Šta je novo?

Assassin's Creed:Unity

Konacno mogu da igram koliko toliko normalno na high podesavanjima.
Umesto win 8.1 instalirana win 10 TP , zadnje 14.11.2 beta, Visual C++ 2005 -2013.
Update igru na 1.2 verziju I igra prodisala umesto 15 fps kao ranije sada igrivih 30-35 fps.
 
Konacno mogu da igram koliko toliko normalno na high podesavanjima.
Umesto win 8.1 instalirana win 10 TP , zadnje 14.11.2 beta, Visual C++ 2005 -2013.
Update igru na 1.2 verziju I igra prodisala umesto 15 fps kao ranije sada igrivih 30-35 fps.

Ne znam koliko bi vise frejma dobio na windows 10,ali igra radi na windows 8.1 tecno u odnosu na windows 7 sa konfiguracijom iz potpisa na visokim podesavanjima (high) i reozluciji 1440x900(meni ova rezolucija odgovara).
 
Pa nije ni sada sve tako tecno ima delova gde fps drop ide i ispod 20fps.
Ali kako je bilo sa max 15 fps ovo je odlicno, e sad nisam bas siguran da je
10-ka, mozda ovi drajveri ili svez sitem, Visual C++, cak i DirectX sam ponovo prepucao.
 
Au, baš loše radi... Ovo je najgore optimizovan AC do sada. Tačno je da 1.2 patch poboljšava FPS ali igra i dalje radi više nego jadno. Treba sačekati propisnu zakrpu. Ovo kako je sada nevalja ništa...
 
Nije to bas tako jednostavno kao sto izgleda.Ubi ne voli amd, eto ti najprostije kako bih opisao optimizaciju.Trenutno to izgleda da ih i3 sije, ali kad tad ce da dostigne maximum, kada ce fx da ga presisa.Sve ti se svodi na sledece:
AMD - jeftiniji, solidne performanse, overclock, veci potrosac.
INTEl - skuplji, performanse dobre dok ne pogodis wall iznenada (ovde mislim na i3), nema overkloka, manji potrosac.

Ako planiras da ostajes neko duze vreme na ddr3, onda idi na i3 pa nekad pazari i5 ili i7.AMD je u high end klasi zavrsio sa ddr3 odavno i ne interesuje ih vise dok se ne dodje do preplavljenja sa ddr4 na trzistu, dok intel ima dosta jacih procesora u ddr3 klasi.
Ne vodim se tipom memorije, mislim da ce mi i za 2 godine biti vaznije koje imam cpu i gpu nego jesam li na dd3 ili ddr4. Sto se tice AMD, tu bi mi 6300 bio izbor ali kazu svi po netu ako ga neces klokovati( a onda treba dobra ploca i vent) bolje novi i3...
 
nesto stvarno treba izbrisati, ali to nisu kontakti
 
Obrisati celu igru i mastati u glavi da igrate u 60fps :p
 
Jedno me samo zanima, testiraju li oni igru?
Ili samo nagadjaju da ce raditi?
 
Kod meni igra radi ono tu i tamo :D, ima dosta stucanja a fps je isto ultra los :S.
 
Obrisati celu igru i mastati u glavi da igrate u 60fps :p

Upravo sam to i uradio, izuzev što naravno nemam nameru da maštam, jer ima i drugih igara u ponudi tako da ovo baš može da sačeka dok je propisno zategnu. Igra izgleda sjajno (posebno enterijerske deonice) i zbilja je greh odigrati je na 15 ili 20 FPS-a koliko otprilike sada kod mene izvlači u proseku uz svo ovo štucanje. Mislim šta reći. Ovakav frejm-rejting sam imao zadnji put kada sam probao Crysis da poteram na tada GT 7600 kartici i E4500 celeron procesoru...

Jedno me samo zanima, testiraju li oni igru?
Ili samo nagadjaju da ce raditi?

Ovo drugo po svemu sudeći...
 
Poslednja izmena:
Naravno da je moguce, sve dok se budu preorderovale igre. Budu ubjedjen da ce se i naredni AC preorderovati i da ce se svršavati po forumima dok ne izadje i tako u krug dok se boje ne rastope. Zasto igre uopste moraju raditi kada su placene prije izlaska. Izdavacu je bitan trend, PR, ime, brend, da se proda.. kako radi je najmanje bitno.
 
Ne znam da li je kaceno, ali zanimljiv video

[youtube]mqZ1EvRxO5I[/youtube]
 
Jel treba i 1.2 i 1.3 da se instraliraju, posto 1.2 ima vec neko vreme a 1.3 se danas pojavio...
 
Trebaju oba.
 
Izgleda da ne treba,posto ima navodno novi ispravan patch 1.3!Samo se prepucavaju!
 
Bitka za Unity jos se ne zna ciji je i ko je u pravu. :d
 
Ja stavio od r 1.2 i 1.3 isto radi igra, nista bolje...
 
I kod mene isto!Cak i na low stuca za medalju!Pao unistall dok ne doteraju i ako doteraju da barem na low moze covek igrati na starijim konfiguracijama!Iskreno bas mi je svejedno!
 
Poslednja izmena:
patch 1808mb..
 
Nije mi jasno da li ovi patchevi sto su lansirani vaze za svaku verziju ACU? Nisam primenio ama bas nijedan jos. Igrica radi solidno samo se javlja kocenje kada je na ulici i okruzen sa masu likova pretpostavljam da je tu glavni krivac procesor.
 
Ima li neko ideju zasto mi mi na sledecoj conf. slika zamrzava.

Amd 8 core
16gb ram
2x760 nvidia
Fps 20-50

Dok ako je sli iskljucen tj. sa jednom karticom izvlaci 15-20fps ali bez zamrzavanja...
 
Ima li neko ideju zasto mi mi na sledecoj conf. slika zamrzava.

Amd 8 core
16gb ram
2x760 nvidia
Fps 20-50

Dok ako je sli iskljucen tj. sa jednom karticom izvlaci 15-20fps ali bez zamrzavanja...

ocigledno nije optimizovana za sli tj cf mode. eto sad si resio i moj problem. ugasicu CF i ima da radi kao ludo :)
 
Novi AMD drajveri cine cuda. Dobio sam oko 15fps sa njima. Ne znam sta su ucinili, ali postlao je igrivije.
 
Novi AMD drajveri cine cuda. Dobio sam oko 15fps sa njima. Ne znam sta su ucinili, ali postlao je igrivije.

15 FPS-a? Pa mora da si dobio 50% ubrzanja bar? Ovde kazu da nisu nista posebno, obicni drajveri sa Omega prefiksom, znaci po frejm boljitak u bilo kojoj igri :( , prosto mi je neverovatno da imas toliko veliki FPS increase... - http://pclab.pl/art60895-3.html sledeca strana 1080p.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno