Šta je novo?

Asus MeMO Pad HD 7

To i nije tako strasno. Videcu onda da dodam tu razliku i da pazarim 176cx.
 
Pozdrav, imam problem sa povezivanjem na wi fi. Do danas je normalno radio i odjednom nece da se poveze. Jel zna neko kako da resim ovo.
 
Restartuješ tablet, pa ruter.
 
Jel ima neki bolji tablet od ovog za nekih 9-10 000 polovan?
 
Jel to malo reklamiranje komtrejda sto su ti ustupili tablet :D Ok je, jedino mi smeta rezolucija ekrana i to sto ne mogu da ga prodam ako mi se ne svidi :)
 
ne nije reklamiranje,nego je tablet bolji -.-
za tko male pare nema smisla kupovati polovne uredjaje,kada se mogu kupiti nove tesle
 
Neko je u testu na bencmarku napljuvao ekran l7. Jel stvarno tako los?
 
Pa da, zato gledam nesto sa boljim ekranom, a ovaj hd7 mi se najbolje cini. Samo jos kad bi radio lepo i kad ne bi kocio :)
 
ekran na l7 uopste nije los....najgori ekran je na 785 modelu
na h7 na primer je fenomenalan,a on nov kosta 12000,mnogo je lepsi i tanji i bolji od ovog asusa
imao sam ga do pre nekoliko dana,pa sam mogao da uporedim
 
Ja sam za neke telefone naručio preko neta pa otišao u prodavnicu sa mars-om da mi zalepi :D
 
Tesla nema šta da traži pored novog MeMO Pad 7

pitao je za polovan tablet u cenovnom rangu oko 10k a da je bolji od memo pad hd7
svaki tesla je bolji od memo pad hd7 a novi kostaju koliko bi on dao za polovan

novi memo pad 7 je 17,5k sa popustom i ne verujem da ga iko prodaje polovnog,jer je nov model,a kamoli za 10k
 
Na ekranu mi se pojavila bela fleka sa crvenim tackicama na njoj, predposavljam da je ostecenje trajno
 
Koji je to novi memo pad 7? Mislim koja mu je oznaka, specifikacija? Ja mislim na onaj model sa 1280x800, kvad kor, 1 GB RAM.

Hteo sam da kazem da mi se ne kupuje nov tablet jer ne mogu da ga prodam za istu cenu vec samo za nizu. Ovako ako kupim polovan hd7 za 10 000 pa mi se ne svidi, za koji dan mogu da ga prodam za 10 000. A teslu ako kupim za 9000 nov, mogu polovan da prodam za 7-8 hiljada. O tome se radi. Inace bi i tesla l7 prosao, ne fali mu nista ;)
 
Tesla ima daleko losiji ekran od HD 7 i tu nema dileme. Ja licno tablet nikad ne bih uzeo sa losim ekranom, pa ne znam kakve specifikacije da ima.
 
Otišao sam kod dečka koji inače prodaje folije kod mene u ulici. Ima prodavnicu mobilnih telefona i opreme za mobilne telefone.
 
Koji je to novi memo pad 7? Mislim koja mu je oznaka, specifikacija? Ja mislim na onaj model sa 1280x800, kvad kor, 1 GB RAM.

Hteo sam da kazem da mi se ne kupuje nov tablet jer ne mogu da ga prodam za istu cenu vec samo za nizu. Ovako ako kupim polovan hd7 za 10 000 pa mi se ne svidi, za koji dan mogu da ga prodam za 10 000. A teslu ako kupim za 9000 nov, mogu polovan da prodam za 7-8 hiljada. O tome se radi. Inace bi i tesla l7 prosao, ne fali mu nista ;)

Stari model je ME173X sa ARM quad core CPU (MTK chipset).
Novi model je ME176C sa Intel 64 bitnim quad core procesorom.
Oba modela imaju 1 GB RAM i 1280x800.
 
Tesla ima daleko losiji ekran od HD 7 i tu nema dileme. Ja licno tablet nikad ne bih uzeo sa losim ekranom, pa ne znam kakve specifikacije da ima.
Nisam imao prilike da uživo isprobam tesla tablet, ali ukoliko ima lošiji ekran, slažem se sa tvojim mišljenjem. Ekran je za tablet uređaje, po meni najvažnija stavka!
 
Koji je to novi memo pad 7? Mislim koja mu je oznaka, specifikacija? Ja mislim na onaj model sa 1280x800, kvad kor, 1 GB RAM.

Hteo sam da kazem da mi se ne kupuje nov tablet jer ne mogu da ga prodam za istu cenu vec samo za nizu. Ovako ako kupim polovan hd7 za 10 000 pa mi se ne svidi, za koji dan mogu da ga prodam za 10 000. A teslu ako kupim za 9000 nov, mogu polovan da prodam za 7-8 hiljada. O tome se radi. Inace bi i tesla l7 prosao, ne fali mu nista ;)

kupi onda teslu h7 za 12000 nov ima sve bolje od asus memo pad hd7 pa cak i ekran
uvek je nov uredjaj bolji od polovnog
 
Asus VibeUI by superdragonpt

Pozdrav svima, samo da vas obavestim da je najnoviji ROM za nas tablet konacno izasao, napravljen od strane superdragonpt. Kako superdragon kaze, ROM je baziran na Lenovo VibeUI ROM-u. Ono sto za sada ne radi je zadnja kamera. ROM je jos uvek baziran na Android JellyBean verziji 4.2.2.
 
Nazad
Vrh Dno