Šta je novo?

Assetto Corsa , by Kunos Simulazioni

Ne znam je li iko gledao, ali ima na onim ruskim sajtovima (pogledajte temu o Tomb Raideru) DLCove za AC za po 2-3 eur koji su regionalno zaključani ali rade kod nas (SRB i CG)
 
Assetto Corsa 1.5, coming in March on Steam
- ACI Vallelunga 2016 edition

701937_10205785148181878_8248222181141857644_o.jpg


12779260_10205785147501861_3037790677950942302_o.jpg


12764495_10205785147461860_2671682288706654075_o.jpg
 
Da probate! Na yt tvrde da je fizika bolja i od rF2 i od AC.

[YOUTUBE]M3JnltYKr5s[/YOUTUBE]
 
Sad ce te Boris lincovati sto postujes take klipove odi...
 
Ja sUm otvorio ovu temu , ja cu je i zatvorim! :p

Jos nisam isprobao , skida se, ali odusevlenje scene eskalira.. quickly. :d
 
Ja probao, odusevljenje opalo promptno. Osim toga sto igra stvarno izgleda kao PS2 port, ponuda automobila i staza me ne privlaci ni najmanje. Nisam dovoljno igrao da bih rekao nesto o fizici ali mislim da ni necu.
 
Sad ce te Boris lincovati sto postujes take klipove odi...

Ima posebna tema, cist offtopic :p

Na kraju krajeva ovo je rF1 mod, kako god okrenes, mod koji vec nekoliko naslova naplacuje kao da je posebna simulacija. Bacicu dodatne utiske ako se nakanim da probam u drugoj temi..
 
Poslednja izmena:
U bravo bravo, ljudi koji su beta testirali sa mnom su bas uradili vrh posao, bilo je gomilu rupa u asfaltu i ogradama, sad je sve to ispeglano, ja nisam stigao puno da pripomognem, zamenio je par ruznih drveca na moj predlog :)
 
konacno si snimio malo akcije. :)
sto te kolega u ferariju onako lako stize na pravcu?
 
konacno si snimio malo akcije. :)
sto te kolega u ferariju onako lako stize na pravcu?

nemam pojma, ista formula , sve isto on ide ko lud, ja se sav mucim jadan :D inace ovo je mod f1 2015 pa sam ubacio sve formule nas 11, a i botovi su dosta glupavi , samo se zaleti od nazad i lupi te narocito na startu, resetovo sam 20 puta start, da prodje bez veceg icidenta, jer ne paze nista...moguce da ima podesavanje za botove neko...
 
Poslednja izmena:
Pa jel smo rekli da AI ne zna da vozi brža vozila pogotovo F1, gube se u kompleksnim situacijama :D
Što ti je kratak ovako klip ko neki demo :D
 
DRS ili kers ne znam dal si koristio i dal moze uopste?
 
Borat,ne znam da li si skontao,ali mnogo gubis u krivinama zbog tzv "early apex"-a + kasno kocenje... krastavac,ne znam kako se kaze srpski...
Eve je slika,bice ti jasnije:

racing-line.gif

3890122953_20e4bab896.jpg



Pokusaj sledece:

Na pravcu pre krivine odradi sva potrebna kocenja,npr u momentu kada krenes (ne kada nagazis) da stiskas kocnicu spustaj brzine,koce i motor i kocnice=stedis gume+bolja trakcija.
U krivini samo male finese po potrebi,vijajuci idealnu putanju.
Po prolasku apexa dajes gas i ispaljujes se iz krivine...

Evo npr Vettel kako to radi,slusaj motor i skontaces sta kako...

https://www.youtube.com/watch?v=8pH3T5pt0Lk
 
Poslednja izmena:
Borat,ne znam da li si skontao,ali mnogo gubis u krivinama zbog tzv "early apex"-a + kasno kocenje... krastavac,ne znam kako se kaze srpski...
Eve je slika,bice ti jasnije:

racing-line.gif

3890122953_20e4bab896.jpg



Pokusaj sledece:

Na pravcu pre krivine odradi sva potrebna kocenja,npr u momentu kada krenes (ne kada nagazis) da stiskas kocnicu spustaj brzine,koce i motor i kocnice=stedis gume+bolja trakcija.
U krivini samo male finese po potrebi,vijajuci idealnu putanju.
Po prolasku apexa dajes gas i ispaljujes se iz krivine...

Evo npr Vettel kako to radi,slusaj motor i skontaces sta kako...

https://www.youtube.com/watch?v=8pH3T5pt0Lk

Hvala ti na upustvu, da znam da lose radim, boris mi je isto rekao i upozorio i perce objasnio pre neki dan....treba mi vremena da to sve uvezbam... moram biti bolji :D
 
E ako je Boris rekao,ja se povlacim :D

Salu na stranu,ne radis ti nista lose,samo treba da steknes osecaj i praksu,nista vise...
Mada iskreno,nesto mi mnogo proklizava ta tvoja formula,kao da ima teski understeer tj slab downforce na prednjim krilcima... moze li se podesavati to?
 
 
E ako je Boris rekao,ja se povlacim :D

Salu na stranu,ne radis ti nista lose,samo treba da steknes osecaj i praksu,nista vise...
Mada iskreno,nesto mi mnogo proklizava ta tvoja formula,kao da ima teski understeer tj slab downforce na prednjim krilcima... moze li se podesavati to?

nista nisam dirao, default sam vozio, sigurno se moze podesavati, nisam bas strucan, a nikakv setup nema da se skine za ovaj bolid...
 
Topuz i ja overili novi update NSX-a, perverzna je, David Dominguez radio fiziku (1080p ovog puta, nije 60fps doduse jer secka snimak dosta).



Download
 
Dobro nije loše ali složićeš se da ako se već snima trka treba da bude cela tj od prvog do poslednjeg kruga, naravno za to je potrebno nešto više truda i vremena ali mislim da to nije uopšte problem, evo sećaš se ovog klipa kad sam stavio protiv AI traje 18 min i nije ništa strašno u veličini GB ili MB kako god ali ono ako se već izbacuje nešto bolje jedan kvalitetan nego 3 iseckana...
https://youtu.be/BQpS_tuLsag
 
ma nisam ja isecko, trka jeste od tri kruga, imam sad jednu od 6 krugova katalunju :D ta je oko 10 minuta :D dugo mi traje upload, to me nervira 240 mb 40 minuta :D
 
Poslednja izmena:
Secko ili ne kratko je :D bolje nešto zanimljivo da se stavi tipa 10ak krugova ili 2-3 na Nordschleife-u uz neku dobru voznju gde AI ne pravi sra..a puno al' kažem to je teško jer brljave mnogo. I aplikacije sa ekrana se gase obavezno (;
 
Sad gledam,mozda mi se cini,ali zar nisu ovi retrovizori preveliki?
Nista ne vidis,pogotovo kad okrene volan 90 stepeni,pokrije ceo pogled na stazu + retrovizori...samo sam cekao kada ce se zakucati u nekog...
F1 vozac jeste jako nisko i volan dosta pokrije u krivinama ali vozac onda ni ne gleda napred vec na stranu u pravcu krivine gde ovde od retrovizora nish ne vidis...

Nista,moracemo da kupujemo VR setove :D
 
Sad gledam,mozda mi se cini,ali zar nisu ovi retrovizori preveliki?
Nista ne vidis,pogotovo kad okrene volan 90 stepeni,pokrije ceo pogled na stazu + retrovizori...samo sam cekao kada ce se zakucati u nekog...
F1 vozac jeste jako nisko i volan dosta pokrije u krivinama ali vozac onda ni ne gleda napred vec na stranu u pravcu krivine gde ovde od retrovizora nish ne vidis...

Nista,moracemo da kupujemo VR setove :D

pa da to je problem, ne vidis sa strane VR treba :D
 
Ili kombinacija 3 monitora... cini mi se da je to jeftinija varijanta,ali zauzme puno mesta...
 
Nazad
Vrh Dno