolje pogledas score board videces da nismo dobili dobar procesor nego je bio neki 5 ili 6 po redu tako da je ipak malo znanje prevagnulo ;)
 
Poslednja izmena:
Svaka chast ....i da ....vidi se da je CPU bio osrednji....ali podesavanja su ocigledno bila za koplje iznad ostalih.Josh jednom iskrene cestitke.
 
Vrhunski uspeh. Bravo !
 
I ja se pridružujem čestitkama, svaka čast! :party:
 
Wow! Svaka čast :klanjanje:
 
Nazad
Vrh Dno