Šta je novo?

Asus MeMO Pad HD 7

Kod mene je sat na vidzetu tacan a ovaj drugi je zabagovao ali posle je proradio
 
je l' normalna pojava da, ako ga ugasim kad mu je baterija ispod 25%, nece da se upali ako ga ne prikacim na punjac? normalno radi i kad stigne do 1% baterije, samo sto nece da se ukljuci ako ima ispod 25%
Da normalno je za ovaj model i meni tako radi pa sam istripovao da je crkao. Mislim da moze da se regulise u "Power saver" ali nisam probao- uvek zaboravim. Kad probam javljam se.

BTW: Posle mesec dana koristenja utisak je da za te pare nema i ne moze bolje. Npr igrao sam prilicno zahtevne igrice i ni jednom nije stucnuo... jedini problem koji sam imao je sa prekidom rada stock launchera ,po preporuci instalirao Apex ,sada shljalka kao leptir :D
 
Ovo sa 25% nije tacno, ja sam ga gasio i sa 10% i palio, bez problema... Inace, nema razloga gasiti ga, airplane mode i to je to, moze danima da stoji tako....
 
Instalirao sam iGO Primo 9.6.7.281004. Neverovatan osećaj prilikom vožnje i gledanja u tablet sa navigacijom, moj telefon sa 4.0" displejom sad mi izgleda smešan. Malo duže traži satelite, i do 10 minuta, ali je posle našao 8 i sve funcioniše. Takođe i skinovi rade na ovoj rezoluciji.
 
meni nadje satelite za manje od minut, ali sve zavisi od mesta do mesta trazenja...

btw snimio sam kamerom na brzaka dok sam igrao cs:go bez dodatnog osvetljenja a veoma je oblacno, cisto da vidite kakva je kamera, pustite u 1080p i sacekajte 2-3 sekunde da ocita full hd da vidite pravu sliku, ja licno sam zadovoljan, imao sam sluske pa se jedva cuje igrica. odradicu jos par snimaka i napolju i u razlicitim uslovima pa cu okaciti ovih dana ;)

 
Poslednja izmena:
meni nadje satelite za manje od minut, ali sve zavisi od mesta do mesta trazenja...

btw snimio sam kamerom na brzaka dok sam igrao cs:go bez dodatnog osvetljenja a veoma je oblacno, cisto da vidite kakva je kamera, pustite u 1080p i sacekajte 2-3 sekunde da ocita full hd da vidite pravu sliku, ja licno sam zadovoljan, imao sam sluske pa se jedva cuje igrica. odradicu jos par snimaka i napolju i u razlicitim uslovima pa cu okaciti ovih dana ;)



Jedno off topic pitanje:
Sa koje udaljenosti se igraš tako na tv-u? Ja koristim tv 32" kao monitor, udaljen sam oko 2-3 metra od njega, i doživljaj nije ni blizu kao na monitoru, ne znam zašto. Možda bi mi trebao već tv, 40" ili tako nešto.
 
danas sam probao beli hd7 i video da ima drugaciju plastiku od mog teget...i naravno taj izlozeni beli nije krckao -.-
 
teget i crni imaju mat plastiku a ostali glossy
 
Poslednja izmena:
nisam znao da postoji i crni posto nema te boje na kutiji

ali ta glossy plastika izgleda ne krcka
 
:/ ne znam kako im onaj model u radnji ne krcka a samo ga drndaju svi
 
Ajde da se skupimo svi kojima krcka i da pisemo Strazburu. Ali prvo da se svi ovde prijavimo da vidimo koliko nas ima i koje nam je boje tablet.
 
ne znam koliko vama smeta to krckanje,ali meni strasno ide na zivce
moj stari prestigio ima kvalitet izrade 15 puta bolji -.-
doduse krckanje zavisi od toga kako se drzi tablet...ali sta sad i to ce neko da mi odredjuje?
 
Svima koje nervira krckanje: kupite Trans cover i zavrsena prica. Ako vas i cover nervira koristite tablet za seckanje luka. Ajmo o necemu drugom,krckanje dosadno.
 
Poslednja izmena:
Gde se može nabaviti folija za ekran za HD7?

Da li se ikako može ovaj tablet spojiti na TV? Neko je pitao ranije ali nije bilo odgovora.
 
Poslednja izmena:
Meni treba sa stigne ovih dana, zajedno sa nekom futrolom. Javim cim stignu valjaju li sta.
 
Danas devojka uzela beli HD7, sad i ja razmisljam da uzmem plavi, odusevio me tablet. bas lepo radi, a i baterija je sasvim dobra. nego, nisam video da ima user profiles?
 
Danas devojka uzela beli HD7, sad i ja razmisljam da uzmem plavi, odusevio me tablet. bas lepo radi, a i baterija je sasvim dobra. nego, nisam video da ima user profiles?

Pa to valjda ima od 4.2 nzm tacno.. Verovatno da ima.. ili ako nema imace, posto ne verujem da ce ga ostaviti bez update-a..
 
u2a7azan.jpg

Ovde ima neki problem. Stalno neka aplikacija ima preko 70 procenata.
 
Ja sam ga danas malo testirao tj. poredio surfanje netom na svom memo pad običnom i ovom hd.
Pa brži jedno 2-4 sekunde u otvaranju , mada može da se podesi da krene da laguje kad se otvori više strana na hromu.
Ali dobro u svakom slučaju vidi se razlika u broju jezgara iako sam mislio da je to bitnije za igre a ne za surf.
Načelno dobra je kupovina za ovaj novac, jedino što mi je zasmetalo što je lagan kao papir i plastika je kvalitetom klasu ispod.
Ja sam stara škola , što je teško to je i dobro.
 
A krastavac svi su mu to naveli kao prednost, sto je laksi od starog nexusa.
 
tako su i zte skate pljuvali sto je lagan, a ja kad sam ga kupio, nista posebno, ne deluje suplje lagano, cak sta vise i pantalone mi spadaju kad ga nosim u dzepu...ovaj hd7 isto, nije nesto posebno lagan, cak sta vise, voleo bih da je jos makar 100grama laksi :p
 
meni bas odgovara tezina ovog tableta,oblik,velicina,ama bas sve
jedino ono skripanje me izludjuje,treba da se pribojavam kako cu da ga uhvatim -.-
 
Poslednja izmena:
Ima li specijalni auto-punjč za ovaj tablet ili može bilo koji? Da li je bitno koliko mA ima ? Na punjaču koji ide uz njega piše 5,2 V i 1300mA a ja sam našao neki za auto od 5V i 1000mA.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno