Šta je novo?

Assassnin's Creed 4

Mogli bi malo da ubrzaju proces i krenu da izbacuju i do 2 godisnje...
 
Pa ni ova 3-ka im ne radi kako treba, a već smišljaju 4. deo.

Kad dupe zine za pare.
 
Here we go again... :)
 
Iskreno, i tako svi igrate besplatno (cast izuzecima), tako da nemate pravo da se zalite ni sto ne radi, ni sto muzu serijal...

Ovo ce biti kao Brotherhood, ACIII sa nekoliko novih gimmick fora...i definitivno se nece zvati AC4 ;)
 
Narodna ili original ne radi?

Obe.

Boston fps drop i kojekakva još čuda. Evo ti link i pročitaj sam. Tema sa 400 poruka, niti jednog rešenja, ni zvaničnog stava Ubi-ja. Naravno, to su velikom većinom poruke od vlasnika originalnih kopija AC3, jer da bi dobio pomoć (u temi i van nje), moraš ostaviti support ticket sa podacima.
 
Poslednja izmena:
33526520.jpg :D
 
Stvarno mi nije jasno što se mnogi ljute što se toliko često izbacuju AC il CoD.
Ljudi žive od toga,to im je posao...to ti je kao da kažeš"OMG,svake godine novi modeli automobila!"
 
^
Zamisli sebe sa platom u rasponu od 70-100 hiljada i kupis AC3 za 3000!Dali bi se nesto preterano bunio ako ne ispeglaju igru do kraja,kao sto je i prica sa ovim delom,losa optimizacija,malo bagovita...Mislim da nebi bio nesto posebno pogodjen,jer sta je 3000 za takvu platu!Bune se samo stanovnici Srbije i sire okoline,jer ipak ocekuju za te 3000 koje "ustinu" od prosecne plate od 25000 da igra bude maksimalno ispeglana!Onda proklinjemo sami sebe sto smo "pali" na uobicajeni hajp i "bacili" tesko stecene pare!
 
Poslednja izmena:
^
Zamisli sebe sa platom u rasponu od 70-100 hiljada i kupis AC3 za 3000!Dali bi se nesto preterano bunio ako ne ispeglaju igru do kraja,kao sto je i prica sa ovim delom,losa optimizacija,malo bagovita...Mislim da nebi bio nesto posebno pogodjen,jer sta je 3000 za takvu platu!Bune se samo stanovnici Srbije i sire okoline,jer ipak ocekuju za te 3000 koje "ustinu" od prosecne plate od 25000 da igra bude maksimalno ispeglana!Onda proklinjemo sami sebe sto smo "pali" na uobicajeni hajp i "bacili" tesko stecene pare!

Ne bih se bunio, jer ne bih ni kupio tu igru.
Najprecenjeniji serijal ove generacije.
 
Barem su odustali od pravljenj 2 epzanzije za AC3. Ove godine cemo dobiti gusare sa coop-om, a sledece novog glavnog lika i novi time period. Fine by me.
 
Samo da ne bude sjebana kao kao AC3 jer po mom misljenju AC2>AC3. Fingers Crossed. :D
 
^
Zamisli sebe sa platom u rasponu od 70-100 hiljada i kupis AC3 za 3000!Dali bi se nesto preterano bunio ako ne ispeglaju igru do kraja,kao sto je i prica sa ovim delom,losa optimizacija,malo bagovita...Mislim da nebi bio nesto posebno pogodjen,jer sta je 3000 za takvu platu!Bune se samo stanovnici Srbije i sire okoline,jer ipak ocekuju za te 3000 koje "ustinu" od prosecne plate od 25000 da igra bude maksimalno ispeglana!Onda proklinjemo sami sebe sto smo "pali" na uobicajeni hajp i "bacili" tesko stecene pare!

Srbinu je u venama da dobije sve dzabe.
Da, ukljucujuci i mene.
 
posle brotherhooda sam prestao sa interesovanjem za ovu franšizu. nešto mi i nije krivo, naročito sada kada opet prodaju priču o novitetima, unikatnosti i ostalim glupostima
 
Nazad
Vrh Dno