Šta je novo?

Asus 7870 diretc cu2 problem

bose025

Cenjen
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruke
21
Poena
154
Trebam pomoc dobio sam graficku Asus 7870 diretc cu2 i imam sledeci problem,kada sam prikljucio graficku tamo gde se prikljucuju 2x 6-sto pinska konektora imaju neke 4 led diodice od kojih mi samo dve svetle zelenom bojom diode 1 i 2.Kada pokusam da upalim komp ventilatori na kartici taman da krenu da se okrecu i onda stanu i komp nece da se upali,Sta bi mogao biti problem da li mi je mozda napajanje slabo?Imam neko FSP 600w napajanje valda nemacko 80 plus sertifikat ostatak konfe je AMD FX 8350,msi 760-p21 4 giga ram 500gb hard
 
Najverovatnije je napajanje...Najbolje bi ti bilo da pozajmis od nekog na kratko napajanje cisto da budes 100% siguran.
Mada moze i grafika da bude.
 
Poslednja izmena:
evo malo pre sam bio kod drugara probali na napajanju od 660w i ista prica,zna li neko sta bi jos mogao da bude problem,znaci definitivno je grafika u pitanju....
 
I dalje je moguce da je napajanje, nije da si presao na ne znam koliko bolje napajanje. Probaj sa nekim kvalitetnijim i sto novijim napajanjem da bi bio 100% siguran da je do grafike.
 
pre ove karte mi je radio gtx 570 koji je veci potrosac od ove...tako da sam prilicno siguran da je grafika u pitanju
 
a drugar fura gtx 275 sto je isto veci potrosac od radeona 7870
 
grafika je onda,tako je i meni bilo kada sam ubacio jednu radi provere na trenutak se zavrte ventilatori i onda nista,kao da je mrtav komp.
 
Onda vrati gde si je kupio/dobio ili probaj sa servisom, mada je verovatno ispustila dusu.
 
sto nisi kod drugara probao i graficku kako se ponasa na njegovom kompu
cisto radi probe ali najverovatnije je ona gecvrc
ocisti joj kontakte i probaj kod njega na kompu
 
Nazad
Vrh Dno